Treść opublikowana przez matekBMW
-
Jakie felgi / opony do F3x
Kupilem pirelli 18 255 zimowe scorotziro 2 polecam!!!!!! nie maja gwiazdki, a auto przy bucie leci prosto :) kiedy inni stoją jeszcze na światłach i mielą. Czuje jak bym jechal po suchej nawierzchni :D (oczywiscie bez przesady i zachowania ostroznosci!!!) Sory za reklame ;)
-
Czy ten element mozna wymienic?
Chcialbym wymienic ten welurowy boczek http://i.epvpimg.com/9xgZfab.jpg http://i.epvpimg.com/apF5gab.jpg http://i.epvpimg.com/ydzMeab.jpg http://i.epvpimg.com/1Jtwgab.jpg moj jest skorzany, a tu niestety welur. Boczek do drzwi to wersja pod HK i jedyna na allesyf.pl Chyba tylko tapicer? :/
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
mysle ze ma znacznie powyzej 200 :)
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Widzieliscie te recenzje G20? :duh: :mrgreen:
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Nie wiem po co drążysz temat. Ale na Twoich hamerykańskich forach, na które się powołujesz ludzie reagują "że to dla nich nowość " nigdy o tym nie słyszeli" I nie ma tyle wątków na ile sie powołujesz. Weź może google translator i sobie to przetłumacz, bo chyba najwidoczniej moze masz z tym problem.
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Tak, sorki. Mialem 5W30 i ide w te lepkosc dalej. Nie wiem cyz LL-01 stara benzyna, LL-01 FE (podobno pod n55) - LL-04 diesel/benzyna
-
F30 LCI 318i uszkodzony silnik a dobra wola producenta
Najlepiej po zakupie od razu swapa na 335i albo 340i :lol: Godny następca N42 widzę :)
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
LL-01 5W30 - zwiększyło się zużycie paliwa. BMW TWIN POWER TURBO. N55 - nie polecam na ten moment. Zmieniam na LL-04 5W30 (jakas dobra marka) Wczesniej lany LL-04 motul i bylo ok
-
BMW F32 420D MineralGrau
i przede wszystkim usuń te ohydne żarówy z przodu :) najlepiej na ledy zmień u mnie:
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Pięknie, wygląda jak moje 335i ;) podobnie zbita pewnie swoje kosztowała, bo za taki stan i wypo to poszłooo. siano jak za M :D
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
hej, mozesz podac jaka firma robile te obszycie? Mi sie podoba, kierownica nie moj gust, ale reszta miód.
-
Parujące reflektory LED/Laser
Ktoś tu pisał, że różnica temperatur itp. Ja swoje klosze i lampy czyszczę pod ciśnieniem z myjki :8) jak bym napisał z jakiej odległości to byście mnie zjedli z butami,za bardzo nie dbam o to... i do tej pory nie mam nic zaparowanego. :lol: Auto myje w każdą porę ranie wieczorem, cieplo zimno itd :) Ja bym powojował, jesli furka ma zostac u mnie na dluzej i mam ja wykupic to nie ma zmiłuj :) Nowe lampy proszę. Wiem, że BMW może napisać podanie/list do BMW Niemiec z prosbą o nowe lampy ja bym spróbował (mój kolega starał się o to, pogwarancyjnie, niestety olał sprawę) Dla potwierdzenia swojej teori, Kupowalem mojemu koledze e klase i wracałem fką i e klasą, pojechalem na myjnie i jego ledy juz zparowane. Balem sie ze kupilem mu auto po konkertnym dzwonie, a furka z 2018 i bezwypadek
-
BMW 335D by Radek
a nie lepiej bylo wagnera pro evo ii cos takiego?
-
Krzywa kierownica
Mam w F30 to samo, po zbieznosci.. Jak auto bylo krzywe :norty: to było ok..
-
Parujące reflektory LED/Laser
Trzeba bylo kupić sobie z ameryki, anie nówka z salonu :8) Powiem wam, że mi też parują w F30, ale tam brakuje uszczelki i to z mojej winy. Moim zdaniem macie cos zepsute bo w Fkach niektóre też miały taki problem a niektóre nie. U mojego kolegi w Eklasie jest tak samo jak opisujace.
-
n55 wypadanie zapłonu
Jaki to warsztat. Po co mamy placic im kolejny hajs :8)
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Juz tez tak myslem, dzieki. No to niedlugo FULL LED przód :D
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Zastanawiam sie czy z przodu nie zmienic na full led adaptive, ale zaraz ktos przyjdzie i powie ze ostro walony jak wszystko poliftowe w przedlifcie :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
N42B20? Nie pchaj się w to z takim budżetem :)
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Pozostale dwie mam prawie igła ~~7.1MM 2018, wiec zostały, a po drugie 225 przod jest tanszy wiec jakies 1200 :8) pochwale sie dealem Letnie kupilem uzywki za 1500zl pirelli 4x praktycznie nowy bieznik bo gosc zakladal wieksze i tez runflaty :mrgreen:
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Nowe oponki. Pirelli runflat 19 R produkcji, Masakra jak drogie są te opony ok 1800zl za opony. To jakis zart. :( Mysle czy nie zrezygnowac z runflatu :roll: Polecan oponki, jakosc prowadzenia to klasa najwyzsza Najsmiesznieje jest ze te opony nie maja homologacji bmw (bmw zalecalo inny rozmiar na zimie 225) a od niedawna 255 na zimie ma od nich homologacje :mrgreen: http://i.epvpimg.com/sEqVeab.jpg
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
1800 :) nie duzo nie malo, tak średnio. (teraz idą święta to sprzedają żeby na karpia było :mrgreen: )
-
Ocena lampy kierunkowskazu led
Zdziwilo mnie w sumie, produkcja 2020 kwiecen :D Ziomeczek mi wymieni, chociaz z wielką łaską i proszeniem się... Co za świat. Wsz.edzie cwaniacy i... sami wiecie. No nic. Oddałem lampeczki do serwisu na test czy wgl działają :D :mrgreen: :mrgreen:
-
Ocena lampy kierunkowskazu led
Cześć Kupiłem ostatnio lampy ledowe do swojej F30. Na lampie kierunkowskazu zauwazylem lekkie zabrudzenie lub cos na innej jest ok. Czy powiniem reklamowac ten produkt? Mam wrazenie, że jest syf w środku. http://i.epvpimg.com/Q6WYbab.jpg http://i.epvpimg.com/5fXWaab.jpg http://i.epvpimg.com/aFEIfab.jpg http://i.epvpimg.com/EErrdab.jpg
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
To proste 200zł wacha i szybki research na forum kto ma :mrgreen: A tak realnie. To dostalem ze zniżką za lampy. Kolo nie wiedzial czy oEM czy podróba. Przyszło do mnie i to zweryfikowałem :) Mam nadzieje, że będą działać wkoncu używka, mialem m performance wrzucic ale jakos nie lezaly w guście