Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    X1 z bsi i bri 5 lat to 300k bez rabatu 🙂 x5 fajny wybór, tylko duża krowa jak auto do miasta 😉 g60 pewnie jak każde auto z czasem będzie miało więcej zwolenników 🙂
  2. realne 🙂 miałem kiedyś jak jeszcze leasing był opłacalny przy mojej działalności i całość można było zamortyzować i potem po pół roku sprzedać to na f30 miałem 21,5% rabatu a to było LCI a do tego finansowanie coś w okolicach 105% wcale nie przy dużej wpłacie .... teraz jest podobnie kwestia znajomego handlowca któremu chcę się połączyć wszystkie promocje ...i wsparcie centrali 🙂
  3. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    nie , niee 😛 ja nie kupuję bażanta 😛 wujek ma arteona od 3 ;at zero awarii a dużo jeździ całkiem spoko autko w środku ale dla ludzi50+
  4. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    L&K miał super materiały z każdego roku produkcji , zawsze się śmiałem że jakości powinni zazdrościć właściciele MB BMW czy Audi .... więc wcale się nie zdziwię jak tak będzie , gdzie te czasy W140 s600 skóra to była skóra a drewno to drewno , dopracowane każde szczegóły mimo że było topornie to z klasą 🙂
  5. bez rft bo będzie też twardo
  6. będziesz zadowolony , przy zawiasie M sztywniej i lepiej się prowadzi 🙂
  7. jak pisałem wcześniej 18" bez rft i zawias M jest mięciutko 🙂 19" cali mam zima i lato w 340i i stały zawias M i jest twardziej niż 19/20" w m3comp bez rft i zawias adaptacyjny
  8. musze mu zmierzyć dragy i kolega ma pojechać na hamownię 😛 też wątpię w te 470 ps 😛 😄 auto jest z 2019 chyba to jeszce sterownik można ruszać czego mega zazdroszczę 😉
  9. gdzie robiłeś program ?? wysyłałeś sterownik do Finlandii? ile wyszło ps i nm ?? jakieś jeszcze zmiany ? jaki koszt ?
  10. Przeciez przy fwd telepie cala buda na lekko mokrym 😂 😂 😂 nie dla mnie....
  11. Nie, odebralem w lipcu i nie ma mnie wiekszosc czasu w pl. Tor w nowym roku, kupie opony itd i na glupi Poznan chociaz pojade
  12. ogromną pod każdym względem auto w miarę jako daily 340i i auto na którym nie ma wstydu na torze i mam miarodajną opinię mając oba , nawet osiągi o niego lepsze
  13. poza oznaczeniami motorów S 😉
  14. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    kurcze koszt kieszeni w oparciu to już grosze przecież 😞
  15. ja nic w żadnym aucie nie widzę , chyba że zobaczę w apce na tel 🙂
  16. ja nawet nigdy instrukcji nie otworzyłem jestem sto lat za murzynami i pewnie połowy funkcji aut nie znam 🙂 nawet nie wiem gdzie się ją robi , wiem wstyd 🙂
  17. w takiej racie można mieć prosiaka jak ktoś chce leasing
  18. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    to i tak spoko rabat jakby do 10% się dobiło to fajnie 😉 śliczna !!! podeślij jak możesz namiary na jakiegoś handlowca na priv i ile Cię wyszła może konfig ? będę wdzięczny
  19. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    o dziękuję 🙂 kurcze taki prosiak to jakaś alternatywa jak auto ma być do jeżdżenia w weekendy pomyślę nad golasem 911 4 gts lub turbo miałoby dawać frajdę i tyle 🙂 w trasy bym nie jeździł , przy cenie emki i jej utracie wartości to jednak po 6-7 latach 911 będzie dużo więcej warte 🙂
  20. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    to będą trzy prosiaki w stajni ? 😄 zadowolony z 911?? z ciekawości jakiś rabat da radę wyrwać ? jaki czas oczekiwania ? jak wrażenia vs emki ?
  21. brałbym bez dwóch zdań adaptacyjne
  22. dobra
  23. to nie jest fenomen 😄 jednym się podoba , innym nie 😉 dla mnie czarny , biały , szary to tragedia , przedstawicielskie kolory których pełno 🙂 jeden woli piwo a drugo jacka 😉 a trzeci wodę mocny gaz 😉
  24. Ten kolor to juz w ogole tylko ladny w sloncu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.