Treść opublikowana przez kotin44
-
[E87] Błąd przepustnicy i DPF
Nie mam dobrych wiesci. Nie ma zamiennika a ori dostepne tylko w serwisie. Musisz szukac uzywki o tym nr
-
Dziwne zachowanie
Podepnij komputer- zobaczymy co zarejestrowal
-
Skutki jazdy dieslem na krotkich dystansach.
To co Ci sie nazbiera przez dwa tygodnie wygrzejesz jadac do rodziny.
-
[E87] Błąd przepustnicy i DPF
A tak jak u kolegi zostala w pozycji otwartej to tez? Na tyle silnikow tego modelu co jezdzi kilka osob ktorym to padlo toz to jak kumulacja totka :D Jutro Ci podam numery zaminnikow
-
glosna praca silnika 118D
Dokladnie.A podczas gaszenia sie zamykaly i co producent to bylo inne tego rozwiazanie. Chyba odbieglismy troszke od tematu a jego autor jest chyba nim najmniej zainteresowany :D
-
dziwny halas, drgania
Ciezko Ci pomuc jak sie nie widzi Sprawdz wywazenie kol i blache oslaniajaca tarcze hamulcowa czy nie jest przygieta - wiecej nic nie moge poradzic na odleglosc
-
[E87 N47 143KM] Brak komunikacji ze sterownikiem świec
Skoro gubi podstawowe paramety to jak najbardziej
-
[E87] Błąd przepustnicy i DPF
Pewnie masz problem z gaszeniem i odpalaniem auta... Kup uzywke- nowa bedzie droga Jestes wybrancem ze akurat tobie padl ten element - chyba nikt tego nie naprawia
-
Kolumna kierownicy?
Pewnie cos sie wypracowalo w zawieszeniu. Prawdopodobnie tuleje w wachaczach
-
dziwny halas, drgania
Zrobiles zbieznosc po tej imprezie?
-
[E87] Błąd przepustnicy i DPF
Zeby wypalic dpf wazna jest temp silnika. Ta tzw przepustnica to klapa gaszaca - jest otwarta albo zamknieta. Sciagnij rure i sprawdz czy sie otwiera i zamyka
-
glosna praca silnika 118D
Ale maja klapki wirowe- klapa gaszaca to tylko ulepszona wersja Nie.Dziala ja zawor. Z przepustnica nie ma nie ma nic wspolnego Brzydko bo dluzej-musi wytracic cisnienie
-
[E81] 120d 177km - głośny stuk przy odpalaniu
Nagraj to
-
glosna praca silnika 118D
:cool2: Ona nie jest aby delikatnie wygasic silnik tylko zeby go mozna bylo zatrzymac. W starych dieslach gasilo sie silnik paliwem ale dawka wypluta przez pompe byla zaciagnieta ze zbiornika . W Autach z pompa CR nie bardzo mozna tak gasic wiec zastosowano gaszenie powietrzem za posrednictwem tej wlasnie klapy
-
Nierówna praca zimnego silnika
Nie znam toku diagnozowania ludzi ktorzy zajmuja sie twoim autem ale z objawow ktore opisujesz jest to ostatnie badanie ktore bym robil tym bardziej ze komputer podpowiada iz jest zbyt malo paliwa w mieszance. Moze to powodowac czujnik ktory pracuje w stanie zwarcia dlatego pierwsze trzeba to usunac. Tak To zalezy od stanu na twoim koncie Nie Co do czujnika to sprawdz z nr Vin
-
glosna praca silnika 118D
A ma? W ktorym miejscu sie znajduje?
-
Głośna praca auta
Od nowosci na nim jezdziles?
-
Nierówna praca zimnego silnika
Pierwszy blad mowi sam za siebie - sprawdz kabelki jesli sa ok to wymien czujnik Masz dwa bledy ubogiej mieszanki - za malo paliwa.Sprawdz cisnienie paliwa na listwie - ile jest barow i czy nie faluje jak bedzie ok to wtryski
-
glosna praca silnika 118D
napisales tez ze wyminili rozrzad...-i nie widzieli zuzytej zebatki? Przeskoczyl Ci lancuch? nic o tym nie piszesz wiec wnioskuje ze nie przeskoczyl - dlaczego zatem wymieniac wal? Nie powiedzieli Ci ze diesel nie ma przepustnicy? Z tym cisnieniem oleju to jest tak ze co powyzej 1 bar to mechanik powie ze jes ok Ma byc ok 4 bary na obrotach cieplego silnika. Z tego co napisales w pierwszym poscie i nastepnych wynika ze masz poszukiwania usterki na chybil trafil. Dawaj tu nagranie pracy tego silnika ...
-
glosna praca silnika 118D
Jesli sie przejezyczyles to spoko ale jesli Ci tak powiedzial mechanik to go zmien albo od razu zabij... To nie za bogato - powinno byc ok 4 bar Jesli twoj meches nie ruszal zaworu przepustowego to trzeba ustalic gdzie traci to cisnienie. Nagraj prace auta przy zamknietej i otwartej masce przemieszczajac telefon dookola silnika moze bedzie mozna cos wiecej powiedziec
-
Żarówki LED zamiast Halogenowych H7
Mialem je w seacie i tak jak kolega rowniez polecam
-
BMW 116i odbicie/szarpniecie na sprzęgle
Dopytaj sie dokladnie zebys nie byla zawiedziona.
-
Żarówki LED zamiast Halogenowych H7
Na samym dole tej reklamy jest zdjecie porownujace ksenon do led. I tak wlasnie jest w praktyce. Teraz wyobraz sobie ze jedziesz taka wlasnie droga , pada deszcz i swiatlo odbija sie od asfaltu a z przeciwka jedzie auto z takimi ledami i sila faktu jakis czas musisz w nie petrzec... Ksenon ma przysloniety zarnik a zwykly reflektor ma odsloniete lustro. Jak zaczna auta jezdzic z tymi zarowkami to mysle ze bedzie o tym glosno. Ostateczna decyzja o zakupie oczywiscie nalezy do Ciebie ale popytaj moze wczesniej na stacjach diagnostycznych bo te zarowki nie wygladaja na tanie...
-
Żarówki LED zamiast Halogenowych H7
Mam takie zarowki w wozku widlowym. Swieca zajefajnie , swiatlo ekstra , widocznosc przy nich super ale tak oslepiaja ze ci z przeciwka nic nie widza i mam zakaz ich uzywania podczas jazdy. Jak bedzie sie to sprawoaac w aucie? Gdy ktos bedzie mial zle wyregulowane swiatla lub skoczy na dziurze -dokladnie tak samo Te zarowki ladnie opisane i pewnie zgodnie z prawda ale nic nie pisze o dopuszczeniu ich do ruchu. Ja bym na twoim miejscu poczekal bo moze byc z nimi tak jak bylo z chinskimi ksenonami bez poziomowania...
-
Żarówki LED zamiast Halogenowych H7
Mam takie zarowki w wozku widlowym. Swieca zajefajnie , swiatlo ekstra , widocznosc przy nich super ale tak oslepiaja ze ci z przeciwka nic nie widza i mam zakaz ich uzywania podczas jazdy. Jak bedzie sie to sprawowac w aucie? Gdy ktos bedzie mial zle wyregulowane swiatla lub skoczy na dziurze -dokladnie tak samo Te zarowki ladnie opisane i pewnie zgodnie z prawda ale nic nie pisze o dopuszczeniu ich do ruchu. Ja bym na twoim miejscu poczekal bo moze byc z nimi tak jak bylo z chinskimi ksenonami bez poziomowania...