Skocz do zawartości

SebastianM

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebastianM

  1. SebastianM odpowiedział(a) na qczarq temat w G30, G31, F90
    Jest problem z Androidem i BMW o tym wie - konkretniej to Spotify musi coś poprawić i jak mnie poinformowano potrwa to około kwartału - do tego czasu pozostaje słuchanie Spotity przez bluetootha :(
  2. @WASI da radę 5"złamać", w trybie Komfort w dodatku :)
  3. O ile xDrive podnosi średnią - ktoś wie?
  4. Możesz to rozwinąć ? Czy chodzi o to, że od czasu do czasu trzeba lekko dawać gazu i puszczać ?
  5. Adaptacyjne ledy od paru miesięcy lepiej działają - na początku późno się włączały, potem BMW wypuściło jakąś poprawkę w sofcie i jest już lepiej - chociaż jak dla mnie nadal zbyt wolno się włączają (ale liczę, że to dopasują). Przejechałem 33k kilometrów i raz mi ktoś mrugnął, i to ponad rok temu PS Ostatnio dowiedziałem się, że BMW obok Audi to jedna z dwóch firm, która dużo kasy poświęca na przeprowadzane non-stop testy z działania systemów asystujących, podczas których zbierane są informacje na temat ich działania, które potem są wdrażane w kolejnym oprogramowaniu
  6. W G30 nie opłaca się jeździć na eco - auto ma takie opory, że prawie nie hamuje. Z ciekawości chwilę pojeździlem w tym trybie i nigdy więcej - oszczędność żadna, reakcja na gaz spóźniona - plus to, co piszesz. Totalny bezsens
  7. Podświetlenie ambientowe to zbędny bajer - jaki sens ma zmiana np na zielony, skoro cała reszta świeci na pomarańczowo ?
  8. Pobawiłem się tym dzisiaj - SMSa nie udało mi się wysłać - system się deaktywował po tym, jak zatwierdzałem wysyłkę No i trzeba uważać, aby nie trzymać za długo przycisku - inaczej odłączamy telefon, trzeba przytrzymać to przez sekundę, nie trzeba czekać do usłyszenia dzwięku PS Całkiem dobre kawały można posłuchać - jak się asystenta oczywiście o nie "poprosi" :)
  9. A to nie jest tak, że włączasz asystenta np. Google, jak masz Androida? Spróbowałem tego dzisiaj - na pytanie "Co jest stolicą Polski, usłyszałem, że "Warszawa" PS Dzięki za info, nie wiedziałem, że można "przejść na telefon"
  10. A czy ja tak napisałem? To świetna opcja, raz się już przydała
  11. SebastianM odpowiedział(a) na jack68 temat w G30, G31, F90
    Ja tego nie mam właśnie z tego powodu - nigdy nie wciskam się przy parkowaniu w luki, więc dla mnie to też tylko zbędny bajer ...
  12. SebastianM odpowiedział(a) na SebastianM temat w G30, G31, F90
    Dzięki, mam powłokę, więc spryskiwacze włączam rzadko i na bardzo krótko, pewnie dlatego nie zauważyłem działania spryskiwaczy
  13. SebastianM odpowiedział(a) na SebastianM temat w G30, G31, F90
    Pod warunkiem że włączone są światła mijania a nie tylko dzienne. To bez sensu - bo to znaczy, że aby odpalić spryskiwacze, muszę w dzień włączyć długie? :) PS Trzeba 3x włączać spryskiwacze na szybę jadąc na długich, czy też kluczowym jest, aby podczas tego 3go razu jechać na długich ?
  14. Zdecydowanie polecam przełączyć w aucie język na angielski - można wtedy głosowo sprawdzać ustawienia (niestety, języka polskiego chyba nie uświadczymy, poza nawigacją - ale wtedy wspomniane funkcje nie działają)
  15. SebastianM odpowiedział(a) na SebastianM temat w G30, G31, F90
    Dzięki za wyjaśnienie ! PS Czyli nie włączają się po np. 10 spryskaniu szyby?
  16. Myślę, że traktuje koła jako przeszkodę - ale nie zawsze się tak dzieje, więc to tylko przypuszczenia. Dodam, że to się dzieje na płaskim terenie, więc nie widzę innego wytłumaczenia niż owe koła...
  17. SebastianM opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Mam pytanie - orientujecie się, jaka jest zasada działania? W Skodzie odpalały się po chyba 10 użyciu spryskiwacza na szybę, plus widziałem, że działają - minął rok i jeszcze nie przyuważyłem, aby się aktywowały
  18. SebastianM odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Bez sensu to działa, niby jest czujnik, który steruje obiegiem wewnętrznym (jego aktywacją) ale nie włącza się automatycznie, będzie trzeba podpytać następnym razem przy wizycie w serwisie
  19. nic mnie tak nie wkur... jak to :D cofam, cofam, a tu nagle hamulec w podłogę. A najbliższa przeszkoda jest 20 m od auta :D Jak masz mocno skręcone koła to wtedy tak się potrafi zachować :)
  20. SebastianM odpowiedział(a) na qczarq temat w G30, G31, F90
    Ja jadę do serwisu z tym - bo to chyba jest ogólna wada - niech szukają rozwiązania. Kiedyś włączenie Spotify przez aplikację BMW rozwiązywało sprawę - teraz to nawet nie działa
  21. Bo u nas ludzie jeżdżą jak idioci na zderzaku - w Niemczech są mandaty za zbyt bliskie "siedzenie na zderzaku"
  22. Głupoty piszesz - Jak masz plusa to ustawiasz awaryjne zatrzymanie i w nic nie wjedziesz :)
  23. Myślisz że r też do już wyprodukowanych egzemplarzy?
  24. Żartujesz - aż tak diesle poleciały ??
  25. SebastianM odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    Ktoś się orientuje, czy G30 dostanie update iDrive'a? (w tym modele już wyprodukowane?)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.