Treść opublikowana przez konopson
-
opóźnienie w odbiorze.
Proszszsz https://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/a4/a4-limousine/pakiety.html
-
opóźnienie w odbiorze.
Zamiast 330i można ewentualnie spojrzeć w stronę A4 tym bardziej że jest w super cenie promocyjnej wersja A4 Limousine Black edition. Jest super wyposażona i ma cenę na poziomie 220 tys zł plus minus jakieś dodatki, ale ma już w sobie bardzo dużo. Ale zamiast 430i to A5 jest już słabe. Stary środek, z zewnątrz lekko odświeżone. Czekać trzeba na nowy model. Więc z alternatywami nie jest za wesoło.
-
opóźnienie w odbiorze.
Jak mam datę produkcji potwierdzoną na jutro tj 17.06 to kiedy będzie dostępny VIN ? Już teraz powinien być czy jak auto wjedzie na taśmę czy jak to tam się nazywa ?
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
No tak, w jasnych wersjach kolorystycznych z shadow line jest różnica na plus. Bez shadow line raczej nic to nie daje gdy nery są w chromie.
-
Rabaty na nową serie 4
Strasznie dużo te 1900 kg. To aż 160 kg więcej od coupe 440i. Drzwi dodatkowe i większa klapa tylna aż chyba tyle nie ważą.
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
Trochę za dużo to fakt, coupe 430i waga 1545 kg, coupe 440i 1740 kg ale to wiadomo napęd 4x4 oraz silnik większy. Ale skoro znalazłeś dane że GC waży aż pod 2t to faktycznie bardzo dużo.
-
Rabaty na nową serie 4
Pewnie waga. Jeśli chodzi o zmianę na m440 to wiesz, że teraz pierwszeństwo mają elektryki więc i4. Niby w niemieckiej prasie jest informacja, że 4GC będzie dostępne w drugiej połowie roku ale mając na uwadze to co się dzieje teraz z zamówieniami to raczej nierealne. Co do nerek no to masz faktycznie nie lada problem, są takie jakie są i inne nie będą :D
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
Jak w temacie. https://www.autobild.de/artikel/bmw-4er-gran-coupe-2021-verkaufsstart-abmessungen-bilder-motoren-17093575.html
-
Rabaty na nową serie 4
Mam black saphire i shadowline rozszerzone wiec nerki czarne i jest ok. Ale tak, srebrne już odznaczają się za bardzo.
-
opóźnienie w odbiorze.
No dobra, ale jak nie ma indukcji to co z NFC i kluczykiem cyfrowym ? Czy może być tak, że w miejscu indukcji zostawili połączenie NFC ?
-
opóźnienie w odbiorze.
no tak, ale trochę bez sensu czekać na auto pół roku i jak już widać światełko w tunelu to odpuszczać. Miesiąc w tą czy w tamtą nie robi różnicy raczej w okresie półrocznym. No chyba, że ktoś się wkurzy na maksa i naprawdę nie chce już tego auta i pójdzie do Audi czy Merca i też poczeka tam drugie pół roku.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Znalazłem takie coś małe ale daje nieźle. Skuszę się na to. https://nadocarcare.pl/pl/dmuchawa-do-suszenia-auta/366-metrovac-air-force-blaster-sidekick-13hp-dryer.html
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
No to jest extra. To Twoje to coś takiego jak to ? https://sklep.motogo.pl/dmuchawa-do-bezdotykokwego-suszenia-samochodu-p5407
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Nie no ok, ale w sumie tak laboratoryjnie to umyjesz auto tylko w studiu detalingowym albo we własnej myjni. Więc jeśli po bezdotyku nie będziesz tarł ścierką czy ręcznikiem czy co gorsza irchą to zminimalizujesz te rysy. Położyć zdjąć, położyć zdjąć i tak po kawałku aż do suchości. No nie ma innej metody po bezdotyku. Pozostawienie wody i jazda do wysuszenia to zawsze będzie słabo wyglądało.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Nie zgodzę się z Tobą. Kładziesz na mokrą powierzchnię WORK STUFF BEAST DRYING TOWEL 70X50CM lekko dociskasz do powierzchni i masz suchą powierzchnię. Ja stosuje dwa i wystarczy na osuszenie całego auta. Wszystko odbywa się bez ruchów które powodują jak to określiłeś świrle.
-
Rabaty na nową serie 4
Ja powiem tak. W każdym nowym modelu po zajęciu miejsca za kierownicą moja odczucia są na plus dla nowego modelu. Dużo dużo nowocześniej niż u poprzednika. Tak było z e46 na e90 tak było z e90 na f32 i tak jest z f32 na g22. Deska, fotele, przestrzeń i pozycja. Także zawsze komuś cos nie pasuje w wyglądzie nowego. Prawda jest taka, że jeśli się chce jeździć nowym modelem a nie schodzącym czyli starym to nie ma wyjścia. Kupuje się ten albo zmienia się markę. Dla mnie g22 to inny świat niż f32 pod każdym względem. Nawet silnik mimo tego że jest ten sam to inaczej brzmi i jest wyraźnie lepiej wyciszony co zauważył kolega. Więc jednak jest inaczej. Reasumując. G22 na niektórych zdjęciach wygląda tak sobie, ale na żywo w ruchu to już dla mnie extra.
-
opóźnienie w odbiorze.
Dzisiaj dostałem informację o sztywnej produkcji na dzień 17.06. Czas dostarczenia auta do salonu od momentu produkcji to realne 3-4 tygodnie.
-
Opóźnienia w odbiorze
Informacja z dzisiaj. Termin produkcji 17.06 usztywniony. Dostawa do salonu od momentu produkcji 3-4 tygodnie realnie. Zamówienie złożone 18.01,2021
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Pod wosk i powłokę powierzchnię tak samo przygotowujesz. Studia tną na powłokach aż miło, i to koszt powłoki na jedno auto. Za 150 zł masz puszkę wosku na kilkanaście aplikacji. Przypominam, że najgorsze jest 1. przygotowanie auta pod wosk/powłokę, potem to jest banał. Wystarczy glinka i jakiś finisher i masz lakier jak nowy. Wosk na dobrze przygotowanej powierzchni wytrzyma kilka miesięcy. Kolega ma rację jak najbardziej. Przygotowanie lakieru nie różni się niczym pod te dwie operacje. Tylko różnica jest taka czy kładziemy na nowy lakier czy na już lekko przechodzony. W pierwszym przypadku, wystarczy garaż, glinka i cleaner i wosk, ale w przypadku drugim bez polerki się nie obejdzie czy korekty jak to nazywają w studiach detalingowych. Jest wyjście dla mniej zamożnych albo dla mniej wymagających. Po prostu bez korekty /polerki/ lakieru położyć wosk który trochę niweluje /wypełnia/ rysy czy hologramy. Mam na myśli Soft99 Fuso Coat. Nie będzie idealnie ale na pewno lepiej niż bez wosku czy bez ceramiki. Ja też uważam że cena za położenie powłoki rzędu 3-5 tys zł to przeginka.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Jasne że tak. Z tym, że profesjonalne studio detailingowe nie powie ci prawdy, bo to nie w ich interesie. Oni mają zachwalać swoje usługi/produkty a nie do nich zniechęcać. Fora jak to fora, każdy zachwala to na co wydał pieniądze i za Chiny nie przyzna się, że coś co położył na aucie okazało się shitem.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Tutaj gość robi takie porównanie ceramika vs folia
-
Opóźnienia w odbiorze
Informacji nie miałem na ten temat żadnej. Co do produkcji to mam status 112 z potwierdzonym terminem na 24 tydzień roku. To będzie 14-18.06. To niby już za dwa tygodnie więc siedzę cicho, żeby nie zapeszać.
-
opóźnienie w odbiorze.
Ale wiesz, że za 3 dni ta lista może być już nieaktualna :) Dokładnie tak mi odpisał, że poza tym że lista się zmienia dynamicznie to i tak mi takiej listy nie zrobi bo to tajemnica firmowa. Tak zresztą sądziłem.
-
opóźnienie w odbiorze.
No więc napisałem maila do mojego sprzedawcy z prośbą o listę. Zobaczymy co odpisze.
-
opóźnienie w odbiorze.
Ciekawe czy jak poproszę o pełną listę opcji restrykcyjnych na dzień obecny czy takową dostanę ? Czy jest to jakaś straszna wewnętrzna firmowa tajemnica. Żeby było jasno powiedziane co jest na tej liście a czego nie ma na dzień dzisiejszy. Bo jest dużo niedomówień odnośnie tej kwestii i wychodzi takie gdybanie jest, nie jest, może jest a może nie jest. ktoś słyszał to a ktoś tamto...