Treść opublikowana przez koyote
-
szarpnięcie między 2-3 tyś obrotów
3500zł
-
szarpnięcie między 2-3 tyś obrotów
Instalka firmy AGC, komputer zenit, wtryski żółte Valteki i reduktor EMMA, powiem ci ze smiga to bardzo fajnie i pali jakieś 1-1,5L więcej niż benzyny, ogólnie jestem na chwilę obecną zadowolony
-
Car pc
Witam panowie, jest okazja kupić taki sprzęcik http://img138.imageshack.us/my.php?image=222qp8.jpg oczywiście jak widać trzeba by wywalić kompa, ale ja akurat mam tego uboższego z temperaturą i godziną więc mała strata. Sprzęcik to generalnie komputer z procesorem chyba 733MHz 256 ram i 20gb dysk, wyposażony jest w moduł GPS z zainstalowanym oprogramowaniem oraz jak widać na focie z softem BMW podświtlanym ładnie na bursztynek, dodatkowo ma bluetootha i transmiter radiowy za pomocą którego można słuchać MP3 w orginalnym radio, można oglądać filmy i generanie robić wszystko to co na kompie. I teraz moje pytanko, czy ktoś z was montował w tym miejscu jakieś stacje medialne na 2DIN i jak to wygląda w praktyce, chodzimi o to czy jest dobrze widoczny w tym miejcu i co ogólnie myślicie o montowaniu monitorów właćnie tam. Sprzęcik do wyjęcia jest za 1000zł więc jeśli chodzi o cenę to sądzę że nie jest bardzo przegięta bo przecież mamy i GPS i MP3 i DIVx, stację medialną, zestaw głośnomówiący (muza sama się ścisza w przypadku nawiązania połączenia)
-
DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp
to jest zamek do schowka, u mnie pasuje kluczyk od stacyjki
-
Problem z 323i, brak mocy, szarpie.
spróbuj zmienić świece, to też może być ich wina i podjeź do jakiegoś dobrego elektryka niech ci cewki przemierzy, może mają gdzieś przecicie
-
Nierowne obroty
sprawdź jescze czy przy tych operacjach wszystko dobrze podłączyłeś, bo takie efekty też dzieją się jak łapie lewe powietrze, może gdzieś na cybantach masz niedokręcone. Najleprzy sposób na spradzenie tego jest taki że bierzesz spray, np. do czyszczenia silnika, ale żeby był na alkoholu, albo troche spirolu do atomizera jakiegoś i psikasz po przewodach dolotowych, jak w którymś momencie obroty idą w górę to znaczy że masz gdzieś nieszczelność
-
328i wymiana kolektora
tutaj gościu zapodał fotki z hamowni po modyfikacji dolotu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=51993, dołozył jeszcze inny regulator ciśnienia paliwa (bo ponoć brakuje w górnych zakresach) i to dało mu +17 kucy oczywiście filtr sportowy carbon, sądze że jakby jeszcze barany wsadzić i dobre tłumiki to w sumie może 25-30 kucy by poszło po dobrym zestrojeniu tego i ewentualnej korekcie map wtrysku.
-
Jest sposób na wyciszenie tłumika
Widzę że już po zawodach, ale jakby ktoś potzrebował to prosze bardzo http://www.allegro.pl/item252808619_wkladka_wyciszajaca_do_tlumikow_uniwersalnych.html
- kolektor ssący M50
-
Dziwne odgłosy z panela środkowego ???
normalne, w panelu klimy masz taki mały wentylatorek, jak wyciągniesz kluczyk to on chodzi jeszcze chyba z 5min i dopiero się wyłącza, jak bardzo buczy to trza rozebrać panel i nasmarować go
- kolektor ssący M50
-
kolektor ssący M50
a nie wie ktoś jak to poznać bo nie chciał bym aby się kumpel nacioł i kupił niewłaściwy, a na allegro czasami w ogłoszeniu pisze że dany kolektor pasuje do 2l i do 2,5 l.
-
323i wyrzucenie katalizatora
no też tak myślałem żeby metalowy kat wstawić
-
323i wyrzucenie katalizatora
podczepię się do tematu, bo zastanawiam się nad wydechem w kwasówce (całym) i nie wiem co z katem zrobić, czy wyciąć i wspawać do nowego wydechu czy walnąć przelotowy
-
kolektor ssący M50
mam pytanko czy kolektor do 2.0l jest taki sam jak do 2.5l,chodzi oczywiście o kolektor do silnika M50, bo kumpel potrzebuje do 2.5l a jak patrzyliśmy na allegro to zabardzo nie widzę różnic, czy one nie są aby takie same??
-
Cewka w 6 cylindrowcu - jak sprawdzić przebicie ?
To zależy jakie to przebicie jest, bo jak gdzieś będzie cewka pęknięta to powinieneś widzieć skaczącą iskrę, ale najlepiej podjechać do jakiegoś elekryka żeby ci przemierzył cewki
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
podaję linka do fotki jak to wygląda http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c57cece09a3bcf0f.html mogło by być ze 3 centy niżej, no ale jak niedawno kupiłem nowe amorki to już tak pojeżdżę bo nie będ wywalał kasy znowu na nowe
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
No to faktycznie może być to, bo ja mam chyba usportowioną wersję, bo mam szperę, głebokie fotele i (tu się dziwiło dużo ludzi) tarcze hamulcowe wentylowane na tyle. Więc i może faktycznie sprężunki z przodu były inn e jak w seri a ja amorki kupiłem do seri, z tym że przy jeżdzie mi to nie przeszkadza ale wygląda troche nie teges, bo z tył mi się opona chowa a z przodu jest parę centów luzu. Jutro zrobię fotę i oblukacie jak to wygląda
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
no nie wiem czy złe ale na pudle pisało że do E36, ale słyszałem że już więcej osób miał z problem z wysokością zawaisów po zamontowaniu BILSTEIN-a
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
A jakie amorki zakładałeś?? Bo ja BILSTEIN i mam ten sam efekt więc z chęcią podepnę się do tematu.
-
No to pdriftowane :/ (uszkodzone zawieszenie)
żeby nie zostać wycyckanym przez mechanika to trezba będzie parę fuciaków wydać, jedziesz do takiego i mówisz mu z góry że nie będziesz u niego naprawiał bryki ale mu zapłacisz (rozsądną cenę) za diagnostykę uszkodzeń, oczywiście możesz potem u niego to zrobić, ale wydaje mi się iż przy takiej zagrywce masz większą pewność rzeczowej oceny bez naciągania Pozdro
-
uklad hamulcowy
możesz mieć gdzieś poprzecierane kabeliki i jak jest wilgotno to się zwiera i dlatego świeci więc proponował bym ich wymianę, aczkolwiek można tak śmigać, jeśli chodzi o czujniki to masz dwa: przednie lewe i tylne prawe koło. Pozdro
-
osłona tarczy hamulcowej
No to problem rozwiązany, kupiłem zestaw naprawczy do matiza za 8 zł, do BMW taki sam kosztował 45 :mad2: , poskładałem to w 1,5h i gra i buczy, miałem zrobić fotki ale już sie ścieminiało i by kiepskie wyszły, ale jakby ktoś miał kiedyś z tym problem to służę pomocą. Dzięki i pozdro
-
osłona tarczy hamulcowej
no faktycznie, spróbuje zaspawać i przewiercić, jakniedarady toniestety demontaż. Dzięki panowie i pozdrawiam.
-
osłona tarczy hamulcowej
wymieniałem tarcze, i jak ściągałem z tył zapomniałem zluzować ręczny, tarcza nie chciała zejść to przyłożyłem młotkiem i wyrwało włąśnie te bolce, one tam są montowane na taką jakby płetwę że wkładasz i obracasz, tylko nie wiem jak mam zrobić to z tą śrubą jak piszesz bo na tych bolcach jest jeszcze sprężynka (chyba że przetnę bolec i zsunę sprężynkę) no i dojście do dolnego bolca od strony wewnętrznej jest jakby żadna, bo chciałem to przuspawać na stałe, górny dało by radę bo dojście jest ale z dolnym lipa