Treść opublikowana przez ppatryk
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
FALL WINTER 2014/15 EDITION http://i59.tinypic.com/2chkglc.jpg http://i61.tinypic.com/hvo5cl.jpg http://i58.tinypic.com/2s63ksg.jpg http://i62.tinypic.com/24ersrr.jpg http://i62.tinypic.com/21jdu93.jpg http://i57.tinypic.com/14ka6vo.jpg http://i58.tinypic.com/30dkl1w.jpg http://i59.tinypic.com/dfbm6h.jpg http://i61.tinypic.com/9zobix.jpg http://i58.tinypic.com/34xgf8k.jpg http://i58.tinypic.com/mbu4ww.jpg http://i60.tinypic.com/1427hja.jpg http://i62.tinypic.com/28tbas1.jpg http://i57.tinypic.com/iqzzus.jpg
-
Kontrolka Silnika bmw e91 320d effi.
każdy znajomy powie co innego, każdy znajomy się zna najlepiej :mrgreen: naprawdę podepnij pod komputer, nie ma co zgadywać
-
Kontrolka Silnika bmw e91 320d effi.
raczej nie ta sama awaria jeden to diesel a drugi to benzyna... podepnij pod komputer, sprawdź błędy
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
poszło PW :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
zapowiada się świetnie :) czekam na rozwój
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
No to mała zapowiedź, kolejna... Przyszła paczka numer 2. A w niej komplet opon Accelera X-Grip Snow 225/40R18 92V XL http://i57.tinypic.com/2rpw4xt.jpg Później pojechałem je założyć na felgi i na autko :) Puki co tylko zdjęcia jak wyglądają koła :) Koła są to felgi VMR - Repliki felg CSL ale w rozmiarze 18" niestety 18" nie mają tej wklęsłości co 19 przód 8x18 ET38, tył 9x18 ET40 Przy oponach 225 nie ma tragedii z naciągiem na tyle, jest moim zdaniem optymalnie. Zastanawiam się, czy nie dokupić dystansów 15mm. Wybór padł na 18" - prawda taka, że po śniegu aż tyle się nie jeździ, nie ma zbyt wielu śnieżnych dni. Początkowo koła miały być czarne... lecz wybór padł na srebrne, ponieważ przy 18 calach jednak ten wzór tak się nie będzie gubił na samochodzie oraz udało się uzyskać lepszą cenę :) http://i59.tinypic.com/35jcydk.jpg http://i62.tinypic.com/123nx42.jpg http://i60.tinypic.com/fp8lkp.jpg http://i60.tinypic.com/2sal82f.jpg
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
spróbujcie dedykowane w norauto ja kupiłem swego czasu do poprzedniego e92 i byłem... zaskoczony pozytywnie
-
Końcówka Ulter Blackline dwururka - gwiżdże czy nie gwiżdże?
To polecam zobaczyć na zywo ultera i rm motors
-
Końcówka Ulter Blackline dwururka - gwiżdże czy nie gwiżdże?
