Treść opublikowana przez szuwarek 102
-
320D Elektrozawór nagrzewnicy
Odświerze temat mam błąd Auxiliary water pump ale po podłączeniu samej pompki to pracuje normalnie ,ale zauważyłem że ten zawór z iglicą jest bardzo gorący i nawet parzy jak sie go dotknie ,czy tak powinno być .kupiłem drugi ma takie same numery i jest od 3.0.i teraz czy mogę przełożyć sam zawór z iglicą 4 torxy bez zakładania całego elektrozaworu i czy trzeba odpowietrzać układ.
-
Dobór klocków do tarcz Rotinger, a może innych
wrzuć fotke
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
Taki mam czytnik w bagażniku . http://s33.postimg.org/5eicew97f/IMG_20160611_095529.jpg
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
Ja mam taką wersje jeżeli będzie ci pasować to daj znać na PW. http://s33.postimg.org/sc22ynbuj/image.jpg http://s33.postimg.org/9rslt1gzf/image.jpg
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
Witam te tarcze boscha kupiłem nowe i mam je już około 8 miesięcy ,klocki też bosch .zobaczcie na zdjęcie tarczy od wewnętrznej strony klocki biorą całą powierzchnią a po zewnętrznej około 2cm od dołu nie dociskają ,widać na zdjęciu i teraz jest taki leciutki rant tam gdzie klocek nie bierze.Miał ktoś z was taką sytuacje ,darady np wymienić inne klocki i one będą brały całą powierzchnią czy trzeba ten rant przetoczyć .lub nowe tarcze kupić. http://s33.postimg.org/ahtpoxagr/IMG_20160610_113238.jpg
-
Samopoziomowanie lamp xenon
ale czy febi to jest orginał i pochodzi długo jak orginał
-
Samopoziomowanie lamp xenon
kolega polojga napisał 320d tak jak u mnie są http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=AP71-EUR-11-2002-E46-BMW-320d&diagId=31_0409 i chyba będą takie same tylko numer inny
-
Samopoziomowanie lamp xenon
Tylko że zauważyłem że na przednim wachaczu jest inaczej zamontowany i jest inny wodzik ale jakby był ten sam to miałby ten sam numer . może ktoś napisze co zmieniał z przodu i z tyłu i czy faktycznie są takie same
-
Samopoziomowanie lamp xenon
Witam mi padł przedni ale z tego co patrzyłem to chyba różni się tylko numerem http://s32.postimg.org/ma94k5335/czujnik_przedni.jpg numer 37146784696 http://s32.postimg.org/76s0d5n1d/czujnik_tylny.jpg numer 37146784697 używke znalazłem na ebay za 23 euro ,orginał kosztuje 72 euro w niemczech i mysle o kupnie ori bo używka nie wiadomo ile pochodzi .
-
Jak sprawdzić faktyczny przebieg auta ?
Podepne się a czy ten błąd oznacza cofniety licznik Błąd : 0x00BE: light module-EEPROM error -
-
[320D] Czyszczenie zaworków turbo i EGR - Fail
Roger-Nysa naprawia sterowniki sam korzystałem z jego usług wymieniłem sterownik i świece i mam z głowy .
-
Problem z śrubą spustu miski olejowej
mi w warsztacie kiedyś zmieniali olej i chyba za fest dokręcili bo zaczął mi olej kapać dałem na inny warsztat sciągneli miske i okazało się że jest małe pęknięcie zapłaciłem 230zł z przeswietleniem po spawaniu .
-
E46 szyberdach nie otwiera się
Radziłbym ci jednak sprawdzić szyber sama z siebie zębatka się nie wyrobiła .
-
Naklejki m na felgi
Jest różnica widać to .
-
Dis, i inpa, ncs
tu masz gotowca trandolfa i instrukcje ja tydzień temu uruchomiłem u siebie na 7 disa bez problemu . http://e46forum.pl/viewtopic.php?f=19&t=9050
-
Brak grzania tylnej szyby touring
Może przez to że są przetarte i ci nie grzeją ja u siebie naprawiłem kilka pasków przetartych tym lakierem a pózniej zabezpieczyłem ,nakleiłem czarną taśme izolacyjną żeby uszczelka dalej ich nie zniszczyła i teraz cała mi grzeje . http://allegro.pl/lakier-przewodzacy-prad-do-naprawy-szyby-a67401-i4988184935.html
-
Wypadła dysza spryskiwacza podczas spryskiwania lampy
Normalnie to śćiągasz zaślepke dysz wciskasz i zakładasz z powrotem .
-
[320D] Czyszczenie zaworków turbo i EGR - Fail
Zgadzam się nie ma jak nowy zaworek i wymiana nowych wężyków. http://s24.postimg.org/un2zg8qk1/Przechwytywanie_5.jpg
-
Jakie opony letnie do E46?
zmień warsztat na porządny i zaryzykuj okaże się jak ci ustawią i porównasz z tym co ci wczesniej ustawiał .
-
320d m47n szczęki hamulca ręcznego problem
w m47n 320d nie ma samonapinaczy ręcznie się reguluje przez otwór od szpilki .
-
Jakie opony letnie do E46?
a co powiecie o tych oponach http://allegro.pl/4x-nokian-line-225-45-r17-91-v-opona-letnia-i5838219635.html
-
320d m47n szczęki hamulca ręcznego problem
sprawdź sprężyny od szczęk może są słabe albo linka ciężko chodzi i przez to nie odbija .a może te rozpieraki są zatarte http://s11.postimg.org/45jsydu3z/rozpierak.jpg
-
Zmiana pojemności lub rodzaju akumulatora NCS + Inpa
Witam wszystkich tydzień temu zmieniałem aku w 320d touring 150km 2002r,i miałem banera 80ah teraz założyłem varte 80ah to musze też zakodować .
-
E46 szyberdach nie otwiera się
Musisz śćiągnąć szybe wyczyscić i przesmarować dobrze ,silniczek odkręć i zobacz czy nie chodzą ciężko prowadnice .ja jak montowałem to musiałem przesunąć prowadnice całkiem do końca tak jakby szyber był otwarty i dopiero założyłem silniczek i działał prawidłowo.aha od przodu w narożnikach jest dojscie żeby tą linke z gwintem przesmarować olej w sprayu ze słomką i pryskaj i przesuwaj tak żeby całą linkę przesmarować .bo pózniej żeby cały szyber wymienić to jest troche roboty. u mnie tak wyglądała zębatka http://s11.postimg.org/732fyu90v/IMG_20160302_183259.jpg
-
E46 szyberdach nie otwiera się
ja tydzień temu wymieniałem cały szyber bo u mnie wyszła linka i lewa strona mechanizm był uszkodzony a grzechocze ci silniczek i na bank masz zębatke wyrobioną w silniczku . http://s11.postimg.org/pqjs7emov/IMG_20160227_192409.jpg