Treść opublikowana przez SebastianM
-
Nowa seria 5 G30
Samochód - iDrive - Wyświetlacze - HUD
-
Nowa seria 5 G30
Ostatnio ktoś pisał, że mając HUD widać na zegarach wskazówki nawigacji bez konieczności wyłączenia HUD. To nieprawda - aby wskazówki były na cyfrowych zegarach HUD musi być wyłączony - dzisiaj to sprawdziłem z ciekawości, bo jeżdżę cały czas z HUD i już zaczynałem się zastanawiać, po cholerę te cyfrowe zegary :)
-
Nowa seria 5 G30
Ustaw sobie na Auto PLUS ustaw ręcznie skalę nadmuchu, aby dostosować szybkosć schładzania - ja mam cały czas 1kę ustawioną, chyba, że przekracza temperatura 30 stopni, wtedy wentylator zmieniam ręcznie na 2 :)
-
pół roku z 530e
No ale przecież naciskach na drzwiach przy lusterku jeden przycisk i po sprawie - a bezpieczniej jest jeździć z zamkniętymi drzwiami :)
-
pół roku z 530e
Przestałem do nich dzwonić w sprawie obsługi głosowej po polsku - też uważam, że to żenada, zwłaszcza, że wybieranie głosowe kontaktów jest masakryczne - jak jest ś, ć czy inny polski znak, to system często sobie nie radzi :(
-
pół roku z 530e
Kamera cofania mnie dziwi - to 530e ma inną? - w moim 530i jakość jest taka, że powala - widzę wyraźnie ponad 100 metrów z każdej strony, trzeba być ślepym, aby wyjeżdżając prostopadle wjechać w kogoś :) Co do Androida to są zwiechy, ale np. Spotify śmiga z reguły bezproblemowo. A z językiem polskim (brak sterowania) to pojechali - Audi i niższe marki, jak Skoda, mają to od ponad 5 lat, a BMW się "kisi" - porażka straszna (chociaż przyzwyczaiłem się już do obsługi po angielsku, a co :)
-
Różnica między zegarami full LCD a podstawowymi zegarami
Czy nowy iDrive będzie dostępny tylko dla nowych modeli ?
-
Systemy asystujące kierowcę
Sygnały są emitowane :)
-
Systemy asystujące kierowcę
Jechałem ostatnio za samochodem w mieście, zauważyłem, że auto przede mną zaczęło hamować - i mimo, że odległość moim zdaniem była OK, to poczułem, że hamulec sam mi się bardziej wcisnął w podłogę. Prędkość była koło 50 - 70, byłem za poprzedzającym samochodem z 10-15m, nie pamiętam dokładnie
-
Nowa seria 5 G30
G30 ma duży prześwit - jak widzę, na jaki krawężnik można n[. tyłem się wsunąć, to czasem się dziwię Co do SUVów to zwolennicy piszą o tym, że więcej widzą - a ja im odpowiadam - a jak jedzie SUV przed Tobą to też ? :) Poza tym w G30 można dać fotel naprawdę wysoko :)
-
Nowa seria 5 G30
Każdy, kto jeździł SUVem i limuzyną to powie - a z drugiejs trony ludzie "pędzą w stronę SUVów"; ot, taka moda
-
G30 540i realne spalanie
Przy 20 tysiącach 530i xDrive na A4, jeżdżac nie więcej niż 150, spokojnie schodzimy w okolice 8-8,5. Miejsko,podmiejsko - 9. Duże korki w mieście 9,5-10 Jazda emerycka na drogach krajowych - sznur aut, ale płynnie - bez problemu w trybie COmfort zejdzie się do 7-7,5
-
Nowa seria 5 G30
Oglądałem test nowej A6, dziennikarz powiedział coś ciekawego: "BMW drives perfectly, Audi drives ... OK" Narzekali na słabe czucie układu kierowniczego - czekam na jakieś lepsze porównanie, ale wychodzi na to, że dobrze, ze się wybrało G30. Brakuje mi tylko obsługi głosowej - angielski się zna, ale to, ze konkurencja od lat ma język polski, strasznie jest wkurzające ...
-
Remote view 3d
Od początku można obracać zdjęciem 3D
-
Remote view 3d
Nowa kamera BMW Eye z opcją Connectivity ma robić, jak czytałem, streaming online - Remote 3D View to tylko zdjęcia
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Jaki styl jazdy? - jedni hamują spokojnie, inni "gaz-hamulec" :)
-
Remote view 3d
Mam Samsunga i nie mogę - w Polsce nie ma jeszcze usługi Android Play. Ale i nie ma iPhone Play więc i na iPhonie to nie zadziała
-
RTTI i nawigacja G30
Na przykład :)
-
Remote view 3d
Oni nie oddzwaniają - ja zawsze jak dzwoniłem, to słyszałem, że "właśnie można testować" :)
-
RTTI i nawigacja G30
U mnie wszystko dobrze działa
-
Wycofanie silników benzynowych
Za kilka lat elektryki będą miały zasięg pod 800 km, a czas ładowania będzie liczony w minutach, a nie godzinach - trzeba się powoli do tego przyzwyczajać.
-
Remote view 3d
Ok, w końcu się pojawiło. Nikt z BOKU nie dzwonił, ot, sprawdziłem ustawienia prywatności, zaznaczyłem. Po chwili opcja pojawiła się w aplikacji - zatem nie trzeba reinstalowac. Przy okazji odkryłem limit usługi - po 3krotnym uruchomieniu dostaję komunikat że kolejne odświeżenie jest możliwe za 90 minut - też tak macie?
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Jakim szampanem myjesz auta? Tyko neutralny PH?
-
Remote view 3d
Jakiej jakości są to zdjęcia?
-
Remote view 3d
Ja zgłosiłem reklamację właśnie i zażądałem wymiany modułu, który odpowiada za 3D Remote View - to jest nie do pomyślenia, aby "Monachium" przez 60 dni nie potrafiło sobie poradzić; ewidentnie coś jest walnięte