Treść opublikowana przez ppatryk
-
bmw e90 niesprawna elektryczna blokada kolumny kierownicy
dokładnie tak miałem czerwona ikonka od razu ale można było jeździć, natomiast zawsze zostawiałem koła na prosto tak właśnie, na pewno zaproponują Ci przeprogramowanie, ale błąd prędzej czy później wróci, ja programowałem, potem po 4 miesiącach błąd powrócił, ponownie programowanie i błąd powrócił po dwóch dniach, więc wymieniłem ten element, używany, bo ceny do nowego nawet nie ma co porównywać potem tylko kasowanie błędów i będzie wszystko ok poliftowa powinna być taka sama
-
bmw e90 niesprawna elektryczna blokada kolumny kierownicy
nic nie trzeba programować tylko skasować błąd! u mnie działała ale była czerwona kłódka
-
żółta kontrolka(kłódka)
dokładnie soft jest dobry na krótki okres, i tak ten element wymienisz :)
-
żółta kontrolka(kłódka)
cały ten element ze zdjęcia, który wkleiłem z rysunki będzie to 1 - kupuje się jako całość
-
Zawieszenie Mpakiet z E90 320i do E92 320d
tyle samo, czyli tyle ile podaje producent, np 40/25, ponieważ amorki są tej samej długości
-
Zawieszenie Mpakiet z E90 320i do E92 320d
dokładnie takie firmowe naprawdę się sprawdzają :) zobacz jak u mnie siedzi autko, a mam tylko 40/25 :) i to na 19" :norty:
-
Filtr DPF w E91 N47
jak jeździsz tylko na krótkich odcinkach to usuń dpf, bo będziesz jeździł co kwartał na diagnostykę i wypalanie :)
-
Zawieszenie Mpakiet z E90 320i do E92 320d
ale tutaj chodzi o 4 cylindry będzie tak samo jak by kupił od 6 cylindrowca to wtedy będzie wyżej, bo 4 cylindrowy jest lżejszy
-
żółta kontrolka(kłódka)
wymień tzw "sztyce" tak to wygląda http://img440.imageshack.us/img440/2856/8p62.png http://img22.imageshack.us/img22/7160/68ll.jpg przerabiałem ten temat i dwa razy programowałem sterownik i co.. straciłem tylko kasę po programowaniu błąd prędzej czy później powróci, ponieważ powodem błędu są uszkodzone silniczki elektryczne na tym elemencie, zabrudzają się oraz mechanizm się wyrabia, bo wykonany jest z tworzywa sztucznego sztycę w dobrym stanie kupisz za 100-150 zł, wymiana to może tak 150 zł w serwie i masz po kłopocie :)
-
bmw e90 niesprawna elektryczna blokada kolumny kierownicy
wymień tzw "sztyce" tak to wygląda http://img440.imageshack.us/img440/2856/8p62.png http://img22.imageshack.us/img22/7160/68ll.jpg przerabiałem ten temat i dwa razy programowałem sterownik i co.. straciłem tylko kasę po programowaniu błąd prędzej czy później powróci, ponieważ powodem błędu są uszkodzone silniczki elektryczne na tym elemencie, zabrudzają się oraz mechanizm się wyrabia, bo wykonany jest z tworzywa sztucznego sztycę w dobrym stanie kupisz za 100-150 zł, wymiana to może tak 150 zł w serwie i masz po kłopocie :)
-
Zawieszenie Mpakiet z E90 320i do E92 320d
powinno pasować :) amorki mają ten sam numer nawet jak na przykład szukasz sprężyn sportowych to np zestaw vogtland pasuje zarówno do e90 320i jak i do e92 320d
-
--==Mały==---> BMW E92 320d M-pakiet
naprawę te koła dobrze pasują :) :cool2:
-
N47 130KW i ~300.000 km przebiegu?
jako użytkownik N47, którym sam zrobiłem prawie 200.000km powiem tak, że kupiłbym ten silnik ponownie, nawet gdyby miał ponad 300.000 km podstawa to poprawna eksploatacja i dla własnej pewności po zakupie wymieć rozrząd :) i nie wierzyć we wszelkie forumowe mity :)
-
Irytujące BMW E90 (320i 2005 150KM) - czy tak ma być?
Wymień sztyce, koszt 150-200 zł używka w dobrym stanie ja też miałem ten problem i żadne programowanie nie pomogło, a naprawdę nie potrzeba wymieniać całej kolumny za 2000 zł tylko jeden element każdy tylko mechanik mówił, że wymiana kolumny, kupa kasy, ja zdałem się na sam siebie i kupiłem używaną i wymienili mi w serwie za 100 zł i po kłopocie a tak naprawdę ulegają uszkodzeniu silniczki elektryczne w tym elemencie, ze starości oraz są tam plastikowe elementy, które się zużywają taki właśnie element: http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/22/68ll.jpg
-
felgi styling 162
wizualnie bardziej wklęsły się wydaje ten wzór, z większej odległości lepiej wygląda miałem kiedyś takie felgi http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/217/dsc03415hm.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/9/dsc03364vg.jpg ale to kwestia gustu
-
felgi styling 162
E60 ma takie same piasty (otwór centrujący) jak e90 masz na zimę pewnie felgi z e39 i dlatego trzeba pierścienie S162 lepiej się prezentuje niż S124 jest bardziej wklęsły, ładniejsze ramiona :)
-
Jakie zarowki biale, niebieskie do E90?
kup jakieś markowe osram lub philips i będzie ok, kwestia halogenów czy warto kupować specjalnie drogie żarówki o ekstra parametrach, skoro używa się je może kilka razy w roku (o ile w ogóle), chociaż są i tacy co po zmroku nie wiedzieć dlaczego załączają halogeny :mad2:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
jest dobrze :) daj 4x12 i będzie idealnie :)
-
Infinity, Nankang czy używki ?
ja swego czasu w e46 używałem nankang i były dobre w e92 używam nexeny i sobie bardzo chwalę, a rocznie robię ok 80.000 km (mam zimówki i letnie) na infinity też jeździłem i za taką cenę to warto jak ktoś ma słabszy silniczek
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
pięknie i czysto :cool2: :cool2: też tak robię dwa razy do roku :) i czeka mnie to wkrótce :) ale dla świeżego zapachu warto kilka godzin poświęcić ostatnio prałem compacta dziewczyny to samochód nie do poznania był :) także uwierzyłem w cebulę :duh: :)
-
ppatryk -->> E92 320dA
;) Tył http://i57.tinypic.com/10xvzf7.jpg http://i61.tinypic.com/beseo1.jpg Przód: http://i58.tinypic.com/al12kk.jpg
-
E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
Ładne auto :) :cool2: do takiego samochodu moim zdaniem pasuje tylko felga ori jak masz oponki 18 to proponuję Styling 193
-
ppatryk -->> E92 320dA
Nie będzie przycierało, poprzedni sezon bylo na tyle 9,5J i bylo ok w 4 osoby ;) oponki tańsze Achilles, zostały mi niemal nowe wiec je założyłem dają radę, nie jest to Bridgestone, ale są ciche i na mokrym ok
-
ppatryk -->> E92 320dA
Witam Was U mnie także zawitała wiosna :) Wpadły felgi Styling 230 z oponami 235/35R19 oraz dystanse 15mm Zdjęcia robione po szybkiej kąpieli :) Przód: http://i61.tinypic.com/dw3lv.jpg http://i58.tinypic.com/3307iae.jpg http://i61.tinypic.com/24y3j12.jpg Tył: http://i58.tinypic.com/2wf7k7c.jpg http://i58.tinypic.com/2zyvcxt.jpg http://i58.tinypic.com/16jk6ch.jpg http://i59.tinypic.com/2aj4zt0.jpg http://i62.tinypic.com/2621nyg.jpg http://i62.tinypic.com/2qbt3b7.jpg http://i60.tinypic.com/2djtdw.jpg http://i57.tinypic.com/2lswhn8.jpg Plany na wiosnę to korekta lakieru oraz lakierowanie zderzaków i progów, widać już na lakierze trochę przebieg :) jednak hand wash powoduje, że tylko ogólnie jest bardzo dobrze :) http://i61.tinypic.com/2cwlapy.jpg :D :P :)
-
E36 Linka ASC w TDS
dzięki :) czyli pewnie jakiś sterownik