Treść opublikowana przez Zermax
-
Wymiana oleju po 2-4 tys nowy samochod
Nie radzę robić nic poza serwisem. Dodatkowo wklepia to w komputer i samochód zyskuje rumience przy odsprzedaży :) Ja zaraz będę mieć 4k i mam właśnie taki zamiar. Tylko olej kupię własny
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
To raczej nie możliwe. Auto musi się wyprodukować, przejechać konwojami do portu w US, przejść odprawy i płynąć tygodniami. Następnie dociera do Hamburga i sporo czasu mija zanim doturla się do Polski plus nasze odprawy celne na cargo itd.
-
Android Auto W G05
Nie mam pojęcia. Tak jak mówiłem sprawdziłem tylko czy działa a tak nie korzystam z tego wcale. Nawigacja z trafić info bmw jest dla mnie absolutnie ok. Z resztą od czerwca/lipca będzie android auto również.
-
komunikat "Zmiana zachowania wspomagania kierowcy"
Hmmm, ja mam auto produkowane wrzesien 2019,nie mam takiego komunikatu i działa u mnienprzyjolmowanie prędkości że znaków, nie działa za to dojeżdżanie do skrzyzowan, albo raczej jest włączone w opcjach ale nie widziałem, żeby się kiedykolwiek odzywało :)
-
M50i 4.4 V8 530km
Jeżeli chodzi o awaryjność n63 to uszczelki są już inne od 2018 oraz jest cały dodatkowy układ chłodzenia bo głównym problemem było przegrzewanie się z racji tego, że turbiny są między cylindrami.. Teoretycznie wszystko powinno być ok, to nie ten sam silnik co w 2010 i jest już znacznie poprawiony, ale na wszelkie zaś ja dokupilem 5o letnia gwarancję :)
-
X5 G05 - Najlepsze auto 2019 Ranking Autocentrum Zachar OFF
Swoją drogą poprzygladalem się tym zakończeniom drzwi po tych wszystkich placzach na forum i chyba niestety pozostaje mi tylko się przyłączyć, nie rozkminialem tego wcześniej,ale przez to, że tam się chlapię błotko i woda to będzie tam wilgoc zostawać i może zacząć korodować baaardzo szybko. Co za masakra, jak będę robić olej to pogadam na ten temat z serwisem czy można to jakoś chociaż zabezpieczyć...
-
zagłówki fotele komfortowe
Zawsze tak było. W poprzednim x5 i 5tkach też. Ale możesz pochylenie całej górnej połówki oparcia pochylać co poniekąd zastępuje ta funkcje.
-
X5 G05 - Najlepsze auto 2019 Ranking Autocentrum Zachar OFF
No dobra. Wszystko ustawione na sport plus, skrzynia biegów też, przejazd warszawa-Pruszków-warszawa dzisiaj przy bardzo silnym wietrze. 190-245 w zależności od momentu jak się dało. Szło jak po szynach zadnych problemów. Mam adaptacyjne zawiesznie M, standardowe pakietowe.
-
X5 G05 - Najlepsze auto 2019 Ranking Autocentrum Zachar OFF
Cholera muszę się temu jakoś lepiej przyjrzeć. Wybiorę się dzisiaj do Pruszków dla zabawy i zobaczymy czy będę warunki na s8 żeby sprawdzić 200+ i stabilność. Do tej pory nic nie zauważyłem, ale też zadko mam okazję jechać 180+
-
30d czy 40i
Że jeszcze się nie skręca w fabryce. Biorąc pod uwagę, że musi doplynac że stanów to myślę, że szybciej niż w kwietniu auta możesz nie zobaczyć.
-
X5 G05 - Najlepsze auto 2019 Ranking Autocentrum Zachar OFF
Przez pewien czas nie była dostępna stąd pytanie :)
-
X5 G05 - Najlepsze auto 2019 Ranking Autocentrum Zachar OFF
Sq7 jets znowu w ofercie?
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Wyłącz automatycznie hamowanie w pdc to Cię nawet przez ducha pusci :) Przy okazji, czy w regułach Klimatyzacji da się ustawić autonatyczna wentylację i grzanie dla pasażera? Widzę to tylko dla kierowcy i może jestem nieograniety i dla pasażera nie umiem? :)
-
Jakie macie spalanie od poczatku?
Głównie na s8 ztaka średnia powinno być nie więcej niż 5l :)
-
30d czy 40i
Komforty koniecznie moim zdaniem, różnica jest gigantyczna :cool2:
-
Głośne wycieraczki przód
Wycieraczki chodzą mi bezgłośnie. Wlew paliwa też jest idealnie spasowany z fajnym plastikiem i guma w środku. W sumie to nie znalazłem jeszcze jednego elementu co by był źle spasowany a czepiam się wiecznie wszystkiego. A szczególnie duży postęp jest względem poprzedniego modelu jeżeli chodzi o wykończenie. Możesz masz Tomek jakiś felerny egzemplarz? Składają w US więc można się wszelkiego rodzaju szitu spodziewać :)
-
Wersja oprogramowania
W sumie z perspektywy wolumenu sprzedaży aut to jesteśmy dla BMW trzecim światem więc nie ma się co dziwić :lol:
-
Pierwsze G05 na forum.
Mam już 3000 na liczniku i też chcę zrobić wymianę oleju. Jakieś pomysły co się leje do m50i? Czy wszystkie benzyny to samo? A jak tak to czym jest to samo :mrgreen:
-
Co spieprzyli w G05.
Ja w m50i nic nie dokładałem tylko to co było w standardzie jeżeli chodzi o wykończenie deski i mam skórę mpakietowa syntetyczna. Zamówienie czerwiec a produkcja wrzesien 2019
-
X5 strasznie podatne na wiatr
Moze to wina pneumatyki? Ja mam emkowe zawieszenie i jest bardzo stabilnie nawet przy silnym wietrze czy podmuchach..
-
Progi boczne
Mam w GLE, w dodatku trzeba trochę większy krok zrobić przy wsiadaniu/wysiadaniu, żeby nogawek nie pobrudzić... i oczywiście w związku z tym szerzej trzeba drzwi otwierać, a nie zawsze ma się wystarczająco miejsca do tego. Przy kroku jaki w x5 już trzeba dać to szerzej dla części o mniejszych gabarytach może być niewykonalne :cool2:
-
BMW Drive Recorder
Moja była produkowana we wrześniu i nadal nie widzę takiej opcji do ściągnięcia w sklepie.
-
30d czy 40i
Trackhawk zaczyna się od 530k vs m50d jest 430k czy jakoś tak. I to nadal dacia tyle, że z silnikiem z hellcata.
-
30d czy 40i
Miałem granda również w wersji summit i był to najgorszy badziew jeżeli chodzi o sapsowanie i jakość materiałów jakim jezdzilem, wszystko skrzypiało i było/jest z tandetnego twardego plastiku, nawet Hyundai Santa Fe, który miałem później był pod tym względem lepszy. Nowe x5 jest świetnie spasowane i ma świetne miękkie materiały i między nim a gra dem jest taka przepaść, że nawet nie widać końca :) może z Twoim egzemplarzem jest coś nie tak, ale w moim jest to najlepsze wnętrze w kontekście materiałów i spasowania jakie miałem, z resztą świetność materiałów w now x5 potwierdzają również dziennikarze motoryzacyjni...
- 30d czy 40i