Skocz do zawartości

p_s88

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez p_s88

  1. Taka wysokość i szerokość wychodziła na rozmiar 18 cali więc może być za wysoki profil. Zobacz jakie powinny być na naklejce na słupku po stronie kierowcy. Najważniejsze żeby miały taki sam obwód ( muszą się kręcić z tą samą prędkością). Nawet różnica wynikająca ze zużycia może mieć wpływ na skrzynkę rozdzielacza napędu
  2. Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie i może tutaj ja uzyskam. Czy mogę zostawić wpięta listę obd (vlinker mc) na stałe do gniazda obd? Nie będzie to skutkowało tym ze auto nie przejdzie w stan uśpienia co spowoduje rozładowanie akumulatora?
  3. p_s88 odpowiedział(a) na barmro temat w X1 (E84)
    Jeżeli go skasujesz to pojawia się ponownie?
  4. Najbardziej prawdopodobny wydaje się problem z efr i jego sterowaniem
  5. Po pierwsze skąd wiesz że to rozrusznik? Podłącz go pod komputer i szczytach błędy. Zobacz czy napięcie dochodzi do komory silnika? Kiedyś miałem podobny przypadek i okazało się że utelnil.sie główny przewód znajdunacy się pod podłogą bagażnika i nie dawał wystarczającego napięcia do odpalenia. Niestety żeby go wymienić trzeba ściągać zbiornik paliwa. E60 to wiekowe auto ale jak na swoje lata zawansowane technologiczne i odpalanie nie wróży nic dobrego.
  6. Wymiana czujnika zużycia i dopiero reset. W innym wypadku nie ruszy.
  7. p_s88 odpowiedział(a) na suchy666 temat w X1 (E84)
    Trochę późno ale bardzo dziękuję!:)
  8. p_s88 odpowiedział(a) na Romanesku temat w X1 (E84)
    Wpisz na YouTube: Kasowanie inspekcji e90. Jest pełno filmów które pokazują krok po kroku jak to zrobić
  9. p_s88 odpowiedział(a) na Romanesku temat w X1 (E84)
    Z przodu chyba z lewej a z tyłu z prawej siedząc za kierownicą. Można skasować nawet z poziomu zegarów. Nie rób tego przed wymianą bo wyskoczy Ci błąd na czerowno. Możesz spróbować odpiąć czujnik i dopiero skasować albo kupić nowy, wymienić i dopiero skasować. Nowy TRW kosztuje około 30zl. Tylko podobno musi być do e84 ponieważ mają dłuższy przewód i te od e90 nie pasują.
  10. Witam wszystkich. Mam dosyć duży problem. Niedawno kupiłem auto i od początku nie dział napęd CD. Nie przeszkadza mi to ale dziś podjechałem z żoną do lekarze zgasiłem auto i wróciłem po 5 minutach. Od tej pory CIC nie chcę wstać. W kółko się restartuje. Pokazuje się logo BMW, kilka sekund i tak od nowa. Nie mam żadnego dzięki (radio,PDC i ostrzeżenia o lasach czy temperaturze). Jest ktoś z Warszawy albo okolic kto mógłby na to spojrzeć albo kogoś polecić? Z góry dziękuję
  11. Można tak albo kupić dodatek Millersa albo Archoil które dodatkowo podnoszą liczbę cetanowaną diesla co powoduje lepszy samozapłon a zatem wydajniejsze spalanie. To renowowani producenci którzy robią bezpieczne produkty. Butelka kosztuje około 80zl i wystarcza na 500l oleju napędowego więc rodzi się pytanie czy oszczędność +/- 5zl na baku jest warta eksperyntowania z olejem do dwusuwów
  12. Reduktor xdrive atc35l, oczywiście przy napędzie sdrive on nie występuje. Nie słyną one z trwałości. Przy niewłaściwym użytkowaniu padają zębatki a to kosztowna zabawa. Szkrzynie to zwykle zf. W zależności od rocznika 6 albo 8 biegowe. Można robić statycznie ale zalecana jest wymiana dynamiczna z tego powodu że wypłukuje syf który nagromadził się podczas eksploatacji. Szczególnie jeżeli kupujesz auto używane i nie wiesz jak było użytkowane
  13. Witam. Mam problem z połączeniem. Do wczoraj wszystko było ok, a dziś po podłączeniu nic się nie dzieje. Wyświetla się ikona po lewej z połączeniem bezprzewodowym ale jak ja aktywuje to widać tylko czarny ekran. Gdy próbuje podłączyć po kablu pojawia się komunikat o podłączeniu urządzeniu i po potwierdzę iu wraca do ekranu głównego? Ktoś ma podobny problem? E84 CIC 8.8. Ten sam telefon w służbowej octavii łączy się bez problemu
  14. p_s88 odpowiedział(a) na krojek temat w X1 (E84)
    Polecam boxa z Androidem;)
  15. p_s88 odpowiedział(a) na krojek temat w X1 (E84)
    Racja masz 6hn i powinno Ci działać. Wcześniej nie zauważyłem. Wygląd jakby radio nie łączyło się z comboxem. Może bezpiecznik, światłowód, sam combox? Spróbuj jeszcze uaktualnić oprogramowanie idrive: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/bmw-connected-drive/bmw-software-update.html
  16. Normalne. Jak stoisz chwilowe spalanie szybko rośnie. Położenie EGR się zmienia w zależności od obciążenia. Tylko położenie przepustnicy pokazuje 0 albo 5 %
  17. p_s88 odpowiedział(a) na krojek temat w X1 (E84)
    Cześć. Nie widać na wyposażeniu telefonu. Sprawdź czy pod podłogą w bagażniku nad akumulatorem nie masz combxa. https://images.app.goo.gl/wc31tbWFuiDry71RA
  18. Szukałem i nie znalazłem odpowiedź, więc z góry przepraszam jeżeli to nie ten dział. E84 2.0xd n47 177km 6hp. Poniżej 2tys obrotów jak jadę na tempomacie zaczynają skakać obroty. Wszytko wskakuje na konwerter więc za tydzień jestem umówiony na wymianę. Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz. Auto jeździ głównie weekendami i po 2 tygodniowym postoju czasami wyskakuje błąd 4e09 od EGR, dodatkowo dzisiaj odpaliłem live data na bimmer tool i zauważyłem że położenie przepustnicy pokazuje 5% albo 0% jeżeli odpuszczę pedał gazu. Czy może to być powiