Treść opublikowana przez rkmi09
-
Przedłużanie BRI i BSI Plus
W nowym cenniku z 03/2017 BRI znowu podrożało. Np. kupujący nowe F3x chcący przedłużyć BRI do 5 lat i 200000 km zapłaci już 5114 pln a nie jak dotychczas 4999 pln.
-
Wersje stylistyczne F30
Moja F31 ma m-pakiet. Do tego okleiłem dach i lusterka folią piano black
-
Nowe BMW serii 3 - zamówienie, oczekiwanie, odbiór
Jeżeli autem często ma jeździć rodzina warto rozważyć tą opcje
-
Nowe BMW serii 3 - zamówienie, oczekiwanie, odbiór
Zawieszenie adaptacyjne niestety nie jest w standardzie, to jest opcja. W przypadku m-pakietu musiałem dopłacić 3129 pln, w pozostałych wersjach trzeba dopłacić ponad 5 tys. Jak jadę z rodziną to włączam comfort i i jest ok, jak jadę sam używam trybu sport :D Jeżeli auto nie jest jeszcze w produkcji możesz domówić. Jedyny problem jeżeli zamierzasz autem pojeździć dłużej to ewentualny poźniejszy serwis, amortyzatory są dużo droższe.
-
BMW F30 330ix pierwszy 1000 km
Na usb zdecydowanie lepsza jakość dzwięku szczególnie na HK. Na bt. nie da się słuchać
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Ostatnio trasa Wrocław-Warszawa- Wrocław 150-160 (prędkość śr. na kompie 129) śr. 9.5l/100 km :) A średnia z 25 tyś. 9.6l/100 km. :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Dzisiaj jechałem za nowym 330i i jak go wyminąłem to nie mogłem uwierzyć - halogeny, w ogóle to nie pasuje.
-
428i wydech M performance
Ja montowałem wydech m-performance od 340i w Auto Fus. Nie zdecydowałem się na dyfuzor m performance bo nie mam innych dodatków m performance i dokupiłem tylko bumper. Oryginalny jest szary a ja mam szary metalic więc mi idealnie pasował. Tłumik był spawany bo inna średnica.
-
Wydech f30
Ja montowałem wydech m-performance od 340i. Musiałem dokupić tylko bumper no i tłumik był spawany bo inna średnica.
-
Mijają 3 lata z 3 GT i co dalej..?
Jeżeli nie możesz przedłużyć gwarancji to przy takim przebiegu wziąłbym coś nowego. Tylko masz straszny rozrzut w tych propozycjach. Wybrałbym bmw 4, jest dopiero co po LCI i zmiana modelu w 2020 r. więc 3 lata pojeździsz aktualną wersją
-
Zegary LED 6WB do f30
Dziś konfigurowałem u dealera f33 dla brata, koszt zegarów led to 1746 pln.
-
Przedłużanie BRI i BSI Plus
Ja przedłużyłem z 2 do 5 lat i 200 tys. koszt 4995 pln :( ale chyba warto.
-
Nowa seria 5 G30
Właśnie ukazał się entuzjastyczny test 540i xdrive w ostatnim numerze motoru nr 9/2017
-
Hotspot Wifi i Apple CarPlay do F30
Będzie w nowym cenniku od 03/2017
-
Nowa seria 5 G30
JEzdze F30 328i czyli z tym samym motorem co jest w 530i (jezdzilem 530i niedawno) i po pierwsze brakuje mi mocy juz w f30 a co dopiero w G - szczegolnie dolu. Do tego chcialbym miec auto 6 cylindrowe bo ta 4 brzmia tak tragicznie ze szkoda gadac (oczywiscie wyciszenie w G jest znacznie lepsze niz F ale mimo wszystko dzwiek tragiczny) Roznica po zmieniszeniu akcyzy bedzie znacznie mniejsza dlatego czekam. Co do dodatkow to wole miec wiekszy silnik niz nawet pelna navi do ktorej i tak bede musial uzywac komorki z Janosikiem albo jakis dodatek, ktorym pobawie sie 2-3 razy a pozniej o nim zapomne. A silnik caly czas bedzie mi dawac przyjemnosc z jazdy. Silnik B48 w 530i to to zupełnie inna jednostka niż N20 w 328i. Należy do nowej modularnej rodziny B4x i jest cichszy, lepiej brzmi i mniej pali.
-
Hamulce sportowe M - piszczenie
W moim poprzednim bmw E84 piszczały standardowe hamulce gdy temperatura spadała poniżej -5, kilkukrotnie odwiedzałem serwis coś tam czyścili i smarowali ale pomagało na chwilę. Obecnie mam sportowe M w F31 i jest idealnie, nic nie piszczy i są bardzo skuteczne :cool2:
-
F32 Pomoc przy konfiguacji i inne
masz może zdjęcia? zastanawia mnie tez kolor biały za różnicę w cenie lakieru miałbym prawie na wydech M-performance....:)) do tego fajnie wyglądają dodatki czarne/karbonowe na białym lakierze, chociaż na szarym i niebieskim tez jest super... heh. pierwszy raz biorę nowe auto - za dużo możliwości!!:) ps. macie jakieś opisy funkcji connecteddrive? może w instrukcji jest opisane więcej niż na stronie bmw? Mam, podaj mail na priv to podeśle :D
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
To nie jest tak, że RWD nie da rady. Mieszkam pod Wrocławiem i często jeżdżę w góry i w moim przypadku xdrive dużo daje. Ale co kto lubi i co potrzebuje :D
-
Silnik b48 chiptuning, box, modyfikacje
Najlepiej wysłać zapytanie do nich. http://hpfactory.pl/kontakt/
-
F32 Pomoc przy konfiguacji i inne
Mam szary mineralny z ceramiką okleiłem lusterka i dach na piano black i jest super. Zastanawiałem się nad Estoril ale jak napisał kolega za bardzo rzuca się w oczy :shock:
-
N20 vs B48
U mnie 9,7l/100 po 23 tys. km. Trasa 70% miasto 30%
-
Silnik b48 chiptuning, box, modyfikacje
Pytałem w HP Factory już w 04/2016. Taką otrzymałem od nich odpowiedź: Tak, produkt do 330i został opracowany dwa tygodnie temu, stąd nie ma go jeszcze na naszej stronie (aktualizujemy ją raz na miesiąc względem danych z DTE Systems). Tutaj mogę nas pochwalić, ponieważ braliśmy czynny udział w opracowywaniu rozwiązania dla tego pojazdu - finalny bezpieczny przyrost to +35KM i +80Nm, choć co ciekawe te silniki są bardzo podatne na działanie naszych modułów i w fazie testów w Niemczech uzyskiwaliśmy wyniki nawet +120Nm, co jest jednak za dużo jak dla tej jednostki, stąd finalny produkt jest "słabszy".
-
Niestabilny układ kierowniczy
Tak wiem, teorie znam. Nie zmienia to faktu, że moje subiektywne odczucie jest takie, że jednak drobna różnica między 98 a 100 na plus jest. Może to kwestia psychiki :mrgreen:
-
Niestabilny układ kierowniczy
Proponuję wlać V-power racing :cool2: , ja już na innej nie jeżdżę :D
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Fajne auto :cool2: tylko te tarcze hamulcowe jakieś malutkie :nienie: