Treść opublikowana przez ppatryk
-
Czarne E90 320d - Juriusz
zamów z większym dolotem :) wyprodukują taki ja tak miałem
-
Czarne E90 320d - Juriusz
polecam RM3 :) u mnie wszystkie grały bez zastrzeżeń, ale treble nie miałem na maksa, basy prawie na maks, trzeba pobawić się ustawieniami
-
Czarne E90 320d - Juriusz
bardzo ładnie zrobione autko, ze smakiem :) koło pasuje świetnie jeszcze przydałby się ładny tłumik z gladena jesteś na pewno zadowolony :) :cool2:
-
BMW 330d TitanSilver M-pakiet 2009
muszę powiedzieć, że na tych czarnych felgach wygląda obłędnie! ja bym je czarne zostawił :) w takiej konfiguracji ma to coś :cool2: przydała by się porządna galeria... :)
-
Płyn do spryskiwaczy
tam jest taka rurka od spryskiwacza i zbiorniczka mogła się wyrobić albo po prostu coś w nią uderzyło (kamień) częsta usterka no i jak kolega wyżej wspomniał często padają pompki i ciekną
-
Pasek i rolki - pisk na zimnym - wymieniać koło pasowe ?
pasek i rolki wymień, cały komplet koło pasowe jak się nie poprawi to także (chodzi o piski) moim zdaniem jak masz 100.000 przebiegu to koło pasowe powinno na troszkę jeszcze starczyć, tak z 25-50 tys km
-
klapki w kolektorze bmw e90
wybierz C i do tego najlepiej wymienić uszczelki http://allegro.pl/zaslepki-zaslepka-kolektora-ssacego-bmw-22-mm-4szt-i4717314981.html http://allegro.pl/bmw-zaslepki-zaslepka-kolektora-ssacego-22-mm-4szt-i4753241016.html
-
F36 - 420 GC - ESTORILBLAU
rewelacja :) gratuluję dobrego wyboru :cool2: i czekam na fajną galerię a może jakieś plany? modyfikacje? :cool2:
-
klapki w kolektorze bmw e90
:cool2: ja jak wywalałem w M47 to też mi się wydawało jakby mocniejszy był dół dałeś zaślepki?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
EBC tarcze i klocki
-
Jaki silnik do e90?
jak się uszkodzi DPF to go usuniesz albo kupisz nowe zamiennik wg uznania z drugiej strony jak jeździsz naprawdę mało to nie ma sensu diesla...
-
lewerek strasznie drga na luzie
raczej zawsze drga w 320d a czy nie masz jakiś innych objawów? może pokaż jakiś filmik, być może za bardzo drga faktycznie
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
To jest tłumik pod mój silnik. W dobrej cenie był :) napiszę na pw szczegóły
-
[E91] wolno się zagrzewa N43
Ja jechałem ok 18 dzisiaj autem. Stal od piątku w garażu. Po ok 2km czułem cieple powietrze z nawiewów. Po ok trzech km bylo fajnie. Garaz nie ogrzewany temperatura ok 10st a na dworze 4st. Sprawdzę rano jutro jak będzie.
-
e90 320d klapki w kolektorze.
ale wracając do tematu widać, że nie trzeba wymieniać tylko można usunąć jednak ja do niczego na namawiam ani nie mówię co jest lepsze, każdy wybiera wg siebie po dwóch latach obserwacji jestem jednak za usunięciem :)
-
klapki w kolektorze bmw e90
czas zweryfikował, że jednak można usunąć 2 lata minęło od tego postu po tym usuwałem w dwóch autach i jedno przejechało ok 35.000km i wszystko ok, a drugie jeszcze więcej i też wszystko ok :cool2:
-
klapki w kolektorze bmw e90
albo sprawdzić czy są luzy, ale jak się już rozbiera to można od razu wywalić a tak to nie poznasz kiedy się urwie, może się nigdy nie urwać decyzja należy do Ciebie, każdy robi wg. uznania :cool2:
-
klapki w kolektorze bmw e90
jest kilka tematów o tym na forum tutaj najświeższy viewtopic.php?f=70&t=257965 czyli jedni są za tym by kupić nowy kolektor, powiedzmy 1500 zł + robocizna inni są za tym by je usunąć i dać zaślepki, powiedzmy 100 zł + robocizna ja bym usuwał te klapki usunąłem w e90, które mam w rodzinie i nie zauważyłem zmian, także u kolegi usuwaliśmy w e46 i też zmian nie zważyliśmy każdy ma tam jakieś swoje teorie na ten temat
-
[E91] wolno się zagrzewa N43
u mnie czuć w N43 w miarę szybko ciepły nawiew, ale jutro sprawdzę z ciekawości z rana może być też tak, że jadąc np po mieście wolniej się nagrzewa w Twoim przypadku
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
Zawsze z zaciekawieniem czytam twoje posty ale ewidentnie się mylisz :) 200tys przebiegu, w zeszłym tygodniu byłem na szarpakach - amortyzatory po 80% sprawności. Nigdy nie były wymieniane! Dodam tylko, że nowe mają po 85%. Kumpel kupił 330d e91 z przebiegiem 120tys i wszystkie amory do wymiany. Tylne jeden 20% sprawności, drugi 30%. Więc nie opowiadajże takich bajek, że przy przebiegu 200tys należy wymienić "wszystko co znajduje się w samochodzie" :D 200tys jest magiczną barierą tylko u nas, stworzoną przez naszych handlarzy. Wszystko zależy od tego jak i gdzie użytkowany był samochód. Jeżeli nie przewozi towaru i jeździ głównie po autostradach to i przy 400tys amortyzatotry nie będą kwalifikować się do wymiany. Pozdrawiam :wink: i tak właśnie jest, popieram Nightsabes777 :cool2: :)
-
E90 felgi ET
komplet 225/40R18 będzie dobrze i wcale nie będzie żadnego naciągu, na zimę w sam raz
-
Jaki silnik do e90?
wyświetlacz lcd? a nie chodzi Ci o nawigację? to zależy od wyposażenia
-
Jaki silnik do e90?
190 tys km to chyba w miarę normalny przebieg kieruj się stanem auta a nie licznika 325i będzie jechać przyjemnie 320d też możesz kupić, ale po wymianie od razu rozrząd trzeba wymienić co do automatu.. zależy jak kto traktował, możesz sprawdzać, badać przed zakupem a i tak prawda wyjdzie po jakimś czasie, nieważne czy kupisz takie e92 za 45 tys zł czy za 60 tys zł
-
Jaki silnik do e90?
e92 z 2007 roku, 320i posiada 170KM http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e90/2020/320i.html jeżeli nie szalejesz autem to taki motor wystarczy moim zdaniem :) wiadomo lepiej większą pojemność, wszystko zależy w jakim jest stanie
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
trochę o oleju napiszę: poprzednio olej to był castrol 5w30, teraz jest shell 5w30 mam wrażenie jakby ciszej chodził, a na poprzednim przejechałem dokładnie 9500km był castrol, bo taki wlał poprzednik... swoją drogą bardzo polecam oleje Shell, są dobre cenowo, jest to pełen syntetyk (a nie technologia syntetyczna), i sam osobiście zrobiłem na poprzednim samochodzie porządny test długodystansowy tego oleju lałem go do e92 320d (przejechałem na nim ok 200.000km - nowy właściciel teraz robił rozrząd i silnik w środku bez nagarów, osadów, bez czegokolwiek niepokojącego), turbina fabryka (300.000km) leję też teraz do e39, tylko 5W40 :)