Treść opublikowana przez szuwarek 102
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
Ok twoja sprawa , tylko nie wracaj za parę miesięcy do tego samego tematu.
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
To po co chcesz wymieniać jeszcze przetwornice ,wymień zapłonnik i finał . Koszta se robisz , ja wymieniłem na nówki orginał dwa lata temu i spokój.
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
czy go wyjmiesz czy nie i tak go musisz rozebrać ,ja podałem szybszy sposób ,bo szczerze tak jak piszesz jakbym miał lampy demontować odłączać spryskiwacze i spuszczać płyn żeby zamienić zapłonniki i stwierdzić potem że są do wymiany i znowu to samo robić .róbcie jak chcecie .
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
przodem ,ściągasz ramki później klosz a następnie ściągasz czarną zaślepke między lampami a za nią jest plastik na dole który trzyma cały klosz wysuwasz z zatrzasków i klosz jest luźny jeszcze tylko odkręcić z tyłu śrubę od regulacji i klosz jest na stole i masz dostęp do środka ,raptem 5 minut. i po robocie u mnie zapłonniki były na 2 wkręty mocowane a orginalne nówki na taśmę dwustronną .
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
ZeusSs - kto ci takich bajek naopowiadał,też się takich naczytałem że trzeba wyciągać lampę żeby zapłonnik wymienić i się okazało że jak wyjełem lampę ale najpierw musiałem odłączyć spryskiwacz xenonów. I to jest błąd i jeszcze mi powiedz że trzeba tak samo grzać opalarką i zbijać jak na tych filmikach .Ja przez to grzanie i zbijanie to uwaliłem to mocowanie silniczka co reguluje góra dół bo jakiś baran źle pokazał na filmiku .W drugiej lampie już wymieniłem bez wyciagania lampy.
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
Zgadzam się ,i lewy ksenon zacznie świecić. ale wymienisz to bez wyciągania lampy. :)
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
Ja bym obstawiał zapłonnik do wymiany ,miałem podobne objawy .
-
Ogrzewanie tylnej szyby 320d m47n
To chyba lepiej wymień szybę.
-
318d PROBLEM ŚWIATŁA XENON
Nie wiem jak u ciebie jest . Witam też miałem taką sytuacje raz działał xenon raz nie a to lewy lub prawy póżniej nieraz oba nie świeciły ,nie było szans żeby przełożyć zapłonniki startery także kupiłem odrazu dwa ,sciągłem filmik jak wymienić to lewa lampa poszła wg filmiku podgrzać gorącym powietrzem ten plastik co silniczek trzyma .a druga zrobiła się kupa od uderzenia połamał mi się ten plastik co silniczek trzyma .ale zrobiłem to po swojemu ,https://www.youtube.com/watch?v=U2BJfbSSmTE nie polecam tak robić jest lepsza opcja bez wyciagania lampy u mnie 320d 2002r m47n tylko wystarczyło sciągnąć dolną osłonę od spryskiwacza zdemontować klosz i między lampami jest taki czarny plastik on jest na dwóch zatrzaskach i smiało go podważyć i zejdzie, palcami sciskamy środkowy klips i można wtedy bez uderzania środek wyjąć i mamy pełny dostęp do zapłonnika.ja wymieniłem oba i teraz mam spokój za każdym razem się odpalają. Ps.można zapłonniki wymienić bez wyciągania lamp.
-
Ogrzewanie tylnej szyby 320d m47n
Tylna szyba jest przyciemniana folią orginalnie miałem ścieżki uszkodzone zaraz przy początku foli ,uszczelka tak wytarła.
-
Ogrzewanie tylnej szyby 320d m47n
U mnie było widać że scieżka jest przerwana delikatnie odciągłem folie dałem ten lakier i teraz wszystkie mi działają .
-
Ogrzewanie tylnej szyby 320d m47n
Zobacz tu viewtopic.php?f=69&t=295161
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Wyszły ci normalnie czy miałeś problem z wyciągnięciem .
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Przymierzam się do wymiany wtrysków i chcę być przygotowany na wszystko ,tyle się naczytałem że mogą być zapieczone i ciężko będzie wyjąć no i trzeba później wyczyścić gniazda. auto jest z 2002 roku ale nie mam pewności także przy zakupie też bym chciał wiedzieć jak rozpoznać czy są euro 3 czy 4,bo niektórzy opisywali że kupili a później nie pasowały bo to euro 4 .jutro zrobię fotkę tych co są w aucie .
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Witam napisze mi ktoś jak lub czym wyczyścić gniazda wtryskiwaczy i jak sprawdzić czy mam wtryski euro 3 czy euro 4.
-
Podpora wału 320d m47n 2002r.
Witam przymierzam się do wymiany podpory wału ,i mam pytanie czy lepiej wymienić komplet czy kupić łożysko i je wprasować i założyć z powrotem .
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
bsbs Witam jak nie ma .też mam klapę od trandolfa u siebie 2.0 150km i teraz gaśnie jak benzyna różnica jest zauważalna.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej bmw e46
Ja mam akurat zamiennik założony i powiem ci że nie pokazuje dokładnie temperatury sprawdzałem z innymi samochodami i różnica jest do 4 stopni.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej bmw e46
To kup sobie orginał nowy na alegro czy olx.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej bmw e46
Pewnie o to ci chodzi sam czujnik kupisz orginał za 140 zł a wtyk z przewodami za grosze nr 1 i 3 . polecam ten sklep https://czescidobmw.pl/
-
E 46 320 D automat trzęsie silnikiem przy gaszeniu
Roger-Nysa też się tym zajmuje możesz do niego napisać .
-
E 46 320 D automat trzęsie silnikiem przy gaszeniu
- Podłączenie haka westfalia i multifunkcji BMW E46 320D 2002r
a czy montaż haka jest taki sam do touring 2002 lift jak ten co na fotkach u mnie jest inny zderzak i nie wiem czy nie trza by było więcej wycinać .- Podłączenie haka westfalia i multifunkcji BMW E46 320D 2002r
ile dałeś za hak .- e46 320d Huk, utrata mocy, chmura dymu
Podepnę się u mnie przy ruszaniu ,nie zawsze ale czasem stuknie coś po waszych wypowiedziach obstawiam podporę bo na pewno od nowości nie była wymieniana ale muszę to sprawdzić ,a czy przy wymianie podpory warto od razu wymienić tarcze przegubową żeby później nie robić tego drugi raz. - Podłączenie haka westfalia i multifunkcji BMW E46 320D 2002r
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.