Skocz do zawartości

SebastianM

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebastianM

  1. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Samochód - iDrive - Wyświetlacze - HUD
  2. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Ostatnio ktoś pisał, że mając HUD widać na zegarach wskazówki nawigacji bez konieczności wyłączenia HUD. To nieprawda - aby wskazówki były na cyfrowych zegarach HUD musi być wyłączony - dzisiaj to sprawdziłem z ciekawości, bo jeżdżę cały czas z HUD i już zaczynałem się zastanawiać, po cholerę te cyfrowe zegary :)
  3. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Ustaw sobie na Auto PLUS ustaw ręcznie skalę nadmuchu, aby dostosować szybkosć schładzania - ja mam cały czas 1kę ustawioną, chyba, że przekracza temperatura 30 stopni, wtedy wentylator zmieniam ręcznie na 2 :)
  4. SebastianM odpowiedział(a) na Piokow temat w G30, G31, F90
    No ale przecież naciskach na drzwiach przy lusterku jeden przycisk i po sprawie - a bezpieczniej jest jeździć z zamkniętymi drzwiami :)
  5. SebastianM odpowiedział(a) na Piokow temat w G30, G31, F90
    Przestałem do nich dzwonić w sprawie obsługi głosowej po polsku - też uważam, że to żenada, zwłaszcza, że wybieranie głosowe kontaktów jest masakryczne - jak jest ś, ć czy inny polski znak, to system często sobie nie radzi :(
  6. SebastianM odpowiedział(a) na Piokow temat w G30, G31, F90
    Kamera cofania mnie dziwi - to 530e ma inną? - w moim 530i jakość jest taka, że powala - widzę wyraźnie ponad 100 metrów z każdej strony, trzeba być ślepym, aby wyjeżdżając prostopadle wjechać w kogoś :) Co do Androida to są zwiechy, ale np. Spotify śmiga z reguły bezproblemowo. A z językiem polskim (brak sterowania) to pojechali - Audi i niższe marki, jak Skoda, mają to od ponad 5 lat, a BMW się "kisi" - porażka straszna (chociaż przyzwyczaiłem się już do obsługi po angielsku, a co :)
  7. Czy nowy iDrive będzie dostępny tylko dla nowych modeli ?
  8. Sygnały są emitowane :)
  9. Jechałem ostatnio za samochodem w mieście, zauważyłem, że auto przede mną zaczęło hamować - i mimo, że odległość moim zdaniem była OK, to poczułem, że hamulec sam mi się bardziej wcisnął w podłogę. Prędkość była koło 50 - 70, byłem za poprzedzającym samochodem z 10-15m, nie pamiętam dokładnie
  10. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    G30 ma duży prześwit - jak widzę, na jaki krawężnik można n[. tyłem się wsunąć, to czasem się dziwię Co do SUVów to zwolennicy piszą o tym, że więcej widzą - a ja im odpowiadam - a jak jedzie SUV przed Tobą to też ? :) Poza tym w G30 można dać fotel naprawdę wysoko :)
  11. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Każdy, kto jeździł SUVem i limuzyną to powie - a z drugiejs trony ludzie "pędzą w stronę SUVów"; ot, taka moda
  12. Przy 20 tysiącach 530i xDrive na A4, jeżdżac nie więcej niż 150, spokojnie schodzimy w okolice 8-8,5. Miejsko,podmiejsko - 9. Duże korki w mieście 9,5-10 Jazda emerycka na drogach krajowych - sznur aut, ale płynnie - bez problemu w trybie COmfort zejdzie się do 7-7,5
  13. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Oglądałem test nowej A6, dziennikarz powiedział coś ciekawego: "BMW drives perfectly, Audi drives ... OK" Narzekali na słabe czucie układu kierowniczego - czekam na jakieś lepsze porównanie, ale wychodzi na to, że dobrze, ze się wybrało G30. Brakuje mi tylko obsługi głosowej - angielski się zna, ale to, ze konkurencja od lat ma język polski, strasznie jest wkurzające ...
  14. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Od początku można obracać zdjęciem 3D
  15. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Nowa kamera BMW Eye z opcją Connectivity ma robić, jak czytałem, streaming online - Remote 3D View to tylko zdjęcia
  16. Jaki styl jazdy? - jedni hamują spokojnie, inni "gaz-hamulec" :)
  17. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Mam Samsunga i nie mogę - w Polsce nie ma jeszcze usługi Android Play. Ale i nie ma iPhone Play więc i na iPhonie to nie zadziała
  18. Na przykład :)
  19. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Oni nie oddzwaniają - ja zawsze jak dzwoniłem, to słyszałem, że "właśnie można testować" :)
  20. U mnie wszystko dobrze działa
  21. Za kilka lat elektryki będą miały zasięg pod 800 km, a czas ładowania będzie liczony w minutach, a nie godzinach - trzeba się powoli do tego przyzwyczajać.
  22. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Ok, w końcu się pojawiło. Nikt z BOKU nie dzwonił, ot, sprawdziłem ustawienia prywatności, zaznaczyłem. Po chwili opcja pojawiła się w aplikacji - zatem nie trzeba reinstalowac. Przy okazji odkryłem limit usługi - po 3krotnym uruchomieniu dostaję komunikat że kolejne odświeżenie jest możliwe za 90 minut - też tak macie?
  23. Jakim szampanem myjesz auta? Tyko neutralny PH?
  24. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Jakiej jakości są to zdjęcia?
  25. SebastianM odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    Ja zgłosiłem reklamację właśnie i zażądałem wymiany modułu, który odpowiada za 3D Remote View - to jest nie do pomyślenia, aby "Monachium" przez 60 dni nie potrafiło sobie poradzić; ewidentnie coś jest walnięte

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.