Treść opublikowana przez w1lq
-
Halogeny E92 m pakiet
oczywiscie ze pasuja... bo sa do lci...
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Lol ja nigdy nie rozwazalem wizualnej przebudowy na M3 :D - ja naprawde bardzo bym chcial miec wieksze nadkola. Ale tak temat przerabiany na forum.
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
Moze po prostu mechanik chcial sobie zabrac B12 a zostawic legendarny gwint TAT :mrgreen:
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
Nie ulep a drut :)
-
Halogeny E92 m pakiet
Moge ci powiedziec - ale lepiej bedzie jak sobie posprawdzasz bo naprawde pytasz sie o strasznie oczywiste banaly. Sprawdz tu - realoem.com
-
Halogeny E92 m pakiet
Z tego co wiem is jest tylko w LCI - wiec o ile nie masz LCI to raczej nie przelozysz sobie kratek.
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
Przede wszystkim zastanowcie sie co chcecie osiagnac poprzez 'apgrejd' hamulcow.. i prosze nie piszcie - by lepiej hamowalo ;) Jest dosc duzo roznych sensownych opcji i nie koniecznie trzeba wydawac fortune. Btw - wiecej tloczkow != wieksza sila.
-
Jaki silnik do e90?
hehe rocznik '08 obecnie ma wciaz mniej niz 135k jak jakims cudem bylo krecone to napewno nie ma wiecej niz 200k bo juz chyba kazda czesc w tym aucie znam ;) Generalnie malo jezdzone auto - tylko wiejsko przytunigowane bylo ;) Chyba 335i kosztowalo wiecej ;)
-
Jaki silnik do e90?
Zawsze zdarzaja sie wyjatki ;) Ja dla przykladu majac 335d w zeszlym roku zrobilem mniej niz 10kkm bo w sumie po miescie poruszam sie przez wiekszosc czasu na piechote albo na rowerze ;)
-
3XX x-drive vs zabawa
Ale się w archeologa zabawies. BTW xdrive względem rwd jest cięższe o circa 110kg, to całkiem sporo. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
-
e90 335d Vaporr
Celowe ;-) a co jeśli wchodzę w zakręt zima na sliskim asfalcie i zaczyna mnie obracać a ja staram się utrzymać kat by nie wypaść z zakrętu jadąc wg obowiązujących ograniczeń predkosci? ;) Z drugiej strony nie wiem. Od lat nie dostałem mandatu. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Hmmm zależy gdzie ustawiamy granice. Wybebeszone auto na monoballach z morzem mocy które nie spełnia emisji to absolutnie nie jest auto na drogę. Reszta to kwestia trade offu komfortu i długiej żywotności elementów na rzecz performancu. Dla mnie auto rwd bez lsd jest dość niebezpieczne bo jest nie idzie nad nim zapanować. BTW mam doświadczenia z torsenami ale nigdy czulem by szarpalo ;) Jak będę jechał jakoś do Londynu to planuje zahaczyc o Birda by mi Quifea zamontowali. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
-
e90 335d Vaporr
Prawo nie definiuje jasno czym jest niebezpieczne zachowanie.. Dla niewytrawnych osób kontrolowane przydrifcenie może się takie zdawać ;-) Ja jeżdżę bardzo zachowawczo dając sobie spore marginesy bo w końcu na drodze primo vivere moje i innych.
-
Jaki silnik do e90?
