Treść opublikowana przez bmwe399
-
530d niskie ciśnienie wstępne nie zawsze progówka
można spróbować kiedyś to "zregenerować" :) zobaczymy, nieużywane leżące na magazynie raczej nie powinny się chyba rozciągać, czy psuć, gdyż zwyczajnie nie są poddane ciśnieniom
-
Moduł radia e39 navi 16:9
to jest runer radia, napisane będzie na nalepce becker bm54 albo bm24 podobny do tuneru tv
-
530d niskie ciśnienie wstępne nie zawsze progówka
zastanawiam mnie dlaczego takie drogie jest to ustrojstwo, nie wiem chyba dlatego, że jest w komplecie z wężykami w sprzedaży :) generalnie jak patrze to ciężko zdjąć tego grzyba metalowego z tego ogranicznika? trzeba odginac
-
530D regeneracja turbiny oraz jaką pompę wody kupić?
serio chcesz oszczędzać 3 stówy na turbo ? :)
-
Bmw e39 3.0d lift odpala i po chwili gaśnie :(
tak, mógł być od tego, ale jest parę innych podzespołów, które również są odpowiedzialne za ciśnienie na listwie, przede wszystkim musisz podłączyć pod komputer zobaczyć co tam się dzieje, czy są błędy, jakie masz korekcje, ciśnienia itd. bez tego nie ma co czarować i szukać. Może być to pompa w baku,wysokiego cisnienia, zawór regulacji na pompie ,progówka itd itd ps zmieniałeś filtr paliwa? jesli nie, to zmień, bo nie wiadomo poprzedni właściciel kiedy to robił,a to ważne, ty bardziej w zimę, bo się tam woda zbiera.
-
Zgrzytanie przy redukcji biegów E39 523i
uszkodzony synchronizator?
-
Bmw e39 3.0d lift odpala i po chwili gaśnie :(
podłączałeś pod kompa ? inpe?
-
530d niskie ciśnienie wstępne nie zawsze progówka
wiem,wiem , ale mimo to po prostu dla spokoju kupiłbym nowy, aczkolwiek może nie trzymać ciśnienia na tyle,że nie odpali auto i się dalej nie pojedzie chyba :P
-
530d niskie ciśnienie wstępne nie zawsze progówka
u mnie było 2.5 cisnienie, auto nie wchodziło w obroty, wymieniłem progówkę i 4.05 cisnienie się trzyma :twisted: podziwiam, że Twój zregenerowany ogranicznik działa po dziś dzień, ale mimo to wolałbym wywalić 400 i kupić nówkę :wink: jednak to jest zużyta część, a niech padnie gdzieś daleko od domu i jest problem :mrgreen:
-
E39 3.0D Nierówna praca silnika wtryski? Pompa?
wrzuć błędy i sprawdź inpą ciśnienie wstępne, możliwe, że świruje progowa pompa..
-
Komunikaty spalonych/braku żarówek
Witam, chciałbym w swojej e39 wyłączyć kontrole żarówek w rejestracji i ringów, niby piszą inni, że jest dużo o tym na forach, ale nigdzie nie znalazłem konkretnie krok po kroku jak się obchodzić z tym programem NCS Expert. Może ktoś mi streścić gdzie co i jak to po kolei to wygląda w tym programie?
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
Ok dzięki, przerzucam się na E39, bo zapomniałem, że e60 tu jest :) dzięki chłopaki za pomoc. pzdr piona
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
Rozumiem, poszperam w necie dokładnie jak to wszystko ogarnąć, jeszcze tylko mam pytanie, czy sprawdzanie żarówek w kabinie również jest, czy tylko zewnętrznych ?
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
a na iphone ogarnę ? bo widzę, że apka jest w sklepie,ale w sumie mam na lapku zainstalowany program ncs expert
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
A jeśli wykoduję powiedzmy, to w ogóle żadnych żarówek nie będzie sprawdzać? czy można wyodrębnić poszczególne światła?
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
piszesz o wykodowaniu tak ?
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
ciężko wykodować? mam ala kabel i program
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
a masz jakieś żarówki może które możesz polecić do ringów ledowe, aby nie wywalały błędu na kompie spalonej żarówki?
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
nie rozumiem? ja pisałem bardziej o firmę, o solidność,żywotność żarówek firmowych, a chinoli, planuję kupić 10w a w ori są 5watowe.
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
Jak już jest temat, to się podłączę, mianowicie mam pytanie do was, czy warto kupować żarówki philips x-treme vision 8000k za 5 dyszek w5w pod wymiane w ringach w mojej E39 ? czy będzie ten sam efekt, co żarówki led zwykłe za 5 zł? moje ledwo co świecą na żółto, a chciałbym chociaż zmianę koloru, ale zastanawiam się co kupić... wiadomo gdy kupię markowe np philips albo osram,to zapomnę o nich już na dłuższy czas, a te chinole, to pewnie padną po tygodniu? pozdrawiam
-
[E39] 3.0d pisk przy gaszeniu
mogę jeszcze nagrać przy gaszeniu, o wiele wyraźniej słychać, później dorzucę
-
[E39] 3.0d pisk przy gaszeniu
Hej gdy odpalę rano auto, to na początku na zimnym silniku występuje razem w rytmie pracy silnika taki dziwny nie wiem jak to nazwać pisk, gdy się rozgrzeje, to dalej słychać, ale o wiele ciszej. Gdy gaszę silnik (na sprzęgle) to również z gaszeniem razem jest ten pisk, ale głośniejszy wyraźniejszy, jakby podkreślało to co się dzieje w trakcie pracy silnika... dźwięk wydobywa się z okolic alternatora paska itd co o tym myślicie? wrzucam filmik
-
Demontaż nawigacji 16:9
Witam, posiadam nawigację w swojej piątce 16:9 z polskim językiem, nawigacją , webasto itd itd , czy jeśli wyciągnę navi i wrzucę radio zwykłe + wyciągnę bezpiecznik od napędu dvd do płyty navi (bo po co ma chodzić) co w bagażniku siedzi, to nic mi się nie zresetuje ? pozdrawiam
-
Ringi, zmiana żarówek
Witam, mam do Was pytanie odnośnie ringów w e39, czy jest jakieś sensowne rozwiązanie, aby wymienić te zwykłe żarówki żółte w ringach, na coś mocniejszego, co świeci na biały lodowy, lub ewentualnie bardzo delikatny niebieski, tak jak np w nowych BMW jako światło dzienne?
-
e39 528 , tryb awaryjny
póki co przejechałem z 1000km i jest git :) widocznie przeczyszczenie przepustnicy i adaptacja pomogły. błędy również zniknęły . pozdrawiam