Treść opublikowana przez aaben
-
330xd cypisek
Auto prosi o felgę z palety M... :wink:
-
BMW F30 WBA3B5C55DF138743
aaben odpowiedział(a) na alwaro27 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż??? To chyba świadczy o tym właśnie że auto robione na handel, a to że sobie nim ktoś w międzyczasie jeździ to nic niezwykłego zwłaszcza dla płockiej fabryki samochodów. Ale jeżeli jest wszystko zrobione jak należy (może jest nawet dokumentacja naprawy?) to spoko.
-
ANKIETA - regenerować czy używka - turbo Mitsu M47N2 163KM
Jaki masz nalot?
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Odpowiadałem aditonie. :) Spytam w tym detailerskim który podrzucił czy mają jakiś patent z rapidografem, bo wydaje się to lepsze na rysy niż pędzel, a rysy też się znajdą.
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Ooooo dobry sklep i w moim rejonie. Dzięki!
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Dwa lata wychowywania córki i ogarniania domu dały o sobie znać i niewiele tutaj pisałem. W międzyczasie: Termostaty, podgrzewacz paliwa - 0,7k Sprzęgło + dwumas 2,8k Komplet odnowionych razem z nowymi tłoczkami hamulców z 335d, tarcze przód Zimmerman klocki Textar, tył Ate/Ate + wymiana płynu ATE SL6 ~2,7k, Zawieszenie - amortyzatory przód/tył, 1x drążek kierowniczy, 1xwahacz przód plus parę silentblocków ~ 2,2k, Uszczelki komplet cały dolot, uszczelki kolektora ssącego, zaślepienie kolektora ~ 1,4k, Lampa przeciwmgłowa prawa, mikroprzełącznik szyby tył, odma - ~ 700 pln. Typowej eksploatacji czyli flitrów, oleju, opon, akumulatora itp. nie liczę, dużą część wymian robiłem sam więc robocizna też nie wliczona. Nie wliczam też kosmetyki którą widzieliście - uchwyt na kubek, folie, nakładki, blenda, felgi itp. Po dwóch latach eksploatacji jestem naprawdę zadowolony z samochodu, nigdy mnie nie zawiódł a jeździ sprawnie. Zrobiłem nim już ponad 45 tys. km. W wakacje pokazał 198KM i 427Nm na rolkach. :) Do tego auto jest eksploatowane w 80% na autostradach/Skach więc (odpukać) nie ma problemów z DPF i turbo. To czego się przez ten czas nauczyłem to że na częściach do BMW nie można oszczędzać. Większość zamienników to śmiecie, które jedynie wyglądają a nie spełniają swojej roli. Absolutnym rekordzistą jest tutaj mikroprzełącznik tylnej podnoszonej szyby za 80zł z allegro, który nie wytrzymał nawet miesiąca. Odma febi - zapomnijcie. Niestety jazda po szybkich drogach ma też minusy, więc jeżeli ktoś wie gdzie dostanę lakier zaprawkowy kod 381/Le mans blau to dajcie znać. :mrgreen:
-
E91 klamka zewnętrzna kierowcy się klinuje
Ja tam na jesieni psiknąłem minimalną ilość WD-40 i wystarczyło, na wiosnę może rozbiorę żeby to porządnie wyczyścić.
-
Nowe siłowniki nie podnoszą klapy
Szczerze - te wszystkie zamienniki są o kant d*py potłuc, wytrzymują może sezon, a później z nich farba obłazi, rdzewieją i tracą moc. Naprawdę nie wiem czy nie lepiej zainwestować w ori BMW raz na 5 lat.
-
klapki kolektora dolotowego N47 a DPF
A klapki i tak mogą wlecieć do środka.
-
F45 218d WBA2C11070V338578 - "bezwypadkowy"
aaben odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDane auta nie są żadnymi danymi wrażliwymi ani tym bardziej (sic!) osobowymi.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Przyczyn może być wiele, większość jest opisana na forum.
-
BMW E39 535i - WBADN21040GR73657
aaben odpowiedział(a) na Reactor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest tak brudne w środku, że wygląda na zalane.
-
BMW E39 535i - WBADN21040GR73657
aaben odpowiedział(a) na Reactor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie link?
-
E70 4,8i WBAFE81010LZ69567
aaben odpowiedział(a) na cuany temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻadna dziwna, kupił, zobaczył co jest rzeczywiście pod maską i chce to wypchnąć licząc na wyższą cenę w stolicy gdzie auta generalnie są droższe.
-
E90 WBAVB11070*******
aaben odpowiedział(a) na Dominik22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPytanie czy akcyza jest w ogóle zapłacona.
-
E90 WBAVC510X0VD03654
aaben odpowiedział(a) na sebolas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięc gdzie jest zbiornik?
-
E90 WBAVC510X0VD03654
aaben odpowiedział(a) na sebolas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE90 całkiem przyjemna, ale: Strasznie wyświecona pod sprzedaż Co to za dodatkowy czerwony kabel pod maską? Wspomaganie jest elektryczne w tym samochodzie? Koniecznie sprawdź stan dwumasy i sprzęgła. Na rozrząd faktura albo wpis w książce muszą być. O E60 w następnym temacie.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
1 hPa = 1 milibar
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Te z następnych zdjęć zostały ostatnio mocno obfotografowane na forumowej 335d tom3k90.
-
E46 WBAAX51020PD36624
aaben odpowiedział(a) na dziki_dzik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaściciele M47 już wiedzą że najpierw trzeba wpisać w google i wyskoczy pińcet stron na każdą pierdołę. :mrgreen:
-
BMW e92 335d 327hp 704 nm
Niestety taka pora roku że zwierzyna dostaje wariacji... Też kiedyś na przełomie zimy i wiosny złapałem zająca, wielkiego jak owczarek.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
225
-
E90 318d problem z rozpoznaniem wahacza
To chyba 33326782237/8 ale niech Ci ktoś jeszcze potwierdzi.
-
E46 WBAAX51020PD36624
aaben odpowiedział(a) na dziki_dzik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ zewnątrz nawet spoko ale brak zdjęć spod maski i sensownych ze środka. Jeżeli mam być szczery to szukając BMW w tej cenie, musisz po pierwsze oglądać te auta co się pojawiają na bieżąco i na żywo, a po drugie liczyć się z tym że po kupnie i tak wyjdzie coś do zrobienia.
-
E46 WBAAX51020PD36624
aaben odpowiedział(a) na dziki_dzik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiało być PDC. :)