Treść opublikowana przez szuwarek 102
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Szukam przyczyny dlaczego jak jadę na banie i wrzucę 4 i przycisnę to czarny dym idzie . I tak samo jak ciągnę i dam 5 ,ale jak ciut ujmę gazu to już nie ma dymu.Egr mam ograniczony do 40.Może to turbina.Czy może zrobić test przelewowy dłużej niż minute i na ciepłym silniku , może będzie lepiej coś widać .
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
W bosch service sprawdzili mi jakimś programem i powiedzieli że trzeba regenerować , wie ktoś o co chodzi z tymi wartościami .
-
kontrolka zużycia klocków 320d 110kW 2005
U mnie błędu nie było kontrolka się zapaliła ,klocki ok patrze czujnik tylny prawy uszkodzony ,wymieniłem na nowy.Dalej świeci ,zaglądam na lewy przód a tu kabel uszkodzony.Nie wymieniałem tylko naprawiłem go ,nacisnełem hamulec trzymając go włączyłem zapłon i tak do minuty kontrolka zgasła.
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Możecie mi napisać na temat mojego testu przelewowego.Bo nie wiem czy tak ma być .I jak się przysłucham to słychać cykanie jakby z wtrysków.Silnik chodził 1 minute.
-
330d Test przelewowy. Pytanie
To w końcu jaka ma być temperatura silnika żeby sprawdzić wtryski inpą czy istą. Tu kolega miał ponad 70 stopni.
-
BMW Rheingold
Nic do rejestru nie wrzucałem .
-
BMW Rheingold
Dwie wersje działają ,mam 4.01.20 i 4.09.13.Dzisiaj sprawdziłem wszystko bez problemów.
-
BMW Rheingold
Mam ziomka rosjanina wróci z urlopu to sprawdzi czy da rady ,od nich się ciągnie iste i wszystkie ciekawostki na ten temat . alb3rt napisze ci tak sprawdzałem ,miałem na lapku zainstalowaną wersje 3.45.40 .Z drugiego lapka skopiowałem na pena wersje 3.41,włozyłem do kompa i próba,i działał. Podłączyłem do auta i na obu wszystko działało.Kwestia czasu i się ogarnie to mi wystarczą dwie wersje.
-
BMW Rheingold
W weekend się pobawię ,może cieplej się zrobi i sprawdzę w aucie czy będzie działać .Bo chyba ten patent zastrzeżony jest.
-
Podsufitka bmw e46 2002 lift
Musisz zdemontować wszystko jak na fotkach , ja tak robiłem jak szyber wymieniałem.Musisz też uważać żeby zatrzasków nie połamać .
-
BMW Rheingold
Dołączam się , dowiemy się co to za patent. :D
-
BMW Rheingold
Wiedziałem że kto jak kto ale Din76 ma na to patent.
-
BMW Rheingold
Witam czy możliwość żeby na kompie mieć dwie wersje rheingolda.
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Witam jeżeli chodzi o 17 punkt kodowania .17 - WRACAMY DO NCS I WCISKAMY / CHANGE JOB / SG_CODIEREN / OK / EXECUTE JOB. NCS jest spolszczony to co trzeba wcisnąć . Bo nie chce nic namieszać .
-
BMW Rheingold
Może ktoś z was napisać od której wersji działa automatyczne powiększenie na cały monitor.
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
Witam dzisiaj sprawdziłem z istą 4.02 nie ma opcji ustawienia egr, a w 3.41 jest . Czy w m47n mogę ustawić 40 procent przymknięcia.
-
BMW Rheingold
Też to zauważyłem ale jak wykasuje baze pl to jest inny błąd ale działa normalnie. Posiada ktoś bazę do tej wersji i mógłby udostępnić .
-
BMW Rheingold
Witam pomoże ktoś z was to ogarnąć pobrałem Rheingold 4.03.12 od mlodzik1. Jak uruchomiłem pierwszym razem wszystko działało ,ustawiłem pl i po ponownym uruchomieniu jest komunikat . W rheingoldzie pokazuje mi że jest to wersja 4.01 . A jak nie zmienie na pl to działa .
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Faktycznie macie racje z termostatem dzisiaj się trochę pojeździłem i maksymalnie 82.95 stopnia a jak się trochę zwolniło to spadało do 79 ,termostatu egr raczej nie mam także zostaje główny do wymiany.dojście w miarę jest żeby nie było problemu przy wymianie.
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Możecie mi napisać na temat tej diagnozy ,jeździłem długo i tylko taka temperatura była .I o co chodzi z wtryskiem nr1.
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Taki jest pierwszy wtrysk
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Czyli były zmieniane wcześniej tak .według realoem to 13537789661
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
to już wiem że są euro 3 ,a te nazwy DLIPCA czy CIAYA1 to jest ten kod ima tak .I jeżeli miałbym kupić taki sam wtrysk to musiałby mieć taki sam numer jak pierwszy wtrysk DLIPCA.czyli kody mam dobrze przypisane .
-
bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.
Witam ponownie panowie dzisiaj zrobiłem fotki jakie numery mają wtryski 1,2 ,może mi ktoś napisać o co chodzi z tymi numerami pierwsze dwa i tak samo trzeci co ledwo dojrzałem mają takie same numery 7 789 661 i mniejszy numer wyżej 0445110 .Czy faktycznie są takie same czy już ktoś je wymieniał ,a w inpie pisze tak cylinder1 DLIPCA. cylinder2 CIAYA1.cylinder3 6YHT5N.cylinder4 8SR88W.
-
CCC Professional 2017 Fotoradary + POI spolszczone
mariuszski można prosić o hasło. Sorki już nie aktualne.