Treść opublikowana przez _Tomek_
-
[E36] Wymiana łącznika stabilizatora przedniego
1. Super ze opisales 2. Lepiej do zrob to sam a nie tutaj;) 3. Su_w_miarka na niebiosa! 4. Nie wiem jak przy dlugim laczniku ale przy krotkim stukanie mozna spokojnie wylapac szarpiac reka za stabilizator.
-
Gdzie kupić plastik pod chłodnicę?
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF11&mospid=47427&btnr=51_2047&hg=51&fg=70 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CC83&mospid=47490&btnr=51_2048&hg=51&fg=75&hl=92 itd
-
Obroty w 320i
E no w porównaniu do automata to pewnie. Manual masz na V przełożenie 1.00, automat na ostatnim biegu 0.72 (THM-R1) albo 0.74(5HP18).
-
Obroty w 320i
~3000 przy 100, ~3500 przy 120. Ale z moja skleroza to niepamietam jak to sie ma do rzeczywistosci. Ile Ci idzie na maxa?
-
Obroty w 320i
http://42.pl/u/t0N Mogłem się machnąć ale mniej więcej takie są parametry.
-
Obroty w 320i
Na V mniej wiecej rowno wskazowki ida;) Kilometry w pionie to i obroty cos kolo tego (ciut na prawo chyba).
-
przekłamania na felach 17" ?
To bedzie roznica nieprzekraczajaca 1% w stosunku do fabrycznych rozmiarow ktore tez sie pewnie w tych granicach maja rozrzut.
-
Ktoś mi powie czy to dobry egzemplarz???
W starszych VANOS, ale ten ma juz poprawiony. Reszta taka sama jak u Ciebie co do psucia. I oczywiscie: 2.5 lub 2.8 jak najbardziej warto!:D
-
Jak sie nazywa ten element na zdjeciu (silnik ?)
No śliczna poprostu.
-
przekładka 2.0 na 2.8
Daj znac jak szybko pojdzie dyfer!
-
kupie sprezyny sportowe 1,8 tds
A ja polecam ogloszenia dawac tam gdzie ich miejsce a nie smiecic tutaj.
-
MAM JUZ DOŚĆ SZUKANIA AMORÓW!! POMOC
Nie wiem jak w e39 ale w e36 do M-Sport to idzie B8 a nie B6.
-
turbo w beji
Poszukaj wykresow po takich zmianach. Zadna bajka. Ale 250-260KM to juz bez ingerencji w glowice pewnie cienko bedzie. Chocby walki by sie przydalo zmienic. Kolektor wydechowy od S50B30 pasuje.
-
jakie najlepiej kupic alusy 15" 16" czy 17"
Lepiej kupic uzywki oryginalne albo jakies dobrej marki. Te nowki z allegro (czy zreszta skadkolwiek w tej cenie) to pewnie po roku beda do wyrzucenia. Ja polecam do e36 16". Sam mam 225/50 ale to troche juz szeroko i pewnie zmienie na 205. Co do modelu to mam taki: http://www.allegro.pl/item209517674_16_do_bmw_e36_e46_seria_3_z_oponami.html Same felgi mozna dostac spokojnie o polowe taniej. Chyba ze chcesz ladne 17" to mam do sprzedania AZEV typ C;)
- ile oleju biora wasze bmki??
-
Amortyzatory Sachsa 556878 orginał czy podrobka
Marża. W zwykłym sklepie 200%, a na allegro mniejsza. Nie w każdym przypadku oczywiście, czasem poprostu sprzedają tanie badziewie. Poza tym polecam kupować części normalnych producentów a nie jakiś trzeci gatunek;) Amorki to Sachs, Boge, Bilstein, Kayaba.
-
Dobry gazownik w Białymstoku
Dziesięciny to chyba "A.MAX" s.c. Adam Krzewski, Agnieszka Krzewska? Też mi się gdzieś obiło o uszy że są godni polecenia. Robcik nie wiesz po ile tam jest sekwencja do M50?
-
Co sądzicie o tym BMW???
Przeciez napisal ze te 8l to na benzynie. W 2.0 bez problemu do osiagniecia, wlasciwie trzeba sie mocno starac zeby bylo wiecej.
- jaki silnik wybrać
-
przepływomierz z drutem? E46 320d
Zdzieraja. W IC po 880zl. Poza tym: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414&postdays=0&postorder=asc&start=30
-
m20b20 czy m20b23??
Skoro panewki sa te same to chyba nie ma problemu? Wal ma poprostu wieksze wykorbienia (no i glowica jest ciut inna). Kwestia tylko czy juz byl robiony szlif i ktory nadwymiar kupic.
-
m20b20 czy m20b23??
A przypadkiem pierscienie i panewki nie beda takie same w jednym i drugim?
- Amory i chamulce
- BMW czy Audi
-
BMW czy Audi
E36 zbyt nowoczesnie juz nie wyglada niestety. Ale przy godnej poloneza sylwetce V8 bryluje :lol: Tylko 325 :cool2: