Treść opublikowana przez wehyr
-
Systemy asystujące kierowcy: zwykle vs. professional
dokładnie 😄
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
dokładnie 😜
-
Systemy asystujące kierowcy: zwykle vs. professional
bo Ci wszyscy asystenci to jedno wielkie G jak dla mnie , nigdy im w 100% nie zaufam po pierwsze po drugie to nie jest człowiek i nie ma w ingerencji żadnej płynności ... ale jak już dają to czasami z nudów człowiek skorzysta...
-
X5 LCI 2023
a salon Ci niestety prawdy z reguły nie powie 😄
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Napisz na priv
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Rabat u dealera mozna miec wyzszy niz masz u brokera na ten moment 👌🏻
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
dokładnie olbrzymia wada 😜 😄😉
-
Rabaty na nową serię 3 g20
nigdy nie brałbym u brokera jak dobry dealer da nie wiem 1-2 oczka mniej 🙂 a z brokerami różnie bywa kilku znajomych nie było zadowolonych 😉
-
X3 20i vs 30i
dziwne , 2.0i i 3.0i różnią się drobnymi częściami średnica tłoka itd ale raczej motor nie waży 15kg więcej 😉 skrzynia jest ta sama nie wiem która ale 8hp45/50/51 🙂 motory mają zbliżone moce więc na 99,9% są te same
-
Wzrost cen pakietów serwisowych BSI
znowu wzrosły ?? naprawdę o 75% masz jakiś przykład ?? 😞
-
Czarny znaczek na klapie
hey a nie lepiej okleić folią , fajnie też wyglądają czarne śmigiełka zamiast niebieskich 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
mam portimao w m340i i x1 na jednym folia na całym aucie na drugim powłoka , jak jest czysty jest extra , aczkolwiek zasmucę Cię 😛 do Sam Marino mu daleko to niebieski który najbardziej mi się podoba 🙂 więc jak myślisz że portimao będzie taki sam to nie , nie będzie 🙂 aczkolwiek kolorek też jeden z moich ulubionych 🙂
-
Rabaty na nową serię 3 g20
jak chcesz modyfikacje to tylko przedlift przed 06.2020 a tu juz zaraz będzie miało 4 latka i ciężko znaleźć ładną bez fv poniżej 200k chyba że USA lub przebieg + 100 tysi MH nic nie daje ( ciut mniejsze spalanie ) nic nie pomaga przy przyspieszaniu a dodaje 50kg .... rabaty słabiutkie zaoferowali , ale leasing już całkiem całkiem , tylko przy wpłacie 40% to leasing jest na pozostała kwotę i wtedy wychodzi dużo więcej niż 10% 😉
-
Systemy asystujące kierowcy: zwykle vs. professional
To az wstyd teraz sie przyznac 😂 dziękuję 💪🏻
-
G26 M440i xDrive Brooklyn Grey
mało czwórek na forum więc ta przykuwa uwagę 🙂 szerokości życzę i ciekawych modów 😉
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Hey , na nowe rabat zależy od wielu czynników aktualnie mając mega flotę i dobry układ do wyrwania 20% , nierealne dla zwykłego "kowalskiego" dobry rabat to już 12-14% jakbyś nie chciał nowej to zobacz mój wątek na forum nie jest już wystawiona była za 285 ostatnio ale mógłbym oddać za mniej i zamówić żonie m3 comp nowe , zajrzyj sobie do mojego wątku , tylko auto za gotówkę .
-
Systemy asystujące kierowcy: zwykle vs. professional
ja nawet w żadnym z aut nie otworzyłem instrukcji więc szybkie pytanie gdzie w aktywnym tempomacie zmienię ustawienie odległości od poprzedzającego pojazdu ?? będę wdzięczny za info
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
na pewno ale softowo zdławiony tak samo jak robi bmw , być może drobne różnice konstrukcyjne... a45s fajny bączek ale tam siedzą tylko 4 cylindry i nie wiem jak tu można mówić o extra dźwięku 🙂 sympatyczniej brzmiało poprzednie rs3 kolega miał na 700+ porobione .... ja na twoim miejscu rozważyłbym nowe m3 kombi idealne daily , ewentualnie m340i kombi bo rabaty dobre wróciły nie wiadomo na ile zaraz kolejną srandem.... wymyślą
-
Kto na forum ma jakieś M?
terminy terminami ale utrata gwarancji bardziej martwi bo to zmiany mechaniczne i jak rozmawiałem z kolegą co mi serwisuje auta teraz już jak kiedyś wszystkiego się centrali nie wciśnie .... i mogą każdą pierdołkę jaka zepsuje się w silniku uznać że winą jest niefabryczny wydech .... ja bardziej myślę nad racechip choć też do wykrycia... za cicho dla Ciebie ? szczerze w sport jest dla mnie niezbyt komfortowo , to nie stare e36 na przelocie 😜
-
opóźnienie w odbiorze.
No to widzisz znamy powod, ale w gruncie rzeczy wyszlo in ➕
-
F30 vs 2grancoupe
przy tendencji jaką widzę ogólnoświatową to ten średni kierowca teraz pewnie waży 90kg + jak widzę ludzi przed 40stką z brzuchem że ho ho 😉
-
opóźnienie w odbiorze.
pozostaje współczuć handlowca 😞
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
tak jak pisałem wszystko zależy to że ktoś otrzyma 22% nie znaczy że inny otrzyma 10% jak ze wszystkim ale na spokojnie można zejść poniżej 300k za ten konfig
-
Nowa 5 G60/G61
Współczuję... Dlatego zawsze stawiam jak najdalej, choc czasem nie ma innej opcji.... 😡
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
14% na ten moment nie jest źle , mały rekonesans zrobiłem i można ugrać jeszcze ładnych kilka oczek ale to już raczej po powiedzmy " znajomości " lub trafić w odpowiednim czasie na odpowiedni salon i handlowca 🙂