To zalezy - ja np zawsze uwazam ze moje auta sa prezentem dla przyszlego wlasciciela - moze to powod czemu zazwyczaj schodzily z miejsca. Nigdy nie udalo mi sie sprzedac auta w przecietnym lub gorszym stanie - zawsze bylo albo dobrze albo wrecz wzorowo - przy czym nowy wlasciciel dostawal skoroszyt rachunkow, jakies moje dzienniki naprawowe, statystyki, czesto fure zdjec ;-) Osobiscie kupujac auto oczekiwalbym przynajmniej 1/3 tego co ja robie - niestety trudno o to :D Niemniej wszystko zalezy od ceny ;-)
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Jestescie swiadomi ze inwestujac w LSD te czasy by sie znacznie polepszyly? Dodatkowo pakujac jakies R1R / Cup Sporty tez utnie sie pare setnych ;)
-
e90 335d Vaporr
Pociesz sie - ja pare lat temu zima po 20 wracalem z sklepu pare km do domu - trasa ktora pokonywalem codziennie. Okna zaparowane, bo maly torowy roadster mial problemy z dobrym nawiewem. Tak wiec przydrifcilem pare zakretow na pelnym lajcie jak Bunta jedzac kanapeczke. I tu nagle zauwazam ze auto ktora stalo po lewej stronie na pierwszym skrzyzowaniu to transporter prewencji :D Nie mieli jak udowodnic mi ze jezdzilem niebezpiecznie, lub o pare kmh przekroczylem predkosc... wiec zatrzymali mnie i dali mandat za brak pasow xD (czego bym obecnie nie przyjal :D )
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
To chyba najwazniejsze z tego wszystkiego. Nie wiem czy to praca, czy wychowanie, ale zawsze bylem zdania, ze trzeba zostawiac za soba / zbierac caly papierowy szlak. Generalnie gratuluje wygranej sprawy i konsekwencji.. bo jednak wiele osob gdzies by sie po drodze poddalo i sobie dalo 'siana'. Jeszcz raz gratuluje :) Co do samego auta, nie dziwi mnie ze bylo to auto 'sportowe'. W naszym kraju auta uzywane sportowe sa strasznie pokombinowane i sa strasznym ryzykiem dla kupujacego bo zazwyczaj by sprzedaz byla bardzo lukratywna sprzedaje sie w jakis sposob auto pelne defektow ktore sie ladnie maskuje jak w Twoim przypadku. Przypomina sie jak sasiad z garazu, ktory handluje autami dostal w pewnym momencie zwrot Gallardo bo bylo cos w nim pokombinowane, co lepsze sam tego nie byl swiadomy.
-
Kamera Cofania - doposażenie.
Hmm bardziej niz brak kompatybilnosci - mam na mysli brak prostego retrofitu a juz jakas dosc customowa ingerencje ;-) Hmmm.. kiedys rozmawialismy wlasnie o kamerze cofania apropo tematu NBT - moze chodzilo o to wlasnie ze to nie jest prosty retrofit tylko jednak potrzebuje systemu zalaczania ktorego w e9x nie ma.
-
Z nerek schodzi czarna farba
Kupic nowe ori shadowline? Kosztuja circa 200 zl za sztuke.
-
Kamera Cofania - doposażenie.
Jestes pewien ze to dziala? Rozmawialem z prmaxem na ten temat i z tego co pamietam w e9x nie ma triggera na to by przy cofaniu kamera sie zalaczala, chyba ze to jakos manualnie z przycisku chcesz robic.
-
Ceny w PL vs ceny w DE
A ja was troche zgasze ;) Bo zdarzylo mi sie kiedys jak szukalem roadstera dorwac 12 letnia perelka z 30 k przebiegiem, garazowane w salonowym stanie, od pierwszego i jedynego wlasciciela :D ... sek w tym ze od 11 lat oleju nie wymienil :D. Tak serio to masz 2 drogi. Albo szukac drogo w pl albo de auta ktore jest wnikliwie udokumentowane i ma znamiona perelki - albo kupic auto tanio z zastrzezeniem, ze jest proste i bez rdzy i reszte zrobic samemu. Ja osobiscie jestem fanem 2 opcji bo jak nie zrobisz tego samemu to zawsze jakies cuda na kiju potrafia powychodzic ;-).
-
Bezel141 -> BMW E92 335D+ Performance, ZP07 hyperblack
Ogarnij sobie te splittery ;-)
-
Opony dobre na track day
To poczytaj sobie co bylo mowione przez Michelin o nastepcach PSS. PSS jest zastepowana prez PS4S i PS4, bo PS4S jest tylko w rozmiarach 19+, plus PS4 nie ma nic wspolnego z PS3.
-
Opony dobre na track day
Mowilem ze PSS nie jest dostepne w rozmiarach poza tymi ktore sa produkowane do aut sportowych w standardzie - np M3. Zamiennikiem ktory jest niemal rownowaznym z PSS jest PS4.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
brewka + corner + przyciemnione ringi sa na postoju i na mijania