Treść opublikowana przez saku82pl
-
Pomocy z predkoscia
jak tryb awaryjny moze miec wpyw na mechanike przelozen?? :) hehe, tego nie da sie regulowac w zaden sposob, a ty to tak masz od kupna auta? czy sie pojawilo po jakims czasie?
-
Pomocy z predkoscia
mega dziwne to że zmiana mostu nic nie dała, przecież to dziwnie się czyta nawet!!!!!
-
Pomocy z predkoscia
a sprzeglo w jakim stanie?
-
E36 Wybór spoilera
Jeśli rzeczywiście nie masz co z czasem robić to proponuję iść do pracy :D A jeśli koniecznie musisz szukać "inspiracji" na mody e36 to zmień dotychczasowe forum, na którym ww. inspiracji szukałeś, na np. http://www.bmw-syndykat.pl, tylko, żeby modzić w takim stylu to na pewno potrzeba pracy i to raczej nie takiej jak obnośna sprzedaż jaj ;) Widać po twoich wypowiedziach, że raczej jesteś rozsądnym chłopakiem więc uwierz na słowo (wiem, bywa trudno), że tuningowanie e36 w dobrym stylu, wymaga konsekwencji i sporych nakładów finansowych.
-
320i halogeny - co kupić i jak założyć??
To najprościej idź po kablu od włącznika halogenów i szukaj końcówki kabla, bo pewnie gdzieś urawana sobie dynda.
-
BMW po wypadku
No ja bym ciebie na początek przez rok za kółko nie wpuszczał za te 130 na zakręcie na slikach i 3tyg praktyke z RWD. :evil:
-
318i M40 Problem ! Spadek mocy !
A ja proponowałbym świecy nie czyścic a ją wyrzucic i kupić nową. Sprawdź generalnie cały ukł. zapłonowy.
-
Który silnik?
Nie czytałem wątku, ale w ciemno strzelam że pytanie padło od kogoś kto pierwszy raz ma zamiar kupić bmw. Zgadłem? :D Może i nie potrzebnie ale dodam coś od siebie. Dosłownie jedno zdanie. Jak drogim autem w utrzymaniu (mam na myśli spalanie, oc, regularne naprawy wszelkich usterek na stosunkowo dobrych częściach) jest bmw, zrozumiałem dopiero gdy kupiłem sobie corsę 1,2 na sekwencji. :mrgreen:
-
320i halogeny - co kupić i jak założyć??
Hehehe. Coś w tym jest. Sam kilka kompletów wymieniałem, za każdym razem kupując nówki ale nie ori. I też przyznam że głównie po to żeby "dziure w zderzakach czymś zapchać" :D
-
320i halogeny - co kupić i jak założyć??
Niedługo te halo chyba za darmo zaczną rozdawać. Pamiętam jak za któreś tam z kolei swoje płaciłem dwa razy tyle i się cieszyłem że tak tanio :D W komplecie masz ramki montażowe, wpierw je mocujesz do zderzaka a później w nie wpinasz halo. Śmiało kupuj
-
318i zmiana podświetlenia zegarów
Nie marudź, rok ma 12 miesięcy i na pewno zdążysz jeszcze podjachać :P Wklep sobie adres strony z mojej dokładki zderzaka a będziesz bardziej na bieżąco - dział Spoty & Zloty. ;)
-
318i zmiana podświetlenia zegarów
Drażniło, ale to było dwa lata temu więc już nie rozpaczam :P W każdy czwartek i w każdą 3cią sobotę miesiąca mamy spoty na Matarni. Jakbyś był chętny podjechać, poznać ludzi i zobaczyć auta. Pozdro
-
Problem! Lampy Angel Eyes! E36.
Twoje lampki po prostu umierają. I chwała im za to :D
-
318i zmiana podświetlenia zegarów
Miałem indilgo przez około 2-3 lata. W dzień nawet to ładnie wyglądało. Białe tarcze, później pomalowałem wskazówki na czerwono bo był za mały kontrast tarcze-wskazówki i było jeszcze ładniej. Ale nocą, oprócz tego, że dość fajnie to oświetlenie wyglądało, ciężko było zauważyć gdzie są wskazówki, mimo że je pomalowałem na czerwono. Zanim je pomalowałem, odczyt jakichkolwiek danych z zegarów graniczył z cudem, nocą oczwyiście. Ale jakby ktoś chciał to tanio oddam. Mam inwerter plus dwa rodzaje tarcz indilgo. Oba białe. Pozdro tomsen1 - skąd jesteś?
-
318i zmiana podświetlenia zegarów
Nie przesadzaj. Faktem jest że takie przeróbki podchodzą pod druciarstwo kojarzone z golfami/calibrami. Radek_ZG - ładne sedanisko w podpisie :cool2:
-
BMW e36 325i 91'
Ale ta szpera 100% to chyba zaspawana. Nie zazdroszczę zimą jeździć ;)
-
325 zalane swiece olejem
ano może dlatego że od nowości tam siedzi, i już lekko sparciała... kto wie :D
-
318i zmiana podświetlenia zegarów
Podświetlenie zegarów od m3 jest takie samo, wskazówki możesz sobie sam pomalować. czy da się podłączyć zwykły check panel typu http://moto.allegro.pl/wyswietlacz-zega ... 66250.html żeby wyświetlał jedynie temp i godzinę? Jestem kompletnym amatorem i czy mnie to nie przerośnie... - DA SIĘ
-
Klejenie laminatu, kilka pytan
śruby? ta, którą widzisz pod tym co teraz czytasz, jest przykręcana (oryginalna), no ale jeśli kupiłeś laminat to możesz nie mieć otworów na śruby.
-
316i comapact hellrot czarne nerki?
Daruj sobie połysk. No chyba że chcesz się wyróżniać spośród posiadaczy czarnych nerek.
-
316i comapact hellrot czarne nerki?
czarne w połysku?? :D
-
ile jest sond lambda w układzie wydechowym 2.5i
A ja bym się kłócił że są dwie :D
-
316i comapact hellrot czarne nerki?
z doświadczenia z innych e36 czarna nerka chyba najlepiej pasuje właśnie do czerwonego lakieru, jak chcesz to zapodaj foto to ci przerobię ;)
-
3XX czy to dwa prawe amortyzatory ?
sprzedawałem ostatnio swoje kayaby i miały bodajże takie same nalepki: http://img846.imageshack.us/img846/9549/dsc0219s.jpg
-
3XX czy to dwa prawe amortyzatory ?
wyglądają jak dwa takie same :)