Treść opublikowana przez Zermax
-
Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej
Jeździłem testowa i taka i taka. Dokładnie jak napisane powyżej, po chwili nie słychać różnicy,wiec dla mnie nie ma co dopłacać, faktycznie dźwięk silnika brałem też pod uwagę oraz to, że zawsze mam muzykę.
-
Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej
Ja nie mam i nie widzę żadnego problemu.
-
X5 M50d
Co do tego spalania to mi v8 nie udało się ani razu zejść poniżej 11l mimo usilnych starań żeby zobaczyć ile się da najmniej :)
-
Nowe silniki 45e i 25d
Mułem na pewno nie jest, po prostu nie ma tej słynnej radości z jazdy, ale do codziennego użytku bez szlanestw to na pewno bardzo przyzwoity silnik. Szkoda przepłacać, za coś z czego się nie będzie korzytac.
-
X5 M50d
Tak jest niestety. Od razu wymienia się cały zestaw 4 turbo a to niestety nie kosztuje. Ale przy 5o letniej gwarancji i potem odsprzedaży to raczej kto inny się będzie martwić. Ale też nie słyszałem nic złego na jego temat, za 13k więcej jednak jest m50i, które gorąco polecam :) chociaż sam silnik v8 od bmw do najbardziej niezawodnych nienalezal.
-
Android Auto - 07/2020.25
To fakt, asystenci głosowi ogólnie są beznadziejni i bezużyteczni, ale nie zmienia to faktu, że Mercedes czy Audi od dłuższego czasu mają obsługę po polsku a BMW nie :)
-
Opcje do X5
Nie. To jest sztywna dosyć roleta a nie jakaś siateczka.
-
Opcje do X5
Ooo to nie wiedziałem, że tak jest z tym deszczem, fajne :) W apce bmw silnik też można zdalnie odpalać, ale nie w Polsce, zdaje się chodzi o zasadę, że samochód nie może stać z włączonym silnikiem i smrodzić bo zanieczyszcza klimat, podobno nawet policja może wlepić mandat jak ktoś odnkeza w zimie z włączonym silnikiem :mrgreen:
-
Opcje do X5
Hmmm z telefonu nie, ale z pilota może i można. Muszę to sprawdzić, w mercedesie w sumie tak działa, że jak się przytrzyma guzik zamknięcia to domyka szyby i dach.. Hmm a może tylko dach a nie roletę? To też muszę sprawdzić :)
-
Opcje do X5
Nic mi nie wiadomo o automatycznym zamykaniu. Ale po to masz klimatyzację, żeby było chłodno w środku :) Ja Zadko zostawiam auto na zewnatrz, ale jak już to i tak nie zasłaniam rolety bo o tym nie pamiętam. Dla mnie w sumie rolety mogłoby nie byc :)
-
Systemy asystujące kierowcy zasada dzialania ?
W deszczu kamera też działa :) ale pewnie lepiej na sucho, od jutra pogoda jest już :)
-
Systemy asystujące kierowcy zasada dzialania ?
Dla mnie to się sprawdza zawsze i wszędzie, a najlepiej weź demowke i pojedź do swojego garażu i sam zobacz chociaż kamera 360 wymaga chwilę przywyczajenia jeżeli wcześniej nie miałeś.
-
Opcje do X5
Autonomiczna jazdę pseudo. Panoramiczne okno warte każdych pieniędzy dla mnie w każdym aucie bo rozjaśnia wnętrze i wszystko wygląda po prostu lepiej, ale darowałbym sobie tą wersję z ledami bo dają taki sobie efekt i tylko w nocy a parę tysięcy trzeba dolozyc.
-
Nowe silniki 45e i 25d
Też tak sądzę, ale jednak zawsze z chęcią drenuja nasze portfele. Co do podmuchów to jest już na forum kilka wątków, w których się o tym rozpisujemy i naturalnie opinie są skrajne od fantastycznie bo buja strasznie :) Co do samego silnika też parę osób już o tym pisało. Myślę, że finalny werdykt jest taki, że jest to wystarczający silnik do rodzinnego auta, ale nie ma co spodziewać się większych emocji.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Raczej pomogłem nie zrobic błędu :)
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Tylko w laserach. W ledach masz taki sexy klosz jak w polonezie :)
-
Wersja oprogramowania
Od tego zacząłem, robię to od pół roku i zawsze po bardzo długim wyszukiwaniu jest informacja, że brak aktualizacji.
-
Android Auto - 07/2020.25
Tym razem jestem zmuszony się z Tomkiem zgodzić. Z całej klasy premium chyba tylko w BMW do tej pory nie ma głosowej obsługi po polsku. Jeżeli chodzi o AA to nie przesadzałbym - zostało to udostępnione dla idrive 7.0 od lipca. Polska jest na szarym końcu jako klient BMW więc i nie dziwne, że do nas aktualizacje w pierwszej kolejności nie trafiają. Tak było, jest i będzie obawiam się :)
-
Wersja oprogramowania
Też mi się tak wydaje, jednak za wgranie softu by dostali kasę więc powinno to być w ich interesie :) Wiele osób tutaja nowasza ode mnie wersję softu a mi nadal na szukaniu zdalnym pokazuje, że nie ma dla mnie nowszej...
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Ja robiłem olejowy w Inchcape tydzień temu między interwałami. Olej (10.5) bo v8,filtr i ogólny przegląd. 990zl. Chyba 20% na robociznę i 15%na części w ramach promocji na przeglądy miedzyinterwalowe.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Kupujesz samochód klasy premium. Przyzwyczajaj się do wydatków :lol: Ja bym to traktował jako opłatę za święty spokój :idea: Otóż to. Z resztą jak nie kupisz to pewnie Ci się coś zepsuje i będziesz żałował. A jak kupisz pewnie się nic nie zepsuje - złośliwość rzeczy martwych :cool2:
-
Systemy asystujące kierowcy zasada dzialania ?
Jeżeli tak jest napisane to może tak być. Warto sprawdzić u dealera te informacje.
-
Wersja oprogramowania
Wymieniałem olej w piątek i zapytałem dlaczego nadal nie mam nic do pobrania jako aktualizacji a mam 19.55, powiedzieli mi, że dla każdego VIN jest inaczej i jak będzie to będzie a serwis nowszego softu dla mnie nie ma...
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
To akurat już wiadome od dosyć dawna. Ostatnie zamówienia na m50d można składać chyba do września.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Ja wybrałem rozszerzona gwarancję do 5 lat. To się chyba nazywa repair inclusive? Auto mam na 5 lat a jest w nim v8, które szczególnie w wieku dziececym miało sporo problemów więc dla świętego spokoju wybrałem właśnie to :)