Treść opublikowana przez Nurek
-
[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER
Przenoszę do działu Zrób to sam
-
Co sadzicie o TDS
Kolego Cybek- zamiast zachować spokój to jeszcze podgrzewasz dodatkowo atmosferę. Do wymiany takich "poglądów" jest PW a nie wątek na forum..... Jeszcze jeden taki numer i Tobie też dopiszę ostrzeżenie :nienie: :twisted: :nienie:
-
[E46] 320d Wymiana filtra powietrza
Panowie! W tym dziale umieszcza się jedynie opisy jak coś wykonać w aucie, a dyskusja powinna się kręcić wokół szczegółów wykonania poszczególnych czynności (patrz zasady pisania w dziale). Jak chcecie podyskutować który filtr jest lepszy to może przenieście się na forum poszczególnych modeli????? :twisted2:
-
EGR Co to jest??
Na forum jest kilka wątków poświęconych EGR, wystarczy poszukać :search: :duh: kolega tudm ładnie to opisał....
-
kto odczyta vin e36
W tym wątku pytamy się o odkodowanie VINu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825
-
Jak zdemontowc nerki z e36???
Kolego Trompka- proponuję Ci zapoznać się na początku z regulaminem forum, szcególnie częścią poświęconą pisaniu postów. Jak nie masz do powiedzenia nic wnoszącego do tematu to lepiej nie pisz. Póki co bez ostrzeżenia..... :twisted: :wink:
-
Klocki hamulcowe-komputer
przekombinuj :wink:
-
Klocki hamulcowe-komputer
Może w E90? jest tu kilku użytkowników na forum, może pomogą. Proponuę Ci zmienić znacznik serii w tytule postu na [E90] może dostaniesz celniejsze odpowiedzi..... :wink:
-
Klocki hamulcowe-komputer
A gdzie w E46 komputer pokazuje ile zostało do wymiany klocków? Z tego co ja wiem to w E46 jest tylko ikona zużytych klocków...
-
czerwony kwadratowy zegar przy kasowaniu inspekcji
wymiana płynu hamulcowego, jeśli masz pod nim datę np 0903...
-
kontrolki w teście zegarów
Wpisz do szukajki "test zegarów" to ci wyjdzie.... albo zajrzyj tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=75205&highlight=
-
Test zegarów z prawym przyciskiem
Pewnie jak inspekcje, kasuje się na kompie.
-
Czerwone światło dla piratów drogowych
Nurek odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyA ja powiem że pomysł dobry, tyle że do wykorzystania w nocy, przy małym natężęniu ruchu. Są takie skrzyżowania gdzie dla obu kierunków wyświetlane jest czerwone, gdy samochód zbliża się z odpowiednio niską prędkością to pętla indukcyjna wykrywa to i włącza mu zielone światło. Jak popylasz za szybko to cię przystopuje.
-
Test zegarów z prawym przyciskiem
Filon, masz tylko trzy cyfry przy zegarku? W instrukcji E46 są 4 cyfry- np 09:03 to znaczy wymiana płynu hamulcowego do września 2003.
-
318i jak tanio spowodowac wzrost mocy??
Hiszpańskiego nie znam więc nie chce mi się szukać w sieci całego tłumaczenie, ostatnie sformułowanie oznaczało że jest się synem kobiety lekkich obyczajów. Enough????
-
Economizer klamie - rozwiazanie.
Papik, póki co pomacham tylko paluszkiem :nienie: potem zarobisz ostrzeżenie za śmiecenie :twisted: ZAMYKAM!
-
E 46 kombi a te felgi
powiedziałbym że rzadko spotykane i jak dla mnie fajne :cool2:
-
Problem z wyborze felg 17
Mike68- felgi z twojego linku a z linku wachowicza to różne felgi :mrgreen: :duh: :mrgreen:
-
!!!CHCE NAVI JEST CD!!!!
Po co zakładasz dwa takie same wątki!!!!!!!! Regulamin się kłania!!!
-
Szukam BMW do fotografowania - Lubelskie
Panowie Arecki i PawelH- od ustawiania itp są tutaj Modzi i Admin. Nie podoba się Wam jakiś temat, uważacie że jest niezgodny z Regulaminem forum :?: - wystarczy wcisnąć przycisk "R". :!: Wzajemne docinki wysyłajcie sobie na PW........ :duh: :nienie: Póki co bez ostrzeżenia ale............ :wink:
-
!!!!!jeST cd a CHCE naVI... prosze o rade!!!!!
Przenoszę do działu Audio.... - Mod
-
Predkosc v-max325i
Panowie! Wiemy już, że auto kolegi nie rozpędza się tak dobrze jak powinno, kolejne wpisy do ilu kiedys to tam rozpędziłem autko będą usuwane :!: :evil: :!: :nienie:
-
abs włancza sie za wczesniej i buczy
Samo drganie pedału hamulca to objaw działania ABSu, jak najbardziej poprawny. Tylko czemu przy tak niskiej prędkości? :doh: :doh:
-
Szukam BMW do fotografowania - Lubelskie
Cały temat jeszcze ujdzie, natomiast białe kozaczki - nie.
-
wybór felg 18'' - pomozcie
oki, to ja jestem zwolennikiem prostych szpych. Felgi 135M Styling (tak to się chyba nazywa) to coś co bym załozył z 18tek do siebie, gdyby nie fakt że drogi w Polsce są jakie są ......