Treść opublikowana przez p_s88
-
X1 E84 Dołożenie alarmu
Oprócz modułu jeszcze syrena, czujnik ultradźwiękowy w podsufitce, lusterko wsteczne z diodą sygnalizacyjną, wiązki, kodowanie...
-
Procedura adaptacji skrzyni automatycznej
To proszę napisz jak to wygląda. Na pewnonkomus pomożesz w przyszłości:) Skrzynią zf6 czy zf8?
-
Płyn do układu wspomagania
Zauważyłeś poprawę? Też się zastanawiam dla świętego spokoju:)
-
Płyn do układu wspomagania
Powinieneś mieć na korku, albo odkręcić i zobacz kolor. Przeważnie jest CHF 11S. Masz naprawdę pełno filmów na YouTube.
-
Ekran z business na professional
Cześć. Niestety nie będzie działać bez wymiany jednostki głównej.
-
Demontaz tap[icerki drziw przednich (E84)
Ściągasz listwę ozdobną i uchwyt. Odkręcasz chyba pięć śrub i energicznie ciągniesz do siebie Od 1:20 zaczyna się demontaż drzwi:)
-
E84 1.8d zerwany rozrząd
Masz to auto od nowości i jesteś pewny wymiany oleju?:) Niestety te silniki to loteria i tak jak pisałem w innym poście duże znaczenie ma sposób użytkowania. Współczuję sytuacji, bo koszta nie będą małe:/
-
Wygłuszenie maski
W e84 tego nie robiłem ale w e60 tak i nie warto. Nic nie zmienia. X1 jest moim zdaniem słabo wyciszone. Zamiast maski wygłuszylbym drzwi i nadkola
-
COMBOX BMW E84 POLIFT
Pewnie są osoby bardziej doświadczone które udzielą Ci odpowiedzi. Ja ze swojej strony mogę polecić android boxa jezeli masz cic pro. Zyskujesz pełnego Android auto a nie tracisz nic z oryginalnego systemu
-
COMBOX BMW E84 POLIFT
Niestety nie. Ten pierwszy jest do serii F a tutaj potrzebny jest do E. Jest ich zdecydowanie mniej stąd wyższa cena
-
E90 Diesel Additiv
Nic się nie stanie. Liqui Moly to nie K2 i ich produkty są naprawdę dobrej jakości. Masz wersję ekonomiczną czy profesjonalną? Butelka z przewagą czerwonego albo czarnego koloru. Opinie masz mnóstwo, wystarczy że wpiszesz nazwę w przeglądarkę. Nie licz na cuda, to nie mechanik w płynie;)
-
Kamera Cofania do X1
W okolicy 1000-1200zl jak poszukas na Ali. Wyświetlacz zostaje. Urządzenie wspinasz pomiędzy jednostkę CIC a wyświetlacz. Jest dużo filmów jak to zrobić. Możesz używać idrive albo przytrzymuje są przez 3s przycisk menu i przełączasz na boxa. Chociaż odkąd to mam to chyba raz nie korzystałem z systemu idrive. Masz mapy Googlq, Spotify, YouTubeusic, telefon, wiadomości etc. Tutaj jest obszerny temat: https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1675929
-
Kamera Cofania do X1
Moim zdaniem jeżeli masz cic pro to zamiast emulatora warto kupić android boxa. Możesz do tego podłączyć nawet kamery 360' a przy okazji masz wszystkie funkcje carplay i android auto. Kamera załącza się automatycznie po przełączeniu na wsteczny a obok wyświetla się wizualizacja czujników pdc. Dodatkowo całość działa po CANie więc wyświetlają Ci się też dynamiczne linie.
-
Reflektory przedlift vs. polift
Będą pasować, tylko za cenę nowych Depo możesz poszukać Xenonow LCI.
-
Audiosystem mfit, podłączenie
Poza tym bez wzmacniacza długo się nimi nie nacieszysz. Jeżeli miałeś podstawowe stereo a tak wygląda po kosztach to do wooferow idzie pełne pasmo a te głośniki nie są do tego przeznaczone. Musisz przepuścić filtr zanim sygnał trafi na głośniki
-
Zmiana Świateł USA>EUR
Jeżeli masz światła halogenowe to taki jak na dole w linku. Jeżeli xenony to bez tego pokrętła po lewej które służy do regulowania wysokości. W światłach xenonowych odbywa się to automatycznie. https://www.google.com/search?q=wlacznik+swiatel+e84&client=ms-android-xiaomi-rvo3&prmd=isvn&sxsrf=ALiCzsa83wjRzwVH1YjIuOsX5POUCckK9Q:1667754949988&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjz6faqh5r7AhWqw4sKHcIjC68Q_AUoAXoECAEQAQ&biw=393&bih=366&dpr=2.75#imgrc=l1YBu3mI84sd7M
-
Zmiana Świateł USA>EUR
Żeby dostosować światła do przepisów europejskich i w pełni przejść przegląd musisz: - zmienić reflektory przednie (US są symetryczne, eu asymetryczne) i wyłączyć światła obrusowe. W przypadku e84 za te robiły ciągle palące się kierunkowskazy. To akurat można wyłączyć programowo. - zmienić włącznik świateł na taki z przyciskiem świateł przeciwmgielnych. W używanym powinnaś zmieści. Się w 100zl - wymienić tylnie lampy na takie które dają pomarańczowe światło kierunkowskazu albo chociaż wstawić specjalna żarówkę LED która "przebije się" takim światłem przez czerwony klosz. Wciąż nie będzie to w pełni legalne ale przynajmniej kolor światła będzie prawidłowy i jeżeli nie trafisz na wnikliwego diagnostę to powinno być ok. Niby można wszystko obejść ale znam osobiście przypadek gdzie ubezpieczyciel zażądał regresu ponieważ auto nie było przystosowane do ruchu po polskich drogach. Skończyło się na rachunku na kilkadziesiąt tysięcy złotych.
-
Zakup BMW X1 xDrived18d N47D20C
Te samochody mają już 11 lat więc to zawsze będzie loteria. Fajny egzemplarz wyposażony chyba we wszystko co możliwe w tym modelu. Jeżeli nie był robiony rozrząd to warto wymienić. Niestety przypadłość tych silników . Dodatkowo olej w skrzyni, xdrive (regeneracja jeżeli padnie to koszt około 4tys), dyferencjale, filtr paliwa. Taki standard pozakupowy:) Mnie taki zestaw kosztował około 7tys. Niski przebieg może świadczyć o użytkowaniu w mieście więc warto podłączyć pod komputer i zobaczyć ile ma popiołu w DPFie. Nie wiem czego oczekujesz więc w skrócie powiem jakie ja mam doświadczenia. Auto naprawdę fajne tylko musisz pamiętać że to najtańszy X i widać to po wykonaniu. Zawieszenie jest dosyć twarde ale za to przyjemnie się prowadzi, ale to indywidualne preferencje. Niesty wyciszenie nie jest rewelacyjne. Konstrukcyjnie to leciwa seria 3 e91. Nawet rostaw osi jest identyczny. 143km może być dosyć ospałe ale niewielkim kosztem można podnieść moc do około 190km i 400Nm. Od siebie mogę dodać że warto zainwestować w android boxa. Dzięki temu możesz korzystać z carplaya/android auto. Spalanie waha się od 6 do 10l. Przy xdrive musisz uważać na to żeby opony zawsze były jednakowe bądź tak dobrane żeby średnica koła była identyczna z przodu i z tyłu. Nawet zużycie bieżnika ma znaczenie, inaczej skrzynka rozdzielcza może się szybko posypać. Na Twoim miejscu poszukałbym modelu LCI z 8biegkwym automatem.
-
Dokładane Podgrzewane fotele i elektryczne pompowane boczki
Podobnych tematów są dziesiątki. Wystarczy poszukać. Ktoś nawet przesyłał schematy. Panel, wiązki i dołożenie bezpieczników plus kodowanie. Można kupić gotowe wiązki za około 350zl lub zlecić komuś całość. Koszt w granicach 600-700zl
-
Kamera cofania
Nie podłączysz do oryginalnego radia innej kamery niż OEM. Musi być orginalna plus moduł. Plus kodowanie
-
Kamera cofania
Jeżeli to Przemek K. z Kobyłki to polecam z czystym sumieniem. Facet jest bardzo profesjonalny, życzliwy i zrobi tak jakby wyjechało z fabryki!:)
-
Kamera cofania
Z czystej ciekawości ile kosztuje taki zabieg? Założenie boxa o kamery to jakieś 2h spokojnej pracy a ciekawi mnie obecny koszt usługi.
-
F11 520d - nie działa przycisk NAVI ani TEL
Te przyciski maja wszystkie auta ale nie muszą być aktywne. Poszukaj w google jakiegoś dekodera Vin i zobacz czy masz w wyposażeniu. Prawdopodobnie nie. Na szczęście w seri F doposażenie nie kosztuje fortuny. Graty plus kodowanie myślę że w 1000-1500zl powinieneś się zmieścić:)
-
Kamera cofania
Wydaje mi się że taniej wyjdzie Cię kupienie android boxa i dołożenie do tego kamery niż montaż oryginalnej z modułami o kodowaniem. Dodatkowo zyskasz trochę nowych funkcji:) Ja mam coś takiego i jeżeli kupisz dobra kamerę to jakość będzie niebo lepsza niż oryginał (porównanie. F10), szczególnie w nocy. Jeżeli masz automatyczną skrzynię to nie musisz ciągnąć nawet plusa od wstecznego. Sygnał idzie po CANie
-
E92 radio professional, nie działa po wymienie.
Radio musisz przypisać do Vin auta i koniecznie musi pochodzić z serii E. Inaczej nie odpali