Skocz do zawartości

koyote

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koyote

  1. nie jestem pewien na 100% ale kiedyś słyszałem że coś ze światłami jest inaczej niż u nas. U nas oba światła nie świecą na tą samoą odległość, to od strony kierowcy świeci trochę bliżej, a od pasażera dalej i chyba trochę wżej aby doświetlić pobocze. Dlatego światła należy zmienić jak przytargasz np. anglika bo byś oślepiał kierowców. Natomiast z tego co słyszałem w amerykańcach obydwa światła świecą tak samo. Ale jak pisałem na początku 100% pewności nie mam. Najlepiej jakbyś na stację diagnostyczną skoczył to oni powinni wiedzieć.
  2. koyote odpowiedział(a) na 0les temat w E36
    jakieś 1,5 roku, czysta matematyka, mogłeś sam pliczyć. 100km to jakieś 20 zł różnicy
  3. Się podepnę bo mam tak że przy zimnym ustawionym nawiewie, jak włącze na nogi czy nawiew na siebie to jest ok, ale jak włącze tylko na szybę to leci gorące. Kolega bushi14 to o jakim zaworze pisze?? O elktorzaworze, tym który jest przy silniku od strony kierowcy??
  4. koyote odpowiedział(a) na 0les temat w E36
    Ja mam 323i, i założonaom ponad rok temu instalkę sekwencyjną (wtedy dałem za nią 3600), na początku wiadomo trzeba wszytko dobrze wyrególować, ja byłem na takich chyba trzech w tym jedna z jazdą z laptopem podpiętym do instaliki. po wyrególowaniu sprawdziłem spalanie i wyszło mi o litr więcej od Pb przy takiej samej jeździe. Tak jak poprzednik pisał, koszty eksploatacji to przy dobrze zrobionej robocie, zamykają się w wymianie filtra i przeglądzie, który jest o 50 zł więkrzy. Tak dla przykładu napiszę iż taką kwotę zaoszczędzisz po jednym tankowaniu. Spadki osiągów bardzo mało odczuwalne, problemów z silnikiem (odpukać) zero.
  5. koyote odpowiedział(a) na Wasa 73 temat w E36
    Ja mam takie zapodane, ale nie pamiętam na 100% jak ma być ustawione, ale wydaje mi się że ma być do środka to przeunięcie. Jeśli chodzi o prowadzenie pojazdu to aż tak wielkiej różnicy nie ma, jest lepiej, jak dla mnie szczególnie w ciasnych zakrętach wydaje się być bardziej stabilne. co do wożenia w koleinach to tutaj przede wszystkim (poza sprawnym zawieszeniem) szerokość opon jest istotna. Ale ogónie polecam.
  6. koyote odpowiedział(a) na dmcneo temat w E36
    No to dowaliłeś (bez urazy), technika idzie do przodu i wszystko się rozwija, zobacz choćby jak rozwiną się silniki diesla, co chwilę słyszy się o nowych rozwiązaniach, więc nie rozumiem tekstu po co IV i V generacja.
  7. samą centralkę mam w bagażniku, przykręconą do góry, tak jak gaśnicę tylko po drógiej stronie
  8. koyote odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    A sam zmieniałeś te tuleje?? Dużo roboty? Bo mam juz kupone te tuleje tylko nie wiem czy jechać do mechanika czy sam dam radę?
  9. koyote odpowiedział(a) na koyote temat w E36
    eee no chyba przesada lekka :roll:
  10. koyote odpowiedział(a) na koyote temat w E36
    No niby tak, ale silnik dzięki elektrycznemu jest odciążony, szczególnie na wolnych obrotach no i te 3-5 KM odzyskamy :mrgreen:
  11. koyote odpowiedział(a) na koyote temat w E36
    chmm nie wiem czy to porawianie fabryki, bo niby dlaczego w e46 jest elektryczny?? A to przecież nowszy model.
  12. koyote opublikował(a) temat w E36
    Panowie, pytanie jak w temacie. zastanawiam się nad wywaleniem visci i wsadzeniu w to miejsce wentylatora elektrycznego np. z e46. Czytałem gdzies że ktoś już robił coś takiego, trzeba tylko dodatkowo na przewodzie od chłodnicy wmontować kawałek rórki z miejscem na czujnik temp. ale może ktoś z was robił już coś takiego i mógł by sie podzielić szczegółami co do takiej podmianki. Z góry dzięki.
  13. nie te u mnie są ok.
  14. A powiedz czy jest dużo pitolenia z poduszkami pod skrzynką i jak się zabrać do tego??
  15. jak dawno nie było przy klimie nic robione, a nie masz ubytków czynnika chłodzącego, to wymień filtr i w serwisie klim niech ci ten czynnik przefiltrują.
  16. http://moto.allegro.pl/item335250204_automatyczny_wlacznik_swiatel_bo_car_.html
  17. Nr. 5 to też będzie coś z temperaturą, bo u mnie jak mam ciepły silnik to mam tak około 60-70 ale jak włącze klimę to momentalnie spada nawet do 0 a czasem się robi tak że jest 20 ale przy cyferce 5 po lewej stronie jest mały - (minus) ciekawe co??
  18. Kiedyś widziałem jak fachowcy otwierali drzwi, używali do tego taki teflonowych klinów, wkładasz je między drzwi a słupek u samej góry i lekko pobijasz ręką albo gumianym młotkiem. Teflon nie rysuje lakieu, rama szyby odchodzi na tyle że można spokojnie wsadzić rękę.
  19. Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz temat z drżeniem pedału sprzęgła, i numer jest taki że jak zimny silnik jest to to drżenie jest praktycznie niewyczówalne, dopiero jak się silnik zagrzeje to są troszkę mocniejsze. Czy to normalne przy walniętym docisku?? Może to coś innego?
  20. Mape wtrysku gazu powinno się robić pod dany silnik, albo gazownik wsiada do auta z podpiętym laptopem pod kompa i na bierząco sprawdza czasy wtrysków i wg. tego ustawia gaz albo jest taka kostaka, która mi ostatnio montował przy kompie z gazu i na niej się zapisują informacje i na podstawie tego robi korekte.
  21. nie straszcie mnie bo dopiero co wydałem 1300 na taile, nie zeby się coś zepsuło ale systematycznie jak jakaś lewa kasa wpadnie to wymieniam części, które wyglądają już na lekko wysłużone. A tu jeszcze docisk! A jak docis to i tarcza i łożysko bo sie może okazać że za dwa miechy się coś rozleci, łooo boże, biednemu to zawsze wiatr w oczy. A miałem montować pc-ta do auta z panelem dotykowym, z gps-em i stałym podpięciem do kompa auta, a tu zonk. Ale dzięki panowie za podpowiedź
  22. Panowie jak w temacie, ostatnio zwróciłem uwagę na to iż w czasie jazdy jesli (obojętnie na jakim biegu) dodaję gazu to pod nogą czuję jak drzy pedał sprzęgła, jakbym miał pod nią telefon z włączoną wibrą. Nie jest to drżenie w skutek obluzowania się pedału sprzęgła ponieważ takie drżenie czuć jedynie po lekkim naciśnięciu sprzęgła kiedy jescze nie dochodzi do wysprzęglenia. Kiedy ujmuję gazu objaw mija, tak samo jak sie kulam na luzie. Sprzęgło się nie ślizga, ale obiawiam się że to może łożysko oporowe sie kończy, czy ktoś miał takie objawy i jak to usuną. Dzięki z góry za odp. tylko bardzo proszę o w miarę konstruktywne a nie wróżone
  23. Ale czekaj bo skoro mam 80 i twoim zdaniem to 8 stopni to przy nagrzanym silniku będzie mi pokazywać 950 stopni??
  24. 5 chyba tez nie za bardzo bo na 4 i 5 są te same cyfry czyli u mnie jak włączyłem to było 80 i potem spadały po 5 w dół, na 4 i 5 pozycji tyle że jak spadło już poniżej 65 to róznica między 4 i 5 pozycją wynosiła 5 i tak na pozycji 4 było 60 a na pozycji 5 było 55

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.