Treść opublikowana przez wehyr
-
Nowa 5 G60/G61
X1 z bsi i bri 5 lat to 300k bez rabatu 🙂 x5 fajny wybór, tylko duża krowa jak auto do miasta 😉 g60 pewnie jak każde auto z czasem będzie miało więcej zwolenników 🙂
-
Rabaty na nową serię 3 g20
realne 🙂 miałem kiedyś jak jeszcze leasing był opłacalny przy mojej działalności i całość można było zamortyzować i potem po pół roku sprzedać to na f30 miałem 21,5% rabatu a to było LCI a do tego finansowanie coś w okolicach 105% wcale nie przy dużej wpłacie .... teraz jest podobnie kwestia znajomego handlowca któremu chcę się połączyć wszystkie promocje ...i wsparcie centrali 🙂
-
Nowa 5 G60/G61
nie , niee 😛 ja nie kupuję bażanta 😛 wujek ma arteona od 3 ;at zero awarii a dużo jeździ całkiem spoko autko w środku ale dla ludzi50+
-
Nowa 5 G60/G61
L&K miał super materiały z każdego roku produkcji , zawsze się śmiałem że jakości powinni zazdrościć właściciele MB BMW czy Audi .... więc wcale się nie zdziwię jak tak będzie , gdzie te czasy W140 s600 skóra to była skóra a drewno to drewno , dopracowane każde szczegóły mimo że było topornie to z klasą 🙂
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
bez rft bo będzie też twardo
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
będziesz zadowolony , przy zawiasie M sztywniej i lepiej się prowadzi 🙂
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
jak pisałem wcześniej 18" bez rft i zawias M jest mięciutko 🙂 19" cali mam zima i lato w 340i i stały zawias M i jest twardziej niż 19/20" w m3comp bez rft i zawias adaptacyjny
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
musze mu zmierzyć dragy i kolega ma pojechać na hamownię 😛 też wątpię w te 470 ps 😛 😄 auto jest z 2019 chyba to jeszce sterownik można ruszać czego mega zazdroszczę 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
gdzie robiłeś program ?? wysyłałeś sterownik do Finlandii? ile wyszło ps i nm ?? jakieś jeszcze zmiany ? jaki koszt ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Przeciez przy fwd telepie cala buda na lekko mokrym 😂 😂 😂 nie dla mnie....
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nie, odebralem w lipcu i nie ma mnie wiekszosc czasu w pl. Tor w nowym roku, kupie opony itd i na glupi Poznan chociaz pojade
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
ogromną pod każdym względem auto w miarę jako daily 340i i auto na którym nie ma wstydu na torze i mam miarodajną opinię mając oba , nawet osiągi o niego lepsze
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
poza oznaczeniami motorów S 😉
-
Nowa 5 G60/G61
kurcze koszt kieszeni w oparciu to już grosze przecież 😞
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ja nic w żadnym aucie nie widzę , chyba że zobaczę w apce na tel 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ja nawet nigdy instrukcji nie otworzyłem jestem sto lat za murzynami i pewnie połowy funkcji aut nie znam 🙂 nawet nie wiem gdzie się ją robi , wiem wstyd 🙂
-
Rabaty na nową serię 3 g20
w takiej racie można mieć prosiaka jak ktoś chce leasing
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
dobra droga 😄
-
Nowa 5 G60/G61
to i tak spoko rabat jakby do 10% się dobiło to fajnie 😉 śliczna !!! podeślij jak możesz namiary na jakiegoś handlowca na priv i ile Cię wyszła może konfig ? będę wdzięczny
-
Nowa 5 G60/G61
o dziękuję 🙂 kurcze taki prosiak to jakaś alternatywa jak auto ma być do jeżdżenia w weekendy pomyślę nad golasem 911 4 gts lub turbo miałoby dawać frajdę i tyle 🙂 w trasy bym nie jeździł , przy cenie emki i jej utracie wartości to jednak po 6-7 latach 911 będzie dużo więcej warte 🙂
-
Nowa 5 G60/G61
to będą trzy prosiaki w stajni ? 😄 zadowolony z 911?? z ciekawości jakiś rabat da radę wyrwać ? jaki czas oczekiwania ? jak wrażenia vs emki ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
brałbym bez dwóch zdań adaptacyjne
-
Rabaty na nową serię 3 g20
dobra
-
Melbourne Red w Krakowie?
to nie jest fenomen 😄 jednym się podoba , innym nie 😉 dla mnie czarny , biały , szary to tragedia , przedstawicielskie kolory których pełno 🙂 jeden woli piwo a drugo jacka 😉 a trzeci wodę mocny gaz 😉
-
Melbourne Red w Krakowie?
Ten kolor to juz w ogole tylko ladny w sloncu.