Treść opublikowana przez wehyr
-
Pytania o konfigurację 420d
1. obie są oki , tylko w lato bez wentylacji może się tyłe przykleić i mocno nagrzać 2. ja zawsze biorę dla jednych kicz , dla innych ok 3. możesz , opony muszą mieć tylko homologację bmw czyli gwiazdkę 4. cos co dla niektórych jest maxem , dla innych początkiem negocjacji , wszystko zależy od wielu czynników ale 12% całkiem ok 5. z punkt A do B przewiezie 😉 6. inny motor 😉
-
Stuknięcia z dyfra??
a nie lepiej zgłosić w ASO , przecież każdy normalny serwisant na koniec gwarancji z chęcią całe auto przetrzepie żeby pieniążki z centrali wyrwać za naprawy gwarancyjne 🙂
-
Wydechy Black or Silver
a to pech 😞
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
nie wiem jak to możliwe ale kawałek opony odstawał z boku , pewnie krawężnik 🙂 ceny opon w ASO to jakaś abstrakcja , zapewne ta z oponeo za 1250 w ASO koło 3 tysięcy hehe 😉
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nie masz racji.. Opona uszkodzona z boku ewidentnie przez moja wine, wiec nikt tego by nie uznal...
-
Wydechy Black or Silver
czarny 10x lepiej 😉
-
Załączający się wentylator chłodnicy po zakończeniu jazdy
normalka 🙂
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów
ja tam samo będę w 340i przy 50 tysiącach wymieniał ... o ile do tego przebiegu będę ją miał
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
najgorszy okres na zakup przed zimą 😞 teraz warto kupować na przyszły sezon letnie koła opony , mi w mce z boku rozwaliła się opona od krawężnika i normalnie michelin 4 s ponad 2tysiące a udało się na oponeo za 1250zł
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Była chwila czasu to zmierzyłem na szybko 0-100 pod dosyć dużą górkę , więc myślę że przy niższej temperaturze do uzyskania 3,3 sek ( było 33 stopnie i górka ) z kolei 100-200 z lekkiej górki ( urządzenie uznaje za ważne do odchylenia 1% a tu minimalnie więcej ) jak na serię jest całkiem ok
-
Rabaty na nową serie 4
tak było tutaj opisywanych kilka takich przypadków , kwestia też jak się dogadało z handlowcem , ja miałem stałą cenę mimo że były podwyżki ...
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Teraz to jak rasowa emka, tak naprawdę fajny kolor, masz galerie?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
na taki który będzie Ci odpowiadał i nie polegać na opinii innych 🙂
-
Kto na forum ma jakieś M?
coś robiłeś z wydechem , czy tylko końcówki ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Z tym bez problemu bym polemizowal, salony pojda na reke stalym klientom i dadza rabat w zaleznosci od mozliwosci 12-25% Ale gro ludzi jednak kupuje na rabacie 0-10% i ciezko jest to przeskoczyc...
-
Nowa 5 G60/G61
wygląd w m pasztecie jest powiedzmy w miarę oki ale braku motorów 6 cylindrowych nie przeboleję od razu to auto dyskredytuje i nieważne czy będzie elektryczne 600ps to nie dla mnie ... A aż tak nie przypasował lci system ?? mam w pre lci stary i w m3 powiedzmy pośredni a w x1 nowy i powiem szczerze tragedii nie ma bo duże wyświetlacze , ale możliwość tylko dotykowej obsługi rozprasza uwagę ... brakuje jednak pokrętła ....
-
mild-hybrid - żywotność silnika - dowody
Oj oj oj znowu gownoburza, ludzie zyjecie tym forum jakby to Bog wie co bylo.... Pisze co mysle i tyle.... I tak jest i bedzie...
-
mild-hybrid - żywotność silnika - dowody
Tak po to mam te watki i nic tam nie ukrywam, sle znafcoooow o hejterow jak wszedzie nie brakuje....
-
mild-hybrid - żywotność silnika - dowody
Ja pie..... Bez komentarza lataj na zimnym do dechy i 10x dziennie z kontroli startu, dlatego kupuje nowe zeby na mine po tobie nie trafic 😂
-
mild-hybrid - żywotność silnika - dowody
A czy ja ktores sprzedaje hehe znowu brednie?? 🤣 Nie widze nigdzie ogloszenia i jak pisalem wszystkie zostaja na dlugo bo banksterom placic nie musze....
-
Rabaty na g05
Ja wiem jakie sa rabaty, zawsze u kolegi zamawiam.... Tylko juz nie jest tak latwo jak kiedys podpiac kogos pod gruba grupe, ktora zamawia xx bmw miesiecznie z rabatami do 22-23%.... Zwykly Kowalski nie otrzyma wiecej niz 5-10% max 12% jak salonowi zalezy na ilosci, oczywiscie nie mowie o schodzacych modelach, gdzie jak zalegaly na stockach szlo wyrwac po 30% ravatu na f10
-
mild-hybrid - żywotność silnika - dowody
W m3 zmienilem po 1 potem po 3 tysiacach a potem raz do roku przed sezonem bo pewnie wiecej jak 3-5 tyskecy km nie zrobie, w innych wymieniam co 8-10, nikt nikogo nie zmusza, ja tam wole potem sprzedac zadbane auto z czystym sumieniem, ale znam przypadki aut w leasingu np m340i kupil do dobijania, nalatal w pol roku 25tusiecy, oleju ani razu nie zmienil i potem robi cesje, ktos pojezdzi kolejne poltora roku skonczy sie gwarancja i motor pierdyknie... 😔
-
Parujące reflektory LED/Laser
ja bym też reklamował , w żadnej nie miałem tego problemu ... 😞
-
Zakup M240xi G42
one w większości mają bonusy 🙂 muszę m3 póki seria dać na hamownię jakieś mody planowane ??
-
Dziwny nalot w zbiorniku płynu chłodniczego x1 u11 23d
dziwne , muszę u siebie sprawdzić