Treść opublikowana przez wehyr
-
Melbourne Red w Krakowie?
Tu wyglada oki, tabzanite czy portimao tez traci bez slonca niestety.
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
No właśnie to moze po prostu zludne przekonanie... A cyferki mowia same za siebie...
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
tak masz rację 🙂 ale to m3 i do normalnej jazdy m340i jest wygodniejsze i łagodniejsze 🙂 ale jak jeżdżę m3 w ustawieniach najdelikatniejszych to jest spoko ale jak się przełączy na sport + wszystko to naprawdę na lekko wilgotnym jest szatan a jak włączy rwd to nie dziwię się że małolaci nieumiejący jeździć niestety ginął 😞 bo chwila nieuwagi w łuku i może być latarnia .... 😞
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
właśnie źle zrobiłem że nie zamówiłem adaptacyjnego przez stuki a jak opony się żonie skończą to wezmę bez rft 🙂
-
Melbourne Red w Krakowie?
oj tam następne będzie m3comp 😉 ale m3 robi robotę w tanzanite również 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
niedobrze 😞
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie strasz 😂 bo m3comp bedzie w garazu i x1 a 340i pod chmurka dobrze ze gwarancja na 5lat
-
Sportowe fotele M, jak oceniacie komfort?
oj tam nie ma 😄 jak w ogłoszeniach wystarczy napisać full pakiet M zewnętrzny i wewnętrzny , zamontować po dwie rurki z każdej strony , chipa , IC , nakleić z tyłu znaczek M i już jest 😄
-
Melbourne Red w Krakowie?
jak ten kolor jest jak na pierwszej fotce to rzeczywiście słabiutko 😞 będzie czarny bandyta 😉
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
a ja dalej będę przy swoim 🙂 1. m340 stały zawias M , felgi lato zima 19" , opony rft , komfortu brak 2. m3 comp felgi 19 i 20" tył , opony bez rft , zawias adaptacyjny komfort mega w ustawieniach najdelikatniejszych 🙂 konkluzja jest taka że pewnie w 340i przy felgach 18" i zawieszeniu adaptacyjnym i z oponami bez rft komfort byłby lepszy niż w m3comp ale porównując z moją 340i komfort jest in + po stronie emki i jeżdżę obiema po tych samych drogach
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
seria 4 jest ładniejsza ale więcej waży ( dlatego nie brałem ) aczkolwiek jak ktoś jest singlem to coupe jest piękne 🙂 330i bym nawet nie brał pod uwagę jak budżet pozwala , to jest 4 cylindrowy silniczek i frajdy nie doświadczysz , nic w nim póki co nie pomodzisz a ekologia go też zdusiła w porównaniu z wcześniejszymi ..... jakbyś jednak brał 30i to rwd Cię nie pokona 🙂 przy 340i nie masz wyboru .... całkiem fajnie cenowo wychodzi 330d rwd i przy twoich przebiegach rozsądny wybór..... Rabaty 20% nie wróciły , tak jak piszę niektórzy mają cały czas taki 🙂 ale 15% można uzyskać a to już nie jest mało .... jakbyś szukał używki to mam 340i zobacz galerię , wtedy zmienię na druga emkę Jak możesz sobie pozwolić pomyśl nad m3 , jako daily w ustawieniach comfort jest lepsze niż 340i
-
Melbourne Red w Krakowie?
porób fotki jak będziesz oki ? i podrzuć tutaj
-
Systemy asystujące kierowcy: zwykle vs. professional
albo kupujesz 5 red bulla 😛 i jedziesz dalej , oczywiście żart 😉
-
Opony zimowe IX1 eDrive20
w f30 kiedyś też miałem zima 17" i było oki ale tutaj wyższy środek ciężkości i auto nie będzie za bardzo stabilne 🙂 ale to Tobie ma przecież pasować 🙂
-
Opony zimowe IX1 eDrive20
ja mam lato/zima 18" na sime fajne ciemnie felgi m performance
-
Opony zimowe IX1 eDrive20
zależy jak chcesz żeby ładnie wyglądało to i 20" cali jest , jakby brał x1m35i to miałbym 20" ale najmocniejsze było 23i i świadomie mając inne auta niskie i twarde wziąłem 18" żeby nie musieć zwracać uwagi na krawężniki , jakby to było moje jedyne to wziąłbym pewnie 19" 🙂 zależy od twoich potrzeb i oczekiwań 🙂
-
Opony zimowe IX1 eDrive20
17" w x1 to już balon 😜 ja świadomie wziąłem 18" lato i zima żeby było wygodnie ale już auto trochę pływa , a przy 17" w zimę to już lekki strach bym miał
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
a co się z nimi dzieje ?? nigdy nie miałem z nimi problemów , duże mrozy ? 😄
-
Systemy asystujące kierowcy: zwykle vs. professional
mimo iż średnio im ufam i tak bym brał na twoim miejscu 😉
-
Melbourne Red w Krakowie?
biały zawsze ani nie będzie piekny ani szpetny 😛 jest to dobry wybór + czarne dodatki jak dla mnie 🙂 następnym razem w końcu może się pokuszę o kolor ind 🙂 chyba że zmienię markę 😉 oby 😜
-
Finansowanie BMW X3 w BMW FS. Porady i podpowiedzi.
znowu widzę promki wróciły i rabaty , na serię 3 są znowu wysokie 🙂
-
Opony zimowe IX1 eDrive20
x1 to jedyne wygodne auto jakie mam dziury nie dziury i leci się mięciutko , nie wyobrażam sobie w takim małym Savie/ suviku jak zwał tak zwał 20" w m3comp jest oki ale ine w x1 i znowu na każdy krawężnik musiałbym uważać 😉
-
Kofiguracja M40i
spoko konfig w miarę oki ale ja brałbym tanzanite 😛
-
Melbourne Red w Krakowie?
a co jednak się nie podoba ?? wydawał się ładny na fotkach jak Ferarri 😛
-
X5 LCI 2023
ćwiartkę wstawią , nikt nie zobaczy 😛