Treść opublikowana przez Zermax
-
Wymiana opon - Warszawa
To w sumie spoko cena. Ja płacę 80 za wymianę 21' i 80 za przechowanie ale sam muszę jeździć :roll:
-
Opony zimowe X5 G05
Wg wszelkich poradników zaleca się na wszystkie 4 koła a jeżeli ma się tylko 2 to na kola przednie. Nie wiem jak to BMW zaleca z racji tylnonapedowej charakterystyki.
-
Wymiana opon - Warszawa
A możesz polecić taki kontakt w Warszawie? Ile za taką zabawe trzeba zapłacić oraz czy mobilni przechowają moja koła?
-
Opony zimowe X5 G05
W Austrii jest obowiązek posiadania łańcuchów we Włoszech nie ejetsem pewien. Ale w zimie na większości dróg górskich są znaki z obowiązkiem ich założenia nie tylko posiadania i trzaskają za to mandaty bez zastanowienia (w Austrii). Żeby kogoś sprawdzali czy ma łańcuchy w miejscu gdzie ich jeszcze założyć nie potrzebuje ale powinien posiadać to nie słyszałem, chyba trzeba by bardzo źle trafić :) Pamiętaj też że łańcuch obowiązkowo na wszystkie koła napedowe więc tutaj x4 :)
-
Wymiana opon - Warszawa
Ja od wieeeelu lat wymieniam w auto-hart na Bemowie. W x5 przekładam całe kola, ale w cla amg przekładają mi tam opony aczkolwiek nie w 21'. Miejsce wygląda na brudne i zaplute ale całość obsługuje właściciel który robi po prostu świetna robotę zawsze. Nie wiem czy podejmie się. 21' przekładki, jeżeli uzna, że jest ryzyko uszkodzeń za duże to powie, że się nie podejmuje a nie będzie januszowac :cool2:
-
Pakiety serwisowe w g05
Wydawało mi sei że przeglądy i gwarancja nie podlegają rabatom?
-
Permanentny Start-Stop
Mam taki perma stop w Toyocie rav4 służbowej. Działa mięciutko i bez zarzutów mimo, że samo auto do niczego się nie nadaje :) zakładam, że w bmw będzie tylko lepiej więc powinno być ok. Z resztą ja nie wyłączam ss nawet u siebie w X5, przy moim spalaniu i jeździe w mieście to spore oszczędności :mrgreen: i w sumie wcale mnie to nie drażni, ale to już każdy ma swoje prefernecje.
-
Android Auto - 07/2020.25
Od androida 10 nie trzeba mieć apki AA i od tej wersji powinno działać wireless.
-
X5 B57D30O0 vs B58B30M0
Jak dobrze pamietam to Ty Zermax cierpiales 3 miesiace bez prawka, prawda? Widzisz, wciaż mozesz od czasu do czasu skorzystać z tej Twojej petardy pod butem tylko żeby to było poza terenem zabudowanym :wink: Tak dobrze pamiętasz :mrgreen:
-
X5 B57D30O0 vs B58B30M0
Cóż za dobre wieści :mrgreen:
-
X5 B57D30O0 vs B58B30M0
W myśl nowych przepisów prawo jazdy za 50+ zabiera się już wszędzie. Nie wiem tylko czy to już aktualne czy od stycznia.
-
Zakup X5
Dawno takich bzdur nie slyszalem, zarowno co do szybkosci nagrzewania jak i trwalosci. Jesli twierdzisz ze 2,0 silnik w X5 bedzie trwalszy niz szesciocylindrowiec, to gratuluje :D Silniki benzynowe z reguly sie szybciej nagrzewaja niz diesele a wielkosc silnika dziala jak juz to na korzysc tych wiekszych (mialem grand cherokee 5,7V8 i nagrzewal sie tak szybko, jak zaden inny samochod ktory posiadalem) Co do dylematu kolegi dziaraxc . Przy doplacie rzedu tylko 40k PLN, to nawet przez sekunde nie zastanawilabym sie, czy 25d czy 30d. Ciężko mi się bardziej zgodzic :) Skąd się biorą takie bzdurne pomysły?
-
Koła zimowe z oponą RunFlat
Ja mam RF zimowe i jest git.
-
Koła zimowe z oponą RunFlat
Ja tak samo. Nie ma co oczekiwać półdramo w szcycie sezonu zmiany kół :)
-
Android Auto - 07/2020.25
Mam. W części informacje mam napisane, że brak nowych aktualizacji. Z resztą nigdy nie było tam innego napisu a soft mam już dosyć stary...
-
Android Auto - 07/2020.25
Nie. W samochodzie. W aplikacji da się to jakoś ogarnąć w tym BMW Connected?
-
Android Auto - 07/2020.25
Ja nadal mam info, że brak nowszej wersji a mam 07/2019.55..... :mad2:
-
Wymiana oleju po 2-4 tys nowy samochod
Czyli mogę im ten olejowy co robilem sam kazać wpisać? Może dla bezpieczeństwa każe to wpsiac przy interwałowym to wrzuca 2 i nie będzie ryzyka, że coś schrzanią :)
-
Wymiana oleju po 2-4 tys nowy samochod
Ja po wymianie oleju nie mailem wpisu w samochodzie, powiedzieli, że jak zrobią wpis w samochodzik to mi się przegląd interwałowy przeniesie.
-
Android Auto - 07/2020.25
Samo się wam to uruchomiło? Bo u mnie cisza w sumie.
-
Koła zimowe z oponą RunFlat
Konfiruator to co innego a realna cena zakupu co innego. Ja kupiłem od Inchcape komplet 20tke na zimę w zeszłym roku za prawie pół ceny więc nie sugerujcie się tym co jest na stronie :)
-
Koła zimowe z oponą RunFlat
Zimówki są tylko w tym samym rozmiarze chyba. Ja mam 20tki i są 4 takie same.
-
40i czy 45e
Myślę, że nie znajdziesz żadnych :) Co do samego 45e to cóż. Jak tylko do miasta to ma sens, jak nie przeszkadza Ci sama dziwolongowatosc samochodu bo raczej miłośnicy BMW hybryd nie szukają, co nie znaczy, że za jakiś czas nie zaczną z racji zmieniającej się rzeczywistości :roll:
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Klime nie tylko temperaturę można ustawić ale też temperaturę samego nawiewu od chłodniejszego do cieplejszego. W starszych bmw było do tego pokrętło na środku panelu a teraz się to ustawia cyfrowo.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Chodzi o zdalne uruchamianie silnika? To jest w Polsce a może i w całej UE nielegalne więc takiej opcji nie może być raczej :)