Skocz do zawartości

Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x


paweltop1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w schowku masz ustnik, zakladasz na opone ktora nie ma cisnienia i dmuchasz, to opcja ekologiczna ktora BMW wspiera:D:d badz jak to nie zadziala to przybiega Hans z nowa opona na plecach i ci ja zaklada:Da tak na serio to nie maja zapasowek bo maja opony typu ROF , przynajmniej powinne chyba ze wlasciciel cos modzi, i jak zlapiesz gume to zapala sie kontrolka i mozesz na tej oponie powolnie dojechac do serwisu, opcja dla niemcow niestety bo polska rzeczywistosc wyglada tak ze wiekszosc warsztatow nie ma sprzetu do takich opon i niszcza potem opony albo felgi robiac to na sile, wiec jak ci ktos mowi ze da rade pomimo ze nie ma sprzetu to omijaj szerokim lukiem:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się czy do e90 będzie pasował lewarek/podnośnik od e46?

Zeszłą zimę przejeździłem bez zapasu na zwykłych oponach, teraz chcę wrzucić w pokrowiec "letnie koło" i wozić w bagażniku, nie mam jednak lewarka.

Witam pasuje lewarek od e46 nie ma zadnego problemu, sam kupilem takowy.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się czy do e90 będzie pasował lewarek/podnośnik od e46?

Zeszłą zimę przejeździłem bez zapasu na zwykłych oponach, teraz chcę wrzucić w pokrowiec "letnie koło" i wozić w bagażniku, nie mam jednak lewarka.

Witam pasuje lewarek od e46 nie ma zadnego problemu, sam kupilem takowy.pozdr.

 

dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Nic nie rozumiem z tego co napisałeś, ale... Miejsce na koło jest, możesz położyć je w bagażniku tak jak to robią własciciele butli LPG.

 

W bagażniku masz dodatkowo schowek, jak to nazwałeś "wnękę". Jeśli znajdziesz takie małe koło, to pewnie że się zmieści :lol:

 

Oczekujesz odpowiedzi że możesz "wyjąć" wnęke, poszerzyć i wsadzić tam koło? Bo nie rozumiem, przecież tu wszystko na pierwszy rzut oka widać! :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym aucie nie ma, nigdy nie było zapasówki, gdyż fabrycznie wychodzi na Runflatach ot cała tajemnica, jak coś to na runflatach nawet z dziurą jak 5zł pojedziesz dalej na kołach do najbliższego warsztatu. A jak nie masz runflatów to możesz sobie zapasówkę wozić w woreczku w bagażniku, + dokup lewarek i klucze do zmiany kół, bo też ich tam nie znajdziesz ;)

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam! Nie chce zakladac nowego tematu i zasmiecac forum. Chodzi mi o zapasowe kolo do e90. Chodzi mi oto ze na zime mam opony 225/45/17 a na lato 235/35/19. Zimowki to run flat a lato nie. Wiem ze powinien pasowac zapas dojazdowka z e46 ale moje pytanie jak sie to ma gdy auto jest z napedem X.....? Czy jak zaloze dojazd z e46 16 cali to elektronika nie zacznie swirowac? Przerabial ktos ten temat moze w 330xd e90 ? Dziekuje za odpowiedzi
W...x jest... x razy lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziekuje za tak szybka odpowiedz. Tak zgadza sie jak zlapie kapcia to jezdzic bede na zapasie chwile do naprawy lub wymiany kola. Tylko mialem na mysli czy zaraz przez to ze zapas z mniejszymi calami i naped x bedzie swirowal albo sensor cisnienia w oponach. No i pytanie koncowe masz na mysli ze kolo powinno byc do 330xd 17 cali ale masz na mysli ta cienka dojazdowke tez? Wydaje mi sie ze tez powinna pasowac a najwazniejsze to te 17 cali zgadza sie ?

W...x jest... x razy lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Szukał takiego tematu jednak z marnym skutkiem,

Mam e90 318d które były sprzedawane na run flatach przez co nie mam teraz koła zapasowego, ani miejsca w bagażniku na nie, i tutaj moje pytanie:

Czy jest możliwość wymiany tego schowka pod podłogą bagażnika żeby zmieściła się tam dojazdówka? Macie jakieś swoje rozwiązania?

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem swoje bmw, to była na run flatach i jeszcze sie nie bałem jezdzic bez zapasówki, dopiero jak przyszła zima to trzeba było o czyms pomyslec bo zimowe run flaty sa prawie dwa razy drozsze i zdecydowałem sie na zakup zwykłych i dojazdówki od e46. od prawie dwóch lat nie wyciągam jej z bagaznika nawet na lato mam ją w bagazniku, wiec idzie sie przyzwyczaic, Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej mieć zapasowe koło nawet jak się ma opony rof, bo co jak pęknie felga?

no chyba, że się jeździ mało lub niedaleko, aczkolwiek nie zawsze ktoś znajomy przyjdzie z pomocą :)

polecam kupić dojazdówkę z e46 w rozmiarze 16" lub 17", zależnie jaki ma się silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.