Treść opublikowana przez Zermax
-
Co w standardzie w G05?
Temat to "co w standardzie w g05" nie ma to raczej nic wspólnego z oklejaniem czymkolwiek. Załączony filmik to tylko pokazanie zwykłego g05 40i w m pakiecie, nic nie standardowego, może poza tym, że kierownica ok złej stronie :lol:
-
30d czy 40i
Widać wracaliśmy w ten sam sobotni wieczór, korek na autostradzie widziany z perspektywy objazdu dawał poczucie satysfakcji :D aczkolwiek szkoda mi było ludzi stojących przy swoich autach :wink: Mi ich nigdy nie szkoda :lol:
-
Nowe silniki 45e i 25d
Moim zdaniem nowe zegary są świetne :) ich 100% cyfrowosc sprawia, że nie trzeba liftow, wystarczą zmiany softu i może się wszystko zmienić nie do poznania. Trochę przydałoby się właśnie jakiś skórek innych wtedy każdy by byl zadowolony, mogliby je np przez BMW Store sprzedawać po 299zl sztuka (wiadomo, że musi być zdzierstwo) :)
-
Nowe silniki 45e i 25d
Nie bedzie zadnej nowej drogi. Wyobraz sobie, ze jest teraz na rynku F15 po lifcie, kto by to kupił? Technika "F" nadal w produkcji w dzisiejszych czasach?! Wsiadam do mojej 640i, lubie ten samochod, ale jednak czuje, ze to "muzeum" w porownaniu z G05. W przypadku F15 byłoby jeszcze gorzej bo to...E70 w przebraniu :mad2: Też tak sądzę. Nie zmienia to jednak faktu, że 40d może się nie pojawić :D
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Pasek Led jest tylko dla topowych reflektorów. Lasery są topowe i tylko dla nich to jes aktualnie zarezerwowane. Wg informacji serwisu nie ma możliwości wymiany Led na laser, przynajmniej w ofercie ASO póki co.
-
Nowe silniki 45e i 25d
Myślę, że w najbliższym czasie nie grozi. Sprzedaż m50d jest trochę wyższa niż m50d plus 40d w f15 więc nie ma za bardzo sensu z perspektywy bmw się męczyć z dostosowaniem silnika póki co. Może przy lifcie?
-
Czarne emblematy
Czyli jasno z tego wynika że znacznie taniej zamówić przy zamawiania samochodu. Ale fajnie, że są już dostępne.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Dokładnie, to przecież ten sam silnik zakładając, że mówisz o nowej 5,najgorsze jest to, że silnik r6 potrafi spalić podobnie lub nawet mniej :)
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Tyle paliło moje 528i xdrive przy 190 :)
-
30d czy 40i
Już zamówiłem bez, aczkolwiek jeździłem testowym m50d z tym zawieszeniem specjalnym M professional i jak dla mnie w trybie co fort jednak było mocno twarde, świetne do sport itd ale jednak spora część czasu na pewno będzie mi bardziej komfort potrzebny niż twardość. Myślę, że standardowe zawieszenie adaptacyjne M jest całkiem ok, pneumatyka zdecydowanie za bardzo buja.
-
30d czy 40i
Dokładnie w ten sposób o tym myślałem jak dokonywalem wyboru. Szczególnie, że v8 jest od diesla r6 droższe raportem o 11k. Warto zwrócić również uwagę na to, że v8 za chwilę nie będzie,to pewnie ostatnie tego typu silniki na rynku europejskim. Zaraz będą same hybrydy i inne downsizingowe rozwiązania :cry2:
-
30d czy 40i
Jakbym miał taki garaż v8 jak Ty też wybrałbym na pewno diesla do x5. Niestety x5 to będzie mój jedyny samochód poza autem żony więc muszę wszystko ożenić w jednym dlatego m50i wydaje się być idealnym wyborem. Co do mistrzostwa prostej to nie oszukujmy się, x5 w zależności od silnika waży 2200-2500kg i ma wysoko środek ciężkości, to nie jest auto do szybkie jeżdżenia w górskich zakrętach w słonecznych Włoszech czy na torze :)
-
30d czy 40i
Właśnie z danych papierowych można by wysnuć wniosek ,że 40i jest mało dynamiczny na niskich obrotach. Nic bardziej błędnego. Silnik ciągnie równo od najniższych obrotów. Absolutnie nie sprawia wrażenia jakby miał tylko 450 Nm. Poogladaj testy na youtube porownujace 40i i 50i. Goście twierdzą, że różnica pomiędzy tymi silnikami w osiągach i sile ciągu jest niewielka, a kultura pracy 40i wyższa. I jak ktoś nie musi mieć V8, polecają 40i. Jeśli chodzi o M50i, to już inna bajka. I na pewno każdy z nas porząda go jak Claudi Shiffer, niezależnie od tego co napisze na forum. Claudia Shiffer to raczej obiekt pożądania taki jaki kiedyś stare 850i, do aktualnych samochodów raczej bym jej nie porównywal :)
-
30d czy 40i
Padlem i zwijam się że śmiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
21 maja profil 35 więc jak na tak duże i ciężki auto już jest mało, a w 22 zakładam, że 30 więc ja bym się jednak trochę bal :)
-
30d czy 40i
Kupując X5 wyceniałem identycznie wyposażone 540i - róznica w cenie dokładnie.... 8.000 PLN :shock: . Także w zasadzie nie ma różnicy w cenie ;). A jako autko rodzinne X5 wymiata :cool2: . No dobra, w takim razie nie namawiam, sam przesiadam się z 5 do x5 :)
-
30d czy 40i
A nie najlepszy będzie po prostu mocniejszy sedan? Plany za 3 lata możesz zmienić. Najważniejsze dobrać samochód do potrzeb. Na przykład 540i lub 540d w wersji touring. Bliźniaki i reszta się zmieszczą a osiągi będą na pewno świetne przy cenie odpowiednio niższej.
-
Rabaty na g05
Mi dealer (Inchcape Warszawa) zapronowal 12% niezależnie od silnika, trochę było mi mało więc umówiłem się z firmą ride4less, która w moim imieniu kupiła auto z 20% zniżka i po liczyła mi za to 5k netto. W zależności od sytuacji broker Select Automotive potrafi też mnie świetne oferty.
-
Nowe silniki 45e i 25d
Do zamówienia są od końcówki maja, więc szybciej niż we wrześniu ich nie będzie. M50i pewnie żaden salon nie kupi do jazd bo za małe zainteresowanie, ale reszta na pewno będzie :) ja osobiście tej hybrydzie nie ufam, traci się 150l bagażnika i prawie 20l baku a na trasie będzie w sumie tylko na 286 koni z benzynowki w za ciężkim samochodzie więc będzie jechać raczej słabo :)
-
Ogranicznik prędkości do 210 km/h
Możliwe, że x7 z racji większej masy ma dodatkowe ograniczenie :?:
-
M50i 4.4 V8 530km
Coś koło 1500zl minus rabat, który uda wam się dostać.
-
M50i 4.4 V8 530km
To jak rozumiem to czarny grill i czarne końcówki? Dołaczam do pytania. Tego nie mam u siebie. Nie widziałem takiej dostepnej opcji kiedy zamawiałem w grudniu. Tak to jest czarny grill plus czarne końcówki wydechu, opcja pojawiała się chyba od czerwca dopiero.
-
M50i 4.4 V8 530km
Seria 8 to musi latać, waży odpowiednio mniej i współczynnik oporu powietrza jak w F1 zamiast tak jak będzie u mnie w domku jednorodzinnym :mrgreen:
-
M50i 4.4 V8 530km
Dzięki! Silnik na pewno będzie mistrz, dzisiaj rano miałem okazję przejechać się już tą nową wersją 530km w serii 7 (w Warszawie dysponuje nią Autofus) i wtedy już wiedziałem, że to jest to. Wybrałem zestaw repair gwarancyjny na 5 lat bo boję się kłopotów z tym silnikiem strasznie. Kolor: biel alpejska, po odbiorze dołożę folie ochronne i ceramikę Tapicerka: vernesca coffee Jak to w emce cały mpakiet w standardzie na 21 calowych kołach, zimowki chyba kupię 20.. Do tego dodatkowo: dach panoramiczny, przyciemniane szyby, aktywna wentylacja i podgrzewanie foteli, fotele komfortowe, szklane aplikacje crafted clarity, system travel and comfort, listwy fineline stripe, aystsent swiatel drogowych, laserowe światła, systemy asystujace kierowcy professional, park assist plus, harman/kardon audio oraz rozszerzony pakiet Shadow Line. Do tego wspomniana wczesnej gwarancja na 5 lat / 200k km oraz pakiet przeglądów na 5 lat. Jak już za te kilka na pewno bardzo długich miesięcy odbiorę to wrzucę fotki :mrgreen:
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Czy to znaczy, że w nowych zamówieniach problemu już nie będzie? Ja właśnie swój zamówiłem i mam nadzieję nie zaczynać od akcji serwisowej :mad2: