Skocz do zawartości

Zermax

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zermax

  1. Nie radzę robić nic poza serwisem. Dodatkowo wklepia to w komputer i samochód zyskuje rumience przy odsprzedaży :) Ja zaraz będę mieć 4k i mam właśnie taki zamiar. Tylko olej kupię własny
  2. To raczej nie możliwe. Auto musi się wyprodukować, przejechać konwojami do portu w US, przejść odprawy i płynąć tygodniami. Następnie dociera do Hamburga i sporo czasu mija zanim doturla się do Polski plus nasze odprawy celne na cargo itd.
  3. Zermax odpowiedział(a) na Game_ temat w X5 (G05)
    Nie mam pojęcia. Tak jak mówiłem sprawdziłem tylko czy działa a tak nie korzystam z tego wcale. Nawigacja z trafić info bmw jest dla mnie absolutnie ok. Z resztą od czerwca/lipca będzie android auto również.
  4. Hmmm, ja mam auto produkowane wrzesien 2019,nie mam takiego komunikatu i działa u mnienprzyjolmowanie prędkości że znaków, nie działa za to dojeżdżanie do skrzyzowan, albo raczej jest włączone w opcjach ale nie widziałem, żeby się kiedykolwiek odzywało :)
  5. Zermax odpowiedział(a) na Zermax temat w X5 (G05)
    Jeżeli chodzi o awaryjność n63 to uszczelki są już inne od 2018 oraz jest cały dodatkowy układ chłodzenia bo głównym problemem było przegrzewanie się z racji tego, że turbiny są między cylindrami.. Teoretycznie wszystko powinno być ok, to nie ten sam silnik co w 2010 i jest już znacznie poprawiony, ale na wszelkie zaś ja dokupilem 5o letnia gwarancję :)
  6. Swoją drogą poprzygladalem się tym zakończeniom drzwi po tych wszystkich placzach na forum i chyba niestety pozostaje mi tylko się przyłączyć, nie rozkminialem tego wcześniej,ale przez to, że tam się chlapię błotko i woda to będzie tam wilgoc zostawać i może zacząć korodować baaardzo szybko. Co za masakra, jak będę robić olej to pogadam na ten temat z serwisem czy można to jakoś chociaż zabezpieczyć...
  7. Zawsze tak było. W poprzednim x5 i 5tkach też. Ale możesz pochylenie całej górnej połówki oparcia pochylać co poniekąd zastępuje ta funkcje.
  8. No dobra. Wszystko ustawione na sport plus, skrzynia biegów też, przejazd warszawa-Pruszków-warszawa dzisiaj przy bardzo silnym wietrze. 190-245 w zależności od momentu jak się dało. Szło jak po szynach zadnych problemów. Mam adaptacyjne zawiesznie M, standardowe pakietowe.
  9. Cholera muszę się temu jakoś lepiej przyjrzeć. Wybiorę się dzisiaj do Pruszków dla zabawy i zobaczymy czy będę warunki na s8 żeby sprawdzić 200+ i stabilność. Do tej pory nic nie zauważyłem, ale też zadko mam okazję jechać 180+
  10. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Że jeszcze się nie skręca w fabryce. Biorąc pod uwagę, że musi doplynac że stanów to myślę, że szybciej niż w kwietniu auta możesz nie zobaczyć.
  11. Przez pewien czas nie była dostępna stąd pytanie :)
  12. Sq7 jets znowu w ofercie?
  13. Zermax odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Wyłącz automatycznie hamowanie w pdc to Cię nawet przez ducha pusci :) Przy okazji, czy w regułach Klimatyzacji da się ustawić autonatyczna wentylację i grzanie dla pasażera? Widzę to tylko dla kierowcy i może jestem nieograniety i dla pasażera nie umiem? :)
  14. Głównie na s8 ztaka średnia powinno być nie więcej niż 5l :)
  15. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Komforty koniecznie moim zdaniem, różnica jest gigantyczna :cool2:
  16. Wycieraczki chodzą mi bezgłośnie. Wlew paliwa też jest idealnie spasowany z fajnym plastikiem i guma w środku. W sumie to nie znalazłem jeszcze jednego elementu co by był źle spasowany a czepiam się wiecznie wszystkiego. A szczególnie duży postęp jest względem poprzedniego modelu jeżeli chodzi o wykończenie. Możesz masz Tomek jakiś felerny egzemplarz? Składają w US więc można się wszelkiego rodzaju szitu spodziewać :)
  17. Zermax odpowiedział(a) na altarasyuk temat w X5 (G05)
    W sumie z perspektywy wolumenu sprzedaży aut to jesteśmy dla BMW trzecim światem więc nie ma się co dziwić :lol:
  18. Zermax odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Mam już 3000 na liczniku i też chcę zrobić wymianę oleju. Jakieś pomysły co się leje do m50i? Czy wszystkie benzyny to samo? A jak tak to czym jest to samo :mrgreen:
  19. Zermax odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Ja w m50i nic nie dokładałem tylko to co było w standardzie jeżeli chodzi o wykończenie deski i mam skórę mpakietowa syntetyczna. Zamówienie czerwiec a produkcja wrzesien 2019
  20. Moze to wina pneumatyki? Ja mam emkowe zawieszenie i jest bardzo stabilnie nawet przy silnym wietrze czy podmuchach..
  21. Zermax odpowiedział(a) na Szkopek42 temat w X5 (G05)
    Mam w GLE, w dodatku trzeba trochę większy krok zrobić przy wsiadaniu/wysiadaniu, żeby nogawek nie pobrudzić... i oczywiście w związku z tym szerzej trzeba drzwi otwierać, a nie zawsze ma się wystarczająco miejsca do tego. Przy kroku jaki w x5 już trzeba dać to szerzej dla części o mniejszych gabarytach może być niewykonalne :cool2:
  22. Zermax odpowiedział(a) na _PL_ temat w X5 (G05)
    Moja była produkowana we wrześniu i nadal nie widzę takiej opcji do ściągnięcia w sklepie.
  23. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Trackhawk zaczyna się od 530k vs m50d jest 430k czy jakoś tak. I to nadal dacia tyle, że z silnikiem z hellcata.
  24. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Miałem granda również w wersji summit i był to najgorszy badziew jeżeli chodzi o sapsowanie i jakość materiałów jakim jezdzilem, wszystko skrzypiało i było/jest z tandetnego twardego plastiku, nawet Hyundai Santa Fe, który miałem później był pod tym względem lepszy. Nowe x5 jest świetnie spasowane i ma świetne miękkie materiały i między nim a gra dem jest taka przepaść, że nawet nie widać końca :) może z Twoim egzemplarzem jest coś nie tak, ale w moim jest to najlepsze wnętrze w kontekście materiałów i spasowania jakie miałem, z resztą świetność materiałów w now x5 potwierdzają również dziennikarze motoryzacyjni...
  25. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.