Treść opublikowana przez matekBMW
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Skad zamowiles? :P
-
F3X bezprzewodowy CarPlay dla NBT4
wczoraj myslalem o carplayu do mojej bmwy i patrze watek :) ELEGANCKO
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
ale laleczka :D po zdjęcia to zapraszam do mnie :) :mrgreen: m performance bedziesz uzbrajał?
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
Pozostaje USA :mrgreen:
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Prawda. Miałem jeszcze 0.5L w bagażniku
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Graty :) Mam podobny gust, moje 340 moze bedzie tego samego koloru :)))) ale dravit mnie kusi fest, chociaz ten portimo.......... jak widzialem g20 na mpkacku i mperf. to mi szczena opadła :)
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
ja sie zastanawiam jak podniec mojego HK na lepszy poziom :|
-
G20 340i vs M4 M3
tak będzie: g20 look into new m3 ** CHECK!!! ***
-
F30 żarówki led wsteczne i kierunkowskazy
wyzej przeciez dalem :evil:
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Szkoda, ze taka duza naprawa :| :norty: ale PANIE TO MIAŁO SZKODĘ CAŁKOWITĄ W USA :duh: ah ci pseudoznawcy. Moze Cie to nie inresuje, ale moj kolezka tak dowalał mojemu koledze. Pozniej sie okazalo ze on miał spawaną fure bmw f30 (tył z z 2016, przód z 2013, z dojczlandu ) :mrgreen: historia na faktach
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Prawdziwy Olej Dojczland dla prawdziwego silnika :mrgreen: http://i.epvpimg.com/G55ubab.jpg
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Panowie dopiero zamontuje. To przykładowa furka z neta :8) Lampy PRZÓD LED kupowal i bede montował na sezon letni
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Co myślicie o takich pasach? Tak mi sie de OLEDy podobają, że zaraz te lci ledy sprzedam :mad2:
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Niedługo :P Jak na razie zimno, dużo śniegu. Nie chce pocieszyć się dokładką tylko przez 2 dni :) Lampy najpierw do detailera, na poprawki kosmetyczne. Tak podklad
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
1. Wszystkie to SYFY, jedynie z bmw america cos mozesz dostac. 3. Nie, ale widać że to wałek. Amerykanskie auto z niemieckimi blachami dla zmyłki i ukryty VIN w aukcji. Kupujac to auta bedziesz wygladal jak gosciu z tabliczką na glowie "prosze oszukaj mnie" 4. Tak. Pracuje z nimi na codzien. Banda złodziei, oszustów, kombinatorów 90% polskiego handlu autami to patologia do kwadratu :)
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
@GR DLa mnie super! :) jak mi sie ledy znudzą to chyba wrzucę na ruszta
-
Zamiennik czy lakierowanie ? BMW e92
bedziesz zalowal jak kupisz zammiennik :) kup w kolor zrob przymiar i tyle, jesli jest roznica to wtedy sie baw w lakierowanie polerowanie ;)
-
F33 435I 2014 M Performance kit
BO tak jest, ale chinol nie wiadomo :) ja zmienialem moge podac link do sklepu, ale nie wiem czy sie wam kalkukuje bo cena 4x :)
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Idealny pod tesco :mrgreen: Moze popros moda, zeby pokasowal te zbedne posty ze zdjecami tego rozebranego silnika, troche glupio to wyglada :D
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Pięknie. Zasntawiam się czy swojego oryginalnego HK nie podbić czymś.. Mam wrazenie ze mam slabe wygluszenie... Buczy i pierdzi... Chociaz brzmi jak bang olufsen w e klasie (a nawet lepiej)...
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Ile dales za 435i? :) Rób galerię!! :)
-
Awaria RDC - prośba o radę
Już się samo naprawiło :) Ahh. Pierwsza awaria... : :roll:
-
Awaria RDC - prośba o radę
2015 maj, juz dziala xD
-
Awaria RDC - prośba o radę
Hejo, Dzisiaj wyświetłił mi się komunikat odnośnie problemów z systemem RDC. Zresetowałem ustawienia, ale po przejechaniu kilku KM problem powrócił. Mysle, ze to wina wulkanizatora ok 3-4 tygodnie wymienialem opony RFT z czujnikami. Dalem mu znać, ale potraktowal te info jak by nigdy nie mial z tym problemu. :) Tak sobie, mysle ze mogl on te awarie spowodowac? Nie wydaje mi sie zeby byl to element eksplolatacyjny, a wulkanizatorzy są z tego znani ze psują :)
-
Parujące reflektory LED/Laser
Podbijam temat. Ponieważ u mnie lampy nie parowały, ale zaczeły i to w F30 (przez 100K przebiegu nie parowaly) Na 100% na własne życzenie. Wymieniałem kierunki (żarówki) i widzę, że nawet po poprawnym zamknięciu tam nie ma specjalnie zabezpieczenia przed wilgocią/wodą. Sprawdźcie czy jest to u was szczelne, bo to chyba zrodlo problemow z parowaniem :) Chodzi o te miejsce w nadkolu.