Treść opublikowana przez Zermax
-
Aktualizacja map przez usb
I jak tam że zdalna aktualizacja? U mnie nadal mapy 2019-2 oraz system 07/2019.55
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Tomek - będziesz bić brawo :) Skrzypi mi fotel kierowcy :) na tym łączeniu plastików przy sterowaniu elektrycznym, i to strasznie :) zgłoszę jako naprawę gwarancyjna tylko trochę się boję teraz auto oddawać przez ten cyrk z wirusem A przez siedzenie w domu i tak zrobiłem przez miesiąc 100km..
-
Rabaty na g05
A to nie jedzie najpierw do Mszczonowa na parking cargo?
-
Rabaty na g05
Tak właśnie myślę. Wiekoszc potencjalnych klientów raczej na dłuższą metęsie nie utopi. A na początek będzie wiele miesięcy do nadrobienia tego co już było zamówione. Jasne trochę zamówień potencjalnych wyparuje. Widziałem już różne wzloty i upadki gospodarki, ale ilość dobrych samochodów jakimś cudem cały czas rosła na ulicach naszego kraju :) Mam nadzieję, że ten trend się utrzyma.
-
Rabaty na g05
Będzie dużo chętnych i duzo do nadrobienia więc myślę, że póki nie nadgonią to rabatów nie będzie w zasadzie żadnych..
-
Rabaty na g05
Mercedes w SUVIE ma bujać :) taki jego urok od czasów MLa. I ma to swoje plusy bo komfort jest najczęściej fantastyczny, tylko resztą jakoś w tyle, przynajmniej już zmienili ten skandaliczny system infotaiment..
-
zawieszenie - komfort jazdy
Ja bardzo lubie asystenta, używam codziennie szczególnie w dojazdach w korkach do pracy po prostu częściowo mogę się odciąć od jazdy. A czujnik w asystencie działa bez zarzutów, nie rusza jak nie patrze na drogę. Co do rąk na kierownicy to jest to podyktowane przepisami, w Polsce z resztą jak i w całej UE nie wolno używać żadnej w pełni autonomicznej jazdy bo przepisy tego nie regulują póki co.
-
Systemy asystujące kierowcy zasada dzialania ?
Możesz zmieniać jego czułość.
-
30d czy 40i
Obawiam się, że 40d x5 nie będzie jechać jak 50d x7, między x5 i x7 nie ma tak dużej różnicy masy a różnica ustawień silnika i dodatkowego turbo jest. Nie jeździłem jednak jeszcze nowym 40d, poprzednie jeździło świetnie i moim zdaniem było najsensowniejszym silnikiem w f15.
-
Wymiana oleju po 2-4 tys nowy samochod
Ten 5w30 idzie też do benzyny? Sprawdzałem na stronie shella, ale nie mają tam info o m 0i jest tylko z 2018 50i więc zakładam, że będzie to samo czyli 9.5l 5w30?
-
Aktualizacja map przez usb
No zobaczymy. Jak do tej pory zdalne aktualizacje czegokolwiek to pić na wodę :)
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Wtedy byłby prawdziwy unikat a nie takie jak inne! :cool2:
-
M50i 4.4 V8 530km
To jest z resztą logika jaka sam się kierowałem, Mki z resztą wtedy jeszcze nie było :mrgreen: Swoją drogą to sprinter się nawet udał! Gorzej z tym baletem :lol:
-
M50i 4.4 V8 530km
Może kwestia tego, że ja prawie zawsze tankuje na tych samych stacjach. Nie wiem czy M pelnokrwieste nie będzie na 98,tutaj może Fino pomoże bo miał poprzednika. 50i jest super fajne a przy tym potrafi być bardzo wygodne, z M może być bardzo twardo, ale nie musi nie wiem czy już są jakieś testy..
-
M50i 4.4 V8 530km
Nie wiem skąd takie wrażenia. Dziesiatki razy tankuje na niemieckich stacjach i kiedyś on i benzynę i jakoś nigdy nie widziałem różnicy :) Z resztą to nie ma absolutnie nic do tego jakie paliwo się leje do tego silnika. Leje się 95 bo nie ma ryzyka spalania stukowego do którego potrzebne jest paliwo 98. Samo paliwo 98 nie jest w niczym lepsze od 95 ma efektywniejsza wartość spalania stukowego i tyle. Na 98 nie pali mniej ani nie jeździ szybciej :)
-
30d czy 40i
Ja do tej pory miałem jeden CL i działało to trochę jak naczynia połączone. Wysokość rabatu była powiazaona z atrakcyjnością finansowania. Ale to było że 4 lata temu więc może jest inaczej. Na pewno nie mają szablonu i da się to negocjować.
-
M50i 4.4 V8 530km
Za mój pakiet było to 16k. Paliwo 95 i takie też jest rekomendowane przez producenta.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Ja w moim CLA 45 AMG 6 razy mailem naprawy gwarancyjne, wymiana klocków i tarcz tył 2x (podobno się krzywią i ty tak jest, jak im powiedziałem, że chyba ich pogielo to wymienili raz po 8k km a potem znowu po 20k. Teraz jest 35k i jest ok), kierownica, fotel pasażera, mechanizm okna dachowego oraz panel nawigacji (przy okazji nawigacja w mercu przy bmw to jakaś kpina, nie wiem jak nowe mbux, ale poprzedni system jest gorszy niż miałem w santafe lata temu). Tak więc może i auta maja niedoróbki ale moje doświadczenia pokazują, że jak na razie g05 przynajmniej w mojej wersji jest najlepszym i najbardziej dopracowanym autem jaki miałem a trochę ich już było.
-
M50i 4.4 V8 530km
Ja dla przypomnienia powiem: FULL front, drzwi x4 listwy, progi i wnęki drzwi do tego na to wszystko powłoka ceramiczna. Aaa no i podwójna folia na szybę. Ważne, żeby wybrać folie samoregenerująca się, sporo firm takiej nie oferuje, na tą z shine Factory jest 10 lat gwarancji.
-
Wersja oprogramowania
Może jest wreszcie drive recorder?
-
M50i 4.4 V8 530km
Tak próbowałem i myślę, że smutno to dobre okreslenie :) w m50d na pewno jest wzmocnienie z głośników i bazując na tym myślałem, że tutaj też, ale im więcej jeżdżę tym bardziej jestem przekonany, że przy v8 już tego nie ma. Niestety w salonie każdy nabiera wody w usta :) Swoją dorga oprogramowaniem wydechu można trochę więcej niż jest w podstawowych ustawieniach sterować ale to już po podpięciu się więc jak będę robić olej to się podpytam czy to w ASO można coś zrobić...
-
M50i 4.4 V8 530km
Aporopo spalania to poki co trochę rośnie, ale mało jeżdżę bo mi się w grudniu corka urodziła i trochę nas to uziemilo :) Przbieg 3876 Spalanie 17,8 Srednia V 38,9 (w zasadzie tylko po Warszawie plus powroty z pracy obowdnica) Jak się go przydusi to się w baku robi wir i 30 potrafi spalić, ale to już trzeba się postarać bardzo :) Mimo, że to v8 bmw nie jest jakieś topowe w brzmieniu przy wielu kultowych v8mkach to jednak na codzień jeździ się tym po prostu zachwycająco słysząc ta muzykę... Im dłużej jeżdżę tym bardziej polecam :cool2: Oskario będziesz zachwycony :mrgreen:
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
To następnym razem sugeruję kupić skodę i narzekac na ich forach :) sorry, ale uraganie przy każdym poście robi się już męczące, co za dużo to nie zdrowo :wink:
-
Rabaty na g05
Na 40i i 30d mój kolega dostał właśnie 24% w Inchcape Warszawa. Pod warunkiem, że do 5 marca zamówi.
-
Wersja oprogramowania
Swoją drogą nie powinno tutaj działać remote software update? Ani oprogramowanie ani nawigacja ani razu mi się nie updatowala do tej pory..