Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z prawym światłem - xenon. Po odpaleniu zazwyczaj nie świeci - czasem muszę kilkakrotnie wyłączyć i włączyć światła, żeby wkońcu załapał. Przemieniałem żarniki, przetwornice również(z lewej na prawą). Sprawdzałem napięcie na wtyczce do lampy ( czy lampa świeci czy nie napięcie jest takie samo). Pytanie do użytkowników - czy ktoś miał podobny problem? W grę wchodzi jeszcze moim zdaniem przewód od przetwornicy do żarnika? Jakieś propozycje?