Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. Myslisz że ludzie w BMW nie mają co robić tylko siedzą i śledz co ty robisz z autem :) Normalne że serwis nie może się dowiedzieć o boxie czy downpipe ale jak ktoś myśli co robi to nie straci gwarancji. Akurat box oszukuje zarówno auto jak i serwis bo na tym to polega. Tak wiem o tym właśnie od ponad roku nad czym ubolewam ze nie mają co robić i przykłady mam kilku aut na gwarancji ale już bez gwarancji i jsk zobaczyli dlaczego im. Uje gwarancje to się za głowę złapali... Tutaj jest wymiana info online wszystko jest też zapisywane, poza tym widzą anomalie w historii doładowań, dawek paliwa, temp spalin czy w dolocie, ty myślisz że bmw to banda idiotow i rzeczywiście wykrycie modyfikacji jest czymś z kosmosu :mrgreen: Nie życzę usterek ale potem będzie lament.... Sam mam i kolegę handlowca i w serwisie niestety teraz często dużo usterek jest sprawdzanych odgórnie pod kontem modów właśnie w celu uwalenia gwarancji i sam się tym irytuje ze kiedyś tego nie było. Admin przerzucisz te wiadomości to działu uwalenia gwarancji w nowych m po modach?? :mrgreen: Zeby koledze fajnego tematu nie spamować
  2. No właśnie nie lol.... Czy ja nie tuninguje aut? Ale skoro kolega mówi i pokazuje konkretne auta z uje. Gwarancja to tak będę wierzył tobie a nie serwisowi... Sam miałem dyfer za free w jednym bmw wymieniony mimo że auto całe porobione ale te czasy się skończyły...
  3. I niestety po gwarancji to największy minus..... Jak pisałem wcześniej i po gwarancji.... Mam kolegów u ktorych kupuje i serwisuje auta i w najnowszych modelach juz wielu cwaniaków zdziwiło się bardzo jak stracili gwarancje przy drobnej wymianie niby na gwarancji i były tam tylko dp i box... Niestety tutaj wszystko jest online mogą czytać anomalia dolodowan temp itd i mnie to też irytuje ale trzy razy się zastanowię zanim w M3 dp czy boxa założę w m340i pół biedy... Ale przy m serwis dużo droższy więc szkoda by było gwarancje stracić....
  4. Polecam downpipe wg mnie wystarczy i z korzyścią dla auta. I niestety po gwarancji to największy minus.....
  5. Taki rabat jest nieosiągalny, podsyłam priv
  6. Ja pierd.... Co to ma wspólnego z tym wątkiem?? Admin weź posprzątaj.... A chłopaki pobawcie ze mieszami face 2 face.... Czytać się tego nie chce kto z kim gdzie nie był... Itd... Fajnie jak jest kasa na gruba zabawę itd tylko się cieszyć i pozytywnie zazdroszczę floty tutaj nie jednemu... Nie rozumiem kultu 911 jeździłem ostatnie weekendy i czar prysł. Prosiak na tor Oki ja tam nie latam nie mam czasu i zapewne kasy na grube eventy ale odpuszczam juz 911 i cieszę się że miałem okazję dłużej pojeździć...
  7. GAP

    wehyr odpowiedział(a) na kosa4444 temat w X1 (U11)
    Ja brałem na 5
  8. A to zależy przecież na ile i jakie wpłaty. Przy zerowej wpłacie masz rrso między 7 a 11% (chociaż są wyższe) Jak wpłacisz 40%, to automatycznie liczysz te 9 czy 10% od pozostałej części. Ja tylko mogę powiedzieć, że dostałem ofertę na najem (czyli z pakietem serwisu, gapem i oponami) to przy parametrach na 4 lata, 20kkm, i 10% wkładu... 140%. Po odliczeniu opon, gapu i serwisu, wychodziło realnie jakieś 135%. To raczej więcej niż można się spodziewać inflacji. Dlatego warto nie brać leasingów. I dawać zarobić złodziejom
  9. GAP

    wehyr odpowiedział(a) na kosa4444 temat w X1 (U11)
    To zależy za ile, obecnie ceny tak szybko rosły, że sama kalkulacja wartości była większa i roczne, czasem dwuletnie auta miały wycenę na poziomie nowego (mówimy o cenie obecnie) a gap zwraca różnicę pomiędzy wartością a faktury, a skoro na fakturze jest mniej niż w kalkulacji TU, to jest to bez sensu. Przeciez to są grosze nie pamiętam ile ale dla mnie gap 100-150k to podstawa. Przerobione i kilku kolegów po wypadku
  10. GAP

    wehyr odpowiedział(a) na kosa4444 temat w X1 (U11)
    Warto, brałem w obu autach
  11. wehyr odpowiedział(a) na Gregonio temat w X3 (G01, F97)
    Masakra ceny do góry jakość i trwałość w drugą stronę
  12. wehyr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Off Topic
    Dlatego wolę m3 niestety w leasingi nie chce się bawić a fajne 911 to milion, ewentualnie pozostaje kiedyś coś z Japonii kilkuletnie. Jeździłem kilkoma 911 prowadzenie extra aczkolwiek na codzień auto nie dla mnie, raczej jako trzecie weekendowo jak wygram w "totka" Bsi i bri na m3 wyjdzie z 30k na 5lat tyle co za rok 911 :D
  13. Powiem szczerze że kombi mi się też podoba :mrgreen:
  14. Nie jestem przekonany, czy box przysporzy klientów. Nie chodzi o moją opinię, jest zbieżna z Twoją, natomiast większość ludzi box/program kojarzy z tanim tuningiem, który uszkadza motor. Ja nie mam nic do ukrycia o auto dbam mega, potencjału nie wykorzystuje. Najwyżej zostanie ze mną i sobie na grubo mody porobię za rok dwa a m3 będzie seria
  15. A czy nie ma zaleceń aby hamulce traktować lightowo do 1000km?? Zeby się ułożyły w nowym aucie? Analogicznie jak z niepalowaniem....
  16. Nowa cena https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-m340i-mh-salon-pl-pierwszy-wlasciciel-bezwypadek-ID6Ffll5.html?isPreview=1
  17. I gwarancji ceny już nie ma więc mogą sobie zrobić co chcą finalnie. Zapis min to +3% a wielu dealerów nie wyznacza górnej granicy. Dziwne.... :mrgreen:
  18. Ba m3 półtora roku?? Szok pierwsze słyszę
  19. wehyr odpowiedział(a) na stuffman temat w X1 (U11)
    Zanim tyle zrobi to auto to będzie już 5 właściciel hehe
  20. Z całym szacunkiem dla fanów elektryków ale to nie moja bajka....
  21. Mając 911 bym nie brał.... Aczkolwiek więcej miejsca tak samo sztywno i gorsze prowadzenie vs 911.... Zalezy też jaki rok 911 masz i moc. Jeszcze nie odebrałem ale jeździłem, fajne dość twarde daily, przez restrykcje cichsze niż 340i które nam.... No i nowy system który mi akurat odpowiada
  22. Przyjezdzaj z teczka kasy i bierz moja cena do porządnej negocjacji na miejscu ....i będziesz miał 450ps
  23. A nie 1do3 litrów max hehe ....ja nie wiem w jaki sposób autem z takimi oporami toczenia, wysokim itd uzyskać spalanie 3 litry
  24. Nie ma i to już dość długo. Chyba że ci diler indywidualnie da ze "swojego". Tak myślałem. Chciałem zobaczyć czy znajomy nie ściemnia.... Oni podobno nic z tego nie mają oczywiście tylko wyrobienie norm sprzedaży itd
  25. Orientuje się ktoś czy dalej jest promocja ( będę wdzięczny za pewne info od handlowca) czy przy kupnie bsi i bri 5 lat od razu przy opłacaniu faktury na ww pakiety jest dalej rabat 20%? Jeżeli nie to wezmę później... Mam różne info...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.