zobacz, nie są równej długości :) http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/171/dsc03368s.jpg
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
kupując wycieraczki chyba nie powinno się regulować ramion, skoro na innych dostępnych wszystko jest OK moim zdaniem to takie chińskie buble w fajnych opakowaniach
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
ja mam z Boschem dobre doświadczenia, mogę polecić aktualnie mam w e92 i sprawują się bez zarzutów
-
Problem z odpaleniem N43 w E90
Ja też tak miałem ale po wymianie czujnika położenia walka przeszło i sie nie powtórzyło aczkolwiek będę obserwował dalej Jak coś to poczekaj jeszcze tydzień i zdam relację
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
bardzo fajna sztuka :) taka porządna seria z małymi dodatkami :) powinien ten samochód być wzorem dla innych chcących coś ładnego :)
-
Tłumik bmw e90
ja bym tego tłumika nie montował do benzyny, ponieważ to pełen przelot i będzie głośno ja przykładowo w benzynie mam taki: ja mam taki :) http://i59.tinypic.com/10ygbvd.jpg http://i59.tinypic.com/1jf2u.jpg http://i60.tinypic.com/10nudcj.jpg http://i60.tinypic.com/10xd7jd.jpg 1. Do 3-3,5 tys. obrotów 2. Powyżej 3-3,5 tys. obrotów
-
Tłumik bmw e90
wiesz co, przejechałem na nim jakieś 160-170 tys km (prawie 3 lata miałem ten tłumik) a autko sprzedałem we wrześniu nic mu się nie działo
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
miałem identycznie w przypadku wycieraczek good rain, tylko w E92 więc wymieniłem na inne (kupione przez przypadek w norauto-ale są to produkcji valeo) i bez żadnych problemów dociskały jak powinno, jednym słowem nie warto kupować good rain w przypadku e39 mam wycieraczki oximo i teraz jak się ochłodziło zrobiły się głośne... więc też raczej nie warto, zmienię na inne wkrótce, ponieważ ten hałas jest po prostu denerwujący
-
Tłumik bmw e90
nie uzyskasz brzmienia w 320d, przynajmniej nie w dobrych pieniądzach polecam zrobić tanio i fajnie jak ja miałem w poprzednim samochodzie, a miałem tam 2.0d cały tłumik RM Motors RM6.. i nic nie gwiżdże, a jak wygląda :cool2: http://i61.tinypic.com/2evt7w9.jpg http://i61.tinypic.com/13z2437.jpg
-
[e90] Jaki olej?
no proszę, Shell zalecany przez BMW :) ja jeżdżę w każdym swoim BMW na Shellu przykładowo w poprzednim z n47 przelatałem na nim niemal 200.000km i potem nowy właściciel robił rozrząd i stwierdzili w serwisie, że silnik absolutnie nie budzi zastrzeżeń (przebieg ok 300.000km)
-
320d 177KM N47 - silnik do wymiany?
ja bym podjechał na Twoim miejscu do kogoś ogarnięte i niech jeszcze raz przejrzy pod kątem wycieku oraz dobry mechanik stwierdzi, czy nie ucieka płyn w inny sposób a jak się okaże, że coś z głowicą to tylko pomoże rozbieranie silnika i szukanie miejsca
-
Problem z odpaleniem N43 w E90
to już chyba skrajny przypadek proponuję podłączyć pod kompa i szukać od najtańszego rozwiązania
-
Problem z odpaleniem N43 w E90
jakie masz błędy na kompie? to najważniejsze by iść dalej to może być czujnik wałka lub wału może to też być kiepskie paliwo, ale to bym wykluczył ja też tak miałem i był to czujnik wałka, były do tego też inne objawy koszt 200 zł, wymiana samemu w 15 minut od tej pory odpala zawsze super a faktycznie 4-5 razy zdarzyło się, że długo kręcił link do tematu: viewtopic.php?f=15&t=259217
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
dobrze lakier wyszedł :) carbon :cool2: natomiast kompletnie nie pasują mi te zimówki z e46 :P
-
[EXX] N43 - czujnik położenia wałka, brak płynności jazdy
Wysłałem pw
-
E90 M47D2 środek do czyszczenia wtrysków / towar z Niemiec
każdy z markowych dodatków do paliw będzie dobry :) a jak masz sprawne auto to nawet jak zalejesz taki K2 za 5-6 zł to nic się nie stanie, a może w jakiś sposób wpłynąć pozytywnie ja testowałem różne dodatki różnych firm w różnych samochodach i nigdy nic złego się nie stało odczucia zawsze takie były jakby mniej samochód palił, ale nie wiem to nie nie efekt placebo spróbować nie zaszkodzi :cool2:
-
Końcówka Ulter Blackline dwururka - gwiżdże czy nie gwiżdże?
pokaż jak wyszło :) pewnie dobrze natomiast w przypadku diesla tłumik może być uniwersalny, nie wpływa na pewno negatywnie