Treść opublikowana przez Zermax
-
Systemy asystujące kierowcy zasada dzialania ?
Na pewno jest w zestawie asystenow professional,i faktycznie do takich sytuacji asystent cofania robi cuda.
-
Android Auto - 07/2020.25
Android auto nie działa bez aktualizacji, czy to się liczy? :mrgreen:
-
Android Auto - 07/2020.25
Rozmaiwanie z samochodem i język z android auto nie ma nic wspólnego raczej :) A serwis najczęściej za upg softu liczy sobie przynajmniej 100, na pewno nic za darmo BMW, chyba, że może przy interwaolwym darmowym przeglądzie, ale tego nie wiem bo jakoś nigdy nie miałem takiej okazji.
- CarPlay
-
Android Auto - 07/2020.25
U mnie nadal nie ma żadnego upgrade softu od 7 miesięcy dostępne go zdalnie... BMW twierdziło, że polaczenie będzie tylko bezprzewodowo i po kablu nie da rady.
-
"Wirtualne" doposażenie.
Czytajcie panowie że zrozumieniem :) moim zdaniem to extra opcja. Można kupić na stałe i mieć, a można też kupić na jakiś czas dokładnie tak jak Apple car play. Może się będzie dało dokupić odblokowanie 2 cylindrów dodatkowych, albo pakiety mocy :) bazowo masz 150km ale można po 50 dobić do 500 :D :D :D
-
Android Auto W G05
W fabrycznej też możesz wpsiac dowolna firmę i do niej zdzwonić wysłać maila albo pojechać :)
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Do głowy by mi nie przyszło robić coś poza ASO na własny koszt w samochodzie na gwarancji :) Idziesz i rzadasz usunięcia usterki a oni na pewno to zrobić muszą. Może dadzą Ci nowa klapę?
-
Zawieszenie adaptacyjne czy pneumatyczne
Testowałem przez weekend jak dostałem 30d z salonu i dla mnie było na prawdę słabo :) po autostradzie nie miałem okazji jechać, promień zawracania też nie wiele dla mnie wnosi, nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem sytuację, w której zrobiło to jakakolwiek różnice. A z parkowaniem tak jak mówiłem na tyle samo razy łamie się moim autem co łamałem się testowym w tych samych miejscach :)
-
Zawieszenie adaptacyjne czy pneumatyczne
Przy prędkości około 80kmh kiedy kierunek dokręcania kół się odwraca dla mnie samochód był bardzo nerwowy, podczas parkowania nie widzę różnicy, i tak na tyle samo razy muszę się łamać więc nie widziałem absolutnie sensu kupienia tego.
-
Zawieszenie adaptacyjne czy pneumatyczne
Opinii tyle co użytkowników :) Dla mnie skretna tylna os to jest jakas pomyłka, ale wiele osób bez niej życia nie widzi. Nie wybrałem pneumatyki bo w m50i było automatycznie że skretna osią, jakby tak nie było to pewni bym wybral, w wersji sport jest trochę mało sztywna ale za to w wersji komfort bije na głowę więc pytanie czego oczekujesz? Nie wiem co aktualnie wchodzi w skład pakietu business class, ale najczęściej wszystko co do szczęścia potrzebne :) Co do asystentów professional to ja jestem z całości bardzo zadowolony więc zdecydowanie polecam.
-
Android Auto W G05
Myślę, że będzie jak z Apple, na rok czy tam 1.5 za darmo a potem trzeba zapłacić. Ja nadal nawet nie mam upgrade softu do nowszej wersji niż. 55. Myskicie, że dla m50i jest po prostu jeszcze nie zrobiona bo to niszowy model czy raczej silnik nie wpływa na to bo w sumie osprzęt ten sam?
-
BMW X5 - G05 pneumatyka vs hak
Wreszcie jakieś dobre wieści!
-
X5 M50d
Cóż niestety przez koronowirusa i to, że od ponad miesiąca tymczasowo nie mam prawa jazdy mój przebieg rośnie wolno.. glownie z racji tylko żony... za kierownicą raz na wielkie święto :) Na pewno postaram sie napisać coś nie coś jak już będę mógł realnie się wypowiadać. Sorry za ortografię poprzedniego posta, jakiś randomowy słownik jak widać mnie zabił...
-
X5 M50d
Bardzo fajne podsumowania, powinniśmy mieć takich więcej, jak tylko przejdę swoim więcej różniez podobne sporboje naskrobac. Jedna uwaga - m50i z palcem w nosie trasę gadansk-warszawa się robi na jednym baku. Spalanie trasowe bez szaleństw to bez wyislku 13-14l.
-
Gdzie / Jak / I inne pytania odnośnie G05
Miałem pilot w poprzednim i nie współpracował z niczym. Gdzieś na tym forum g05 była ten temat już i było tam bardziej technicznie wyjaśnione dlaczego tak jest i z czym to działa.
-
Jakie macie spalanie od poczatku?
W 5 masz chyba 70l bak prawda? W x5 jest 83,chociaz przy v8 przydałoby się go powiększyć np do 100,w jeepie chyba jest taka opcja..
-
X5 strasznie podatne na wiatr
Ja chyba jestem największym unikatem :) ja kupiłem m50i bo X5 mi się po prostu podoba i do tego zawsze chciałem V8 :) mam małe dziecko jedno więc zwykle kombi by mi wystarczyło ale wolałbym jeździć tramwajem niż kupić kombi. Do tego jeżdżę głównie w korkach w Warszawie. Mój zakup nie ma żadnego sensu, on ma mnie cieszyć a resztę mam gdzieś :) AMEN. :) :) :) Zrobiłem dokładnie to samo :) :cool2:
-
NOWE CENY (więcej opcji w konfiguratorze)
Dla mnie be, laserów teraz to tak jak kiedyś bez ksenonów :D Ponadto masz łezkę jako kierunkowskaz a jak nie masz lasera to masz taki mały klosz rodem z poloneza :) Co do świecenia to nie widzę różnicy między ledami z f10 jakie miałem a teraz laserami w x5, moe jak po nocy po dziczy jeździsz :)
-
ICONICSOUNDS SPORT - nowa usługa w Connected Drive
Też wyświetla mi się jako niedostępne. Dodatkowo https://www.bmwgroup.com/en/NEXTGen/iconic_sounds.html
-
ICONICSOUNDS SPORT - nowa usługa w Connected Drive
To nie miało być tylko dla elektryków? Muszę sprawdzić u siebie czy też wskoczyło.
-
Gdzie / Jak / I inne pytania odnośnie G05
Ma ktoś pojęcie jak ten android auto będzie dostępny? W sensie magicznie się przeciez nie pojawi, a jak to będzie aktualizacja softu to poczekamy Polsce do 2025 na to :mrgreen:
-
Zdalna aktualizacja softu ruszyła?
Ja mam wersję 2019.55 z którą dostałem auto w październiku i wszystko jest i działa. Za tonie ma aktuziacji do. 70 :)
-
Skrzypiące plastiki
Miałem okres kiedy plastiki w podstawie fotela kierowcy skrzypiały, ale zanim zdążyłem zgłosić to przestało. Poza tym cisza jak makiem zasiał, z resztą w sumie cała deska jest ze skóry (góra) drewna i aluminium, wiele plastiku tam nie ma do skrzypienia. Co konkretniej Ci poskrzypuje?
-
Zdalna aktualizacja softu ruszyła?
Dzisiaj sprawdzałem. Mam 2019.55 i wyskoczyło, że brak dostępnych aktualizacji..