Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. 1. obie są oki , tylko w lato bez wentylacji może się tyłe przykleić i mocno nagrzać 2. ja zawsze biorę dla jednych kicz , dla innych ok 3. możesz , opony muszą mieć tylko homologację bmw czyli gwiazdkę 4. cos co dla niektórych jest maxem , dla innych początkiem negocjacji , wszystko zależy od wielu czynników ale 12% całkiem ok 5. z punkt A do B przewiezie 😉 6. inny motor 😉
  2. wehyr odpowiedział(a) na hunter temat w X5 (G05)
    a nie lepiej zgłosić w ASO , przecież każdy normalny serwisant na koniec gwarancji z chęcią całe auto przetrzepie żeby pieniążki z centrali wyrwać za naprawy gwarancyjne 🙂
  3. wehyr odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    a to pech 😞
  4. nie wiem jak to możliwe ale kawałek opony odstawał z boku , pewnie krawężnik 🙂 ceny opon w ASO to jakaś abstrakcja , zapewne ta z oponeo za 1250 w ASO koło 3 tysięcy hehe 😉
  5. Nie masz racji.. Opona uszkodzona z boku ewidentnie przez moja wine, wiec nikt tego by nie uznal...
  6. wehyr odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    czarny 10x lepiej 😉
  7. wehyr odpowiedział(a) na TYLUT temat w X5 (G05)
    ja tam samo będę w 340i przy 50 tysiącach wymieniał ... o ile do tego przebiegu będę ją miał
  8. najgorszy okres na zakup przed zimą 😞 teraz warto kupować na przyszły sezon letnie koła opony , mi w mce z boku rozwaliła się opona od krawężnika i normalnie michelin 4 s ponad 2tysiące a udało się na oponeo za 1250zł
  9. Była chwila czasu to zmierzyłem na szybko 0-100 pod dosyć dużą górkę , więc myślę że przy niższej temperaturze do uzyskania 3,3 sek ( było 33 stopnie i górka ) z kolei 100-200 z lekkiej górki ( urządzenie uznaje za ważne do odchylenia 1% a tu minimalnie więcej ) jak na serię jest całkiem ok
  10. wehyr odpowiedział(a) na Milovic temat w G22-23, G26
    tak było tutaj opisywanych kilka takich przypadków , kwestia też jak się dogadało z handlowcem , ja miałem stałą cenę mimo że były podwyżki ...
  11. Teraz to jak rasowa emka, tak naprawdę fajny kolor, masz galerie?
  12. na taki który będzie Ci odpowiadał i nie polegać na opinii innych 🙂
  13. coś robiłeś z wydechem , czy tylko końcówki ?
  14. Z tym bez problemu bym polemizowal, salony pojda na reke stalym klientom i dadza rabat w zaleznosci od mozliwosci 12-25% Ale gro ludzi jednak kupuje na rabacie 0-10% i ciezko jest to przeskoczyc...
  15. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    wygląd w m pasztecie jest powiedzmy w miarę oki ale braku motorów 6 cylindrowych nie przeboleję od razu to auto dyskredytuje i nieważne czy będzie elektryczne 600ps to nie dla mnie ... A aż tak nie przypasował lci system ?? mam w pre lci stary i w m3 powiedzmy pośredni a w x1 nowy i powiem szczerze tragedii nie ma bo duże wyświetlacze , ale możliwość tylko dotykowej obsługi rozprasza uwagę ... brakuje jednak pokrętła ....
  16. Oj oj oj znowu gownoburza, ludzie zyjecie tym forum jakby to Bog wie co bylo.... Pisze co mysle i tyle.... I tak jest i bedzie...
  17. Tak po to mam te watki i nic tam nie ukrywam, sle znafcoooow o hejterow jak wszedzie nie brakuje....
  18. Ja pie..... Bez komentarza lataj na zimnym do dechy i 10x dziennie z kontroli startu, dlatego kupuje nowe zeby na mine po tobie nie trafic 😂
  19. A czy ja ktores sprzedaje hehe znowu brednie?? 🤣 Nie widze nigdzie ogloszenia i jak pisalem wszystkie zostaja na dlugo bo banksterom placic nie musze....
  20. wehyr odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Ja wiem jakie sa rabaty, zawsze u kolegi zamawiam.... Tylko juz nie jest tak latwo jak kiedys podpiac kogos pod gruba grupe, ktora zamawia xx bmw miesiecznie z rabatami do 22-23%.... Zwykly Kowalski nie otrzyma wiecej niz 5-10% max 12% jak salonowi zalezy na ilosci, oczywiscie nie mowie o schodzacych modelach, gdzie jak zalegaly na stockach szlo wyrwac po 30% ravatu na f10
  21. W m3 zmienilem po 1 potem po 3 tysiacach a potem raz do roku przed sezonem bo pewnie wiecej jak 3-5 tyskecy km nie zrobie, w innych wymieniam co 8-10, nikt nikogo nie zmusza, ja tam wole potem sprzedac zadbane auto z czystym sumieniem, ale znam przypadki aut w leasingu np m340i kupil do dobijania, nalatal w pol roku 25tusiecy, oleju ani razu nie zmienil i potem robi cesje, ktos pojezdzi kolejne poltora roku skonczy sie gwarancja i motor pierdyknie... 😔
  22. ja bym też reklamował , w żadnej nie miałem tego problemu ... 😞
  23. wehyr odpowiedział(a) na markos79 temat w G42
    one w większości mają bonusy 🙂 muszę m3 póki seria dać na hamownię jakieś mody planowane ??
  24. dziwne , muszę u siebie sprawdzić

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.