Skocz do zawartości

rkmi09

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rkmi09

  1. W nowym cenniku z 03/2017 BRI znowu podrożało. Np. kupujący nowe F3x chcący przedłużyć BRI do 5 lat i 200000 km zapłaci już 5114 pln a nie jak dotychczas 4999 pln.
  2. Moja F31 ma m-pakiet. Do tego okleiłem dach i lusterka folią piano black
  3. Jeżeli autem często ma jeździć rodzina warto rozważyć tą opcje
  4. Zawieszenie adaptacyjne niestety nie jest w standardzie, to jest opcja. W przypadku m-pakietu musiałem dopłacić 3129 pln, w pozostałych wersjach trzeba dopłacić ponad 5 tys. Jak jadę z rodziną to włączam comfort i i jest ok, jak jadę sam używam trybu sport :D Jeżeli auto nie jest jeszcze w produkcji możesz domówić. Jedyny problem jeżeli zamierzasz autem pojeździć dłużej to ewentualny poźniejszy serwis, amortyzatory są dużo droższe.
  5. Na usb zdecydowanie lepsza jakość dzwięku szczególnie na HK. Na bt. nie da się słuchać
  6. Ostatnio trasa Wrocław-Warszawa- Wrocław 150-160 (prędkość śr. na kompie 129) śr. 9.5l/100 km :) A średnia z 25 tyś. 9.6l/100 km. :D
  7. Dzisiaj jechałem za nowym 330i i jak go wyminąłem to nie mogłem uwierzyć - halogeny, w ogóle to nie pasuje.
  8. Ja montowałem wydech m-performance od 340i w Auto Fus. Nie zdecydowałem się na dyfuzor m performance bo nie mam innych dodatków m performance i dokupiłem tylko bumper. Oryginalny jest szary a ja mam szary metalic więc mi idealnie pasował. Tłumik był spawany bo inna średnica.
  9. rkmi09 odpowiedział(a) na Artdeco temat w F30, F31, F34, F80
    Ja montowałem wydech m-performance od 340i. Musiałem dokupić tylko bumper no i tłumik był spawany bo inna średnica.
  10. Jeżeli nie możesz przedłużyć gwarancji to przy takim przebiegu wziąłbym coś nowego. Tylko masz straszny rozrzut w tych propozycjach. Wybrałbym bmw 4, jest dopiero co po LCI i zmiana modelu w 2020 r. więc 3 lata pojeździsz aktualną wersją
  11. Dziś konfigurowałem u dealera f33 dla brata, koszt zegarów led to 1746 pln.
  12. Ja przedłużyłem z 2 do 5 lat i 200 tys. koszt 4995 pln :( ale chyba warto.
  13. rkmi09 odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Właśnie ukazał się entuzjastyczny test 540i xdrive w ostatnim numerze motoru nr 9/2017
  14. Będzie w nowym cenniku od 03/2017
  15. rkmi09 odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    JEzdze F30 328i czyli z tym samym motorem co jest w 530i (jezdzilem 530i niedawno) i po pierwsze brakuje mi mocy juz w f30 a co dopiero w G - szczegolnie dolu. Do tego chcialbym miec auto 6 cylindrowe bo ta 4 brzmia tak tragicznie ze szkoda gadac (oczywiscie wyciszenie w G jest znacznie lepsze niz F ale mimo wszystko dzwiek tragiczny) Roznica po zmieniszeniu akcyzy bedzie znacznie mniejsza dlatego czekam. Co do dodatkow to wole miec wiekszy silnik niz nawet pelna navi do ktorej i tak bede musial uzywac komorki z Janosikiem albo jakis dodatek, ktorym pobawie sie 2-3 razy a pozniej o nim zapomne. A silnik caly czas bedzie mi dawac przyjemnosc z jazdy. Silnik B48 w 530i to to zupełnie inna jednostka niż N20 w 328i. Należy do nowej modularnej rodziny B4x i jest cichszy, lepiej brzmi i mniej pali.
  16. W moim poprzednim bmw E84 piszczały standardowe hamulce gdy temperatura spadała poniżej -5, kilkukrotnie odwiedzałem serwis coś tam czyścili i smarowali ale pomagało na chwilę. Obecnie mam sportowe M w F31 i jest idealnie, nic nie piszczy i są bardzo skuteczne :cool2:
  17. masz może zdjęcia? zastanawia mnie tez kolor biały za różnicę w cenie lakieru miałbym prawie na wydech M-performance....:)) do tego fajnie wyglądają dodatki czarne/karbonowe na białym lakierze, chociaż na szarym i niebieskim tez jest super... heh. pierwszy raz biorę nowe auto - za dużo możliwości!!:) ps. macie jakieś opisy funkcji connecteddrive? może w instrukcji jest opisane więcej niż na stronie bmw? Mam, podaj mail na priv to podeśle :D
  18. To nie jest tak, że RWD nie da rady. Mieszkam pod Wrocławiem i często jeżdżę w góry i w moim przypadku xdrive dużo daje. Ale co kto lubi i co potrzebuje :D
  19. Najlepiej wysłać zapytanie do nich. http://hpfactory.pl/kontakt/
  20. Mam szary mineralny z ceramiką okleiłem lusterka i dach na piano black i jest super. Zastanawiałem się nad Estoril ale jak napisał kolega za bardzo rzuca się w oczy :shock:
  21. U mnie 9,7l/100 po 23 tys. km. Trasa 70% miasto 30%
  22. Pytałem w HP Factory już w 04/2016. Taką otrzymałem od nich odpowiedź: Tak, produkt do 330i został opracowany dwa tygodnie temu, stąd nie ma go jeszcze na naszej stronie (aktualizujemy ją raz na miesiąc względem danych z DTE Systems). Tutaj mogę nas pochwalić, ponieważ braliśmy czynny udział w opracowywaniu rozwiązania dla tego pojazdu - finalny bezpieczny przyrost to +35KM i +80Nm, choć co ciekawe te silniki są bardzo podatne na działanie naszych modułów i w fazie testów w Niemczech uzyskiwaliśmy wyniki nawet +120Nm, co jest jednak za dużo jak dla tej jednostki, stąd finalny produkt jest "słabszy".
  23. Tak wiem, teorie znam. Nie zmienia to faktu, że moje subiektywne odczucie jest takie, że jednak drobna różnica między 98 a 100 na plus jest. Może to kwestia psychiki :mrgreen:
  24. Proponuję wlać V-power racing :cool2: , ja już na innej nie jeżdżę :D
  25. Fajne auto :cool2: tylko te tarcze hamulcowe jakieś malutkie :nienie:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.