Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. Zależy, można kupić serię 5 z felgami 21" rft i stałym zawiasem m i będzie twardo a można kupić zawias adaptacyjny felgi 19" bez rft i będzie mega komfortowo.... Byłem właśnie w salonie umówić wymianę oleju po dotarciu m3 i masakra jakie te aura są wielkie.... Gdzie tym stawać w mieście jak ja głównie tam jeżdżą.... Nowe x5 super, dużo miejsca ale dla rodziny 2+1 to jest kolumbryna.... Tak samo seria 7. Seria 5 vs seria 3 to wszystko zależy od oczekiwań.... Sam musisz przetestować różne wersje....
  2. Sorry za spamowanie własnego wątku ale kuźwa jaram się jak dziecko 😂 😂 😂 😂
  3. ślicznie dziękuję 🙂 podobnie jak twoja hehe 🙂 tylko moja nie jest dotarta ... 😞
  4. dziękuję 🙂 😄
  5. ślicznie dziękuję , cieszę się jak dziecko z przybycia Mikołaja 😄 hahahaha
  6. wehyr odpowiedział(a) na kosa4444 temat w X1 (U11)
    jedynym rozsądnym zabezpieczeniem jest folia na chociaż na front i klamki lub na całe auto ( wiadomo wysoki koszt ) ceramika jak wiele osób pisze i pisało zabezpiecza tylko lakier przez zabrudzeniem i powoduje łatwiejsze pielęgnowanie ale kamyczek jeden i już ceramika nic nie da....
  7. wypowiem bazując na własnym doświadczeniu m340i 19" i zima i lato runflaty stałe zawieszenie M sport m3comp przód 19" tył 20" michelin pilot sport non run flat adaptacyjny zawias M Jak dla mnie przy ustawieniach w M3 wszystko na comfort mam tak ustawione podczas docierania to zawias nie wiem czy przez opony nie run flat czy przez to że jest to zawias adaptacyjny M ale działa dużo lepiej , auto jest bardziej sprężyste , miękkie i sprawia więcej frajdy i daje więcej komfortu przy spokojnej jeździe więc jak ktoś ma dylemat że m3 nie nadaje się jako daily to z czystym sumieniem polecam żałuję że wziąłem stały zawias M w 340i ( akurat tak było dużo negatywnych opinii z powodu stuków itd )
  8. wehyr odpowiedział(a) na fpopek temat w X1 (U11)
    dobre i to hehe skrzynia jest oki może nie do mki ale do x1 jak ulał 🙂
  9. dokładnie wyjaśnił mi to kolega u którego robię a znamy się długo .... powłoka tak jak mówisz auto ładnie wygląda po umyciu ale folia to każdy kamyk zamiast zrobić mikro uszkodzenia rozwali tylko folię 🙂 tylko najgorsza w tym wszystkim cena lol .... ale co zrobić teraz wszystko "kosztuje"
  10. sprawdziłem w homologacji 1655kg całkiem nieźle zwarzywszy że gabaryty ma całkiem całkiem 🙂 dlatego w "miarę" żwawo się zbiera jak na 220koni autko idzie na oklejenie folią całego przodu a na resztę ceramika gdyż też planuję je na długo zostawić wystarczy już kombinacji z samochodami na kilka lat... przejechane 2000km za 2 tygodnie pierwsza wymiana oleju i filtra po powiedzmy dotarciu 😉
  11. aktualizacja ... auto ma przejechane 24000 km za2 tyg kolejna wymiana oleju ( były po 1,2 15 tysiach ) + filt powietrza odnowa powłoki ceramicznej za miesiąc nic się nie dzieje , wszystko jest oki , autko przejęła żona 😉
  12. dziękuję , miałem dylemat czy żółty , czy może fioletowy czy inny z palety ( ale coś koło 24k dopłaty to za dużo jak dla mnie ) super wygląda w słońcu za 3 ty wejdzie folia na całe auto... bo zostanie ze mną na długie lata
  13. dokładnie tak hehe póki jeszcze bmw produkuje motory V8 trzeba korzystać , sam myślałem chwilę o M5 ale do miasta za duże auto , plus ciężar robi swoje ale korciło V8 biturbo potencjał na mody ogromny ( kolega miał poprzednia M5 na coś koło 800ps i 900nm , wychodziło mu w 3 osoby 5,4 100-200 a to już "lata" ) 😉 M3 też czuć że jest ciężkie ale jak pisałem 340i vs m3comp to przepaść pod każdym względem , każde mxxx vs M jednak zmieniam zdanie i biję się w pierś ale to zupełnie inna bajka pod każdym aspektem... i szczerze jestem zdziwiony bo jakoś m3 brzmi nawet nawet ... zobaczymy jak dotrę jak to jedzie sprawdzę dragy 🙂
  14. Dzięki serdeczne, pozytywnie zazdroszczę hehe, posiadasz 550i?
  15. Nie, nie testowałem, dzięki za miłe słowo... Jeździłem kilkoma m i zawsze mi się podobały ale co innego swoja a co innego kolegi to nigdy nie to samo.... Cały czas jeżdżę po głupie warzywka żeby wymienić pierwszy raz olej haha jest już 750km 😂
  16. Tak tak michelinki, chociaż tutaj jeszcze bmw nie oszczędza, dokładnie myślę że rf są mega twarde.... Auto petarda aż miło się patrzy
  17. rodzinka w komplecie 🙂 trasa standardowa Częstochowa - Szczecin bezproblemowo prędkości na docieraniu max 200 ale wszystko ustawione na comfort lub eko więc przyspieszanie jak 320i 🙂 Auto mega nie ma podejścia do 340i nawet po modach inne zawieszenie , wszystko jest inne .... dodatkowo w ustawieniach na comfort zawieszenie lepiej wybiera niż w stałym zawiasie M jaki mam w 340i więc jak ktoś się zastanawia nad m3 vs 340i jako daily to M3 spełni oczekiwania , kolor petarda nie żaluję wyboru ogólnie auto mega mi się podoba ile szybciej mogę umówić się do serwisu na wymianę pierwszą oleju ? mam już 650 km
  18. tak dokładnie już po naprawie po dachowaniu i wyklepaniu , taką kupiłem na aukcji w Tanzanii 🙂
  19. Dziękuję w piątek jadę odebrać, cieszę się jak dziecko hehe
  20. Najbardziej ciedzy pokrętło i drive Haha 😂 I normalna skrzynia a raczej dźwignia zmiany biegów
  21. dojechało 🙂
  22. Pewnie że będziesz , bo to idealne daily , będziesz chciał to pomodzisz , w serii też jakoś jedzie ... wizualnie fajnie wygląda jak dasz dobrą felgę .... zawsze można zrobić program jak w końcu w jakikolwiek sposób nie będzie trzeba wysyłać sterownika do Finlandii ... Nawet przy pełnym wydechu MG i boxie racechip można zrobić w sportmile okolice 460ps i 660nm a to już całkiem ok
  23. RS3 jako zabawka i pod mody idealne auto , kolega miał w Szczecinie i przy mnie gość wymusił i poszła się.... a było robione u Froga 740ps i 800+nm tylko należy pamiętać o jednym ja np mam dziecko i zamierzam jeździć m3 w trasy gdzieś na wakacje czasami i jednak m3 vs rs3 dużo więcej miejsca , jeżeli natomiast to auto tylko pod fun i dla singla brałbym zdecydowanie res3 😜
  24. Tak wiem, wiem, ale kilka sztuk tylko i na styk...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.