Treść opublikowana przez bary_kent
-
BMW e60 530Xi CC76348 Radom
bary_kent odpowiedział(a) na KubusBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylny zderzak nie jest poliftowy?
-
BMW e46 318i, WBABX91010PN75588, OSTRÓW MAZOWIECKA
bary_kent odpowiedział(a) na alien776 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem to celowy zabieg. Opis aukcji zawsze można zmienić. Np. grzane stołki, nawigacja, szyberdach, skóra, lepsze radio + nagłośnienie...
-
BMW e46 318i, WBABX91010PN75588, OSTRÓW MAZOWIECKA
bary_kent odpowiedział(a) na alien776 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego ja bym odpuścił. 1. Sprzedaje to handlarz. 2. Sprzedawca kłamie w ogłoszeniu. Podaje że sprzedaje - BMW E46 COUPE 320i - przy czym w ogłoszeniu wypisuje 143 KM i pojemność 2000 (320i to 2171 cm3 i 170 KM). 3. Sprzedawca kłamie w ogłoszeniu cd. Nie jest to full pakiet. 4. Im lepsze zdjęcia tym większe rozczarowanie na miejscu. 5. O reszcie nie piszę - ja bym odpuścił.
-
bmw e90 330d WBAVD91070FG96057
bary_kent odpowiedział(a) na dziku1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo po co głowę zawracasz?
-
Jakie opony letnie do E46?
Szalejesz!
-
Jakie opony letnie do E46?
Ja za to samo płacę 1160 zł. Czyli dla 35 zł dałeś się zrobić w balona.
-
Jakie opony letnie do E46?
Datę produkcji wyczytasz z opony. Składa się z czterech cyfr i jest umieszczona na obwódce. Np. cyfry „1415” oznaczają: dwie pierwsze tydzień roku (czyli 14), dwie ostatnie to skrót roku produkcji – oznacza 2015 rok. Co do allegro... Kolego chyba tak tanio nie będzie. Dolicz do tego koszt montażu + ewentualna reklamację i masz pozamiatane. Wybrałem te same opony (tyle że rok produkcji 2016) i za komplet z montażem (w cenie nowe wentyle) zapłacę 1160 zł. Moim zdaniem nie warto kombinować dla 100 zł.
-
Bmw 353 xi i lpg?
wiem, ze w butli jest zawor bezp teoretycznie zapewniajacy nawet ochrone przed eksplozja jakby wsadzic butle w ogien... ale wszystko czasem zawodzi http://www.straz.bielsko.pl/aktualnoci/401-rozszczelnienie-zbiornika-lpg Nubira i wszystko jasne. Podejrzewam, że Instalacja z poprzedniej epoki. Do tego zapewne oszczędzanie na częściach eksploatacyjnych, a przegląd zapewne robiony na oko.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolego za 15 tyś będzie bardzo ciężko kupić dobry egzemplarz e46. Poszukaj jednostek przedliftowych poniżej 2.0 Podałeś link do R6, dolicz akcyzę (18,3 %), rejestrację + ubezpieczenie OC + tylko filtry, olej + jakieś pierdoły i już wychodzi blisko 20 tyś. Pomijam fakt że sprzedawca w ogłoszeniu kłamie. Przeszukaj forum. Pytanie jakie postawiłeś przewija się bardzo często.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Auto po puk. Maska jakoś dziwnie wysunięta nad lampy, grill od wersji R6. Dziwne lusterka, badziewie zamiast oryginalnego radia w jeszcze bardziej badziewiastej ramce. Fotele marne (niestety mam taką samą tapicerkę), plusem jest regulacja lędźwiowa.
-
BMW E46 330Ci Pruszków WBABN51030JT82800
bary_kent odpowiedział(a) na DamcioDa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest szansa żeby przypiąć temat na górze? Byłby to czytelny przykład na auto z przebiegiem 100 tyś.
-
bmw e90 330d WBAVD91070FG96057
bary_kent odpowiedział(a) na dziku1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadny egzemplarz. Sprawdź historię, potem przebieg - jest trochę niski i jedź oglądać z miernikiem lakieru.
-
Spadające ciężarku po wyważaniu kół
Zrób jak podpowiada kolega wyżej. Pamiętaj że opony run on flat trzeba wiedzieć jak zmieniać - mieć odpowiedni sprzęt.
-
E46 318 CI WBABD91020PK91959
bary_kent odpowiedział(a) na Cube75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Cała w oryginale 100% bezwypadkowa!" A wnętrze przedliftowe.
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
bary_kent odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiczego nie porównuję. Przeczytaj dokładnie co napisałem. Jeżdżę 325i i szału nie ma. W większej budzie lepiej nie będzie. Do tego wystarczy, a kolor jest jak najbardziej ok.
-
E46 WBAEP31040PE84117 do oceny
bary_kent odpowiedział(a) na Glaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewności nie ma. Fura na pewno po przygodach, jak mocnych to podpytaj DRAYa. O tym samochodzie już było na forum: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=289855&p=2158979#p2158979
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
bary_kent odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ dynamiką będzie słabo. Obecną 3 mam z takim samym silnikiem, z automatyczną skrzynią biegów. Po przesiadce z 320D (150 km) byłem zawiedziony momentem obrotowym. Wypadał na niekorzyść 325i. W cięższej i większej budzie 5 będzie jeszcze gorzej. Słabo nie będzie, ale samochód trzeba będzie wysoko kręcić. Jeżeli nie szukasz ścigacza to bierz co jest w lepszym stanie.
-
Nowe opony letnie
Tak, do e46 zamówiłem 16". Jesienią ub.r. napaliłem się na 17, ale na chłodno, zimą przekalkulowałem, że szkoda m kasy. Brałem jeszcze pod uwagę pirelli cinturato, ale dunlop ma lepsze parametry przy podobnej cenie.
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
bary_kent odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem 525i szału nie robi. Nie jest może mułem, ale wyścigówka też nie. Pamiętaj o wysokiej kcyzie za to auto. W ogłoszeniu sprzedawca pisze o opłatach 1200 zł, nie jest to prawda. Z Ubezpieczeniem OC wyjdzie 2 x więcej.
-
Nowe opony letnie
Też wybrałem te opony. Na razie leżą u wulkanizatora i opinią nie mogę się podzielić. Jesteś pewien że indeks prędkości H, wystarczy?
-
Akcyza
bary_kent odpowiedział(a) na Xpload temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMylisz pojęcia. BTW. Kto, kogo i za jakie opłaty ścignie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
I z tym się zgodzę. Ale nie pisz że egzemplarz o którym rozmawiamy jest warty zainteresowania - bo nie jest. Wysoka cena niczego nie usprawiedliwia. Wnętrze mocno zużyte. Nie wygląda na 200 tyś
-
Akcyza
bary_kent odpowiedział(a) na Xpload temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneBzdura. We wrześniu ub.r. za 325i zapłaciłem ok. 1700 zł samej akcyzy. Panowie celnicy byli wyrozumiali i policzyli niższą stawkę. Tzn. z katalogowego cennika odjęli 40% i to przyjęli jako podstawę opodatkowania. Owszem mogłem się upierać że z autem coś jest, wyeksploatowane etc., ale musiałbym na to uzyskać opinię rzeczoznawcy - i już się przestaje opłacać. Jeżeli handlarz na siebie bierze akcyzę - w dokumentach będzie że on ją opłacił to pal licho. Jak coś to jego będą ścigać.
-
BMW E46, Żyrardów 330D WBAED91080FX52004
bary_kent odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObstawiam że 200+ Wujek wróciłeś już? Warto pchać się w kolejce po tą furę?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ma jeszcze 4 elektryczne szyby, ale te kilka dodatków żaden sposób nie sprawiedliwa wyposażenia auta - jest słabe. Ohydne felgi, do tego przebieg wręcz śmieszny - perełkowy, handlarski. Wersja kameleon - co zauważył (po oględzinach) cezary1808. Rejestracja w wydz. kom. (~260 zł), OC w samochodzie do 2.0 ze zniżkami 400-500 zł (chyba że młody chłopak to nawet i 1200 - ale wtedy robi się to inaczej) na pół roku połowa tego. Handlarz operuje językiem na który łatwo się naciąć: "Auto po wszelkich opłatach, gotowe do rejestracji " - rzeczywiście, zapłacił akcyzy 3,1% wartości tego co na umowie + 50 zł za tłumaczenie dokumentów. "Autem jeździła kobieta, więc auto jest bardzo zadbane i serwisowane,w 100% bezwypadkowe" - że niby z czego to wynika? Dalej pisze, że jest osobą prywatną, a w innym ogłoszeniu że auto sprzedaje kolega. Mam wrażenie, że usprawiedliwiasz sprzedawcę ze względu na znajomość/kontakty etc.