Treść opublikowana przez SebastianM
-
Spotify android
Jest problem z Androidem i BMW o tym wie - konkretniej to Spotify musi coś poprawić i jak mnie poinformowano potrwa to około kwartału - do tego czasu pozostaje słuchanie Spotity przez bluetootha :(
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
@WASI da radę 5"złamać", w trybie Komfort w dodatku :)
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
O ile xDrive podnosi średnią - ktoś wie?
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Możesz to rozwinąć ? Czy chodzi o to, że od czasu do czasu trzeba lekko dawać gazu i puszczać ?
-
Wszystkie wady G30
Adaptacyjne ledy od paru miesięcy lepiej działają - na początku późno się włączały, potem BMW wypuściło jakąś poprawkę w sofcie i jest już lepiej - chociaż jak dla mnie nadal zbyt wolno się włączają (ale liczę, że to dopasują). Przejechałem 33k kilometrów i raz mi ktoś mrugnął, i to ponad rok temu PS Ostatnio dowiedziałem się, że BMW obok Audi to jedna z dwóch firm, która dużo kasy poświęca na przeprowadzane non-stop testy z działania systemów asystujących, podczas których zbierane są informacje na temat ich działania, które potem są wdrażane w kolejnym oprogramowaniu
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
W G30 nie opłaca się jeździć na eco - auto ma takie opory, że prawie nie hamuje. Z ciekawości chwilę pojeździlem w tym trybie i nigdy więcej - oszczędność żadna, reakcja na gaz spóźniona - plus to, co piszesz. Totalny bezsens
-
Wszystkie wady G30
Podświetlenie ambientowe to zbędny bajer - jaki sens ma zmiana np na zielony, skoro cała reszta świeci na pomarańczowo ?
-
"Funkcje" o których nie wiemy
Pobawiłem się tym dzisiaj - SMSa nie udało mi się wysłać - system się deaktywował po tym, jak zatwierdzałem wysyłkę No i trzeba uważać, aby nie trzymać za długo przycisku - inaczej odłączamy telefon, trzeba przytrzymać to przez sekundę, nie trzeba czekać do usłyszenia dzwięku PS Całkiem dobre kawały można posłuchać - jak się asystenta oczywiście o nie "poprosi" :)
-
"Funkcje" o których nie wiemy
A to nie jest tak, że włączasz asystenta np. Google, jak masz Androida? Spróbowałem tego dzisiaj - na pytanie "Co jest stolicą Polski, usłyszałem, że "Warszawa" PS Dzięki za info, nie wiedziałem, że można "przejść na telefon"
-
Wszystkie wady G30
A czy ja tak napisałem? To świetna opcja, raz się już przydała
-
bmw display key
Ja tego nie mam właśnie z tego powodu - nigdy nie wciskam się przy parkowaniu w luki, więc dla mnie to też tylko zbędny bajer ...
-
Spryskiwacze
Dzięki, mam powłokę, więc spryskiwacze włączam rzadko i na bardzo krótko, pewnie dlatego nie zauważyłem działania spryskiwaczy
-
Spryskiwacze
Pod warunkiem że włączone są światła mijania a nie tylko dzienne. To bez sensu - bo to znaczy, że aby odpalić spryskiwacze, muszę w dzień włączyć długie? :) PS Trzeba 3x włączać spryskiwacze na szybę jadąc na długich, czy też kluczowym jest, aby podczas tego 3go razu jechać na długich ?
-
"Funkcje" o których nie wiemy
Zdecydowanie polecam przełączyć w aucie język na angielski - można wtedy głosowo sprawdzać ustawienia (niestety, języka polskiego chyba nie uświadczymy, poza nawigacją - ale wtedy wspomniane funkcje nie działają)
-
Spryskiwacze
Dzięki za wyjaśnienie ! PS Czyli nie włączają się po np. 10 spryskaniu szyby?
-
Wszystkie wady G30
Myślę, że traktuje koła jako przeszkodę - ale nie zawsze się tak dzieje, więc to tylko przypuszczenia. Dodam, że to się dzieje na płaskim terenie, więc nie widzę innego wytłumaczenia niż owe koła...
-
Spryskiwacze
Mam pytanie - orientujecie się, jaka jest zasada działania? W Skodzie odpalały się po chyba 10 użyciu spryskiwacza na szybę, plus widziałem, że działają - minął rok i jeszcze nie przyuważyłem, aby się aktywowały
-
Obieg zamknięty
Bez sensu to działa, niby jest czujnik, który steruje obiegiem wewnętrznym (jego aktywacją) ale nie włącza się automatycznie, będzie trzeba podpytać następnym razem przy wizycie w serwisie
-
Wszystkie wady G30
nic mnie tak nie wkur... jak to :D cofam, cofam, a tu nagle hamulec w podłogę. A najbliższa przeszkoda jest 20 m od auta :D Jak masz mocno skręcone koła to wtedy tak się potrafi zachować :)
-
Spotify android
Ja jadę do serwisu z tym - bo to chyba jest ogólna wada - niech szukają rozwiązania. Kiedyś włączenie Spotify przez aplikację BMW rozwiązywało sprawę - teraz to nawet nie działa
-
Driver assist (system ostrzegania przed kolizją)
Bo u nas ludzie jeżdżą jak idioci na zderzaku - w Niemczech są mandaty za zbyt bliskie "siedzenie na zderzaku"
-
Wszystkie wady G30
Głupoty piszesz - Jak masz plusa to ustawiasz awaryjne zatrzymanie i w nic nie wjedziesz :)
-
Czy nowe BMW 3 skanibalizuje 5?
Myślisz że r też do już wyprodukowanych egzemplarzy?
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Żartujesz - aż tak diesle poleciały ??
-
Rok modelowy 2019
Ktoś się orientuje, czy G30 dostanie update iDrive'a? (w tym modele już wyprodukowane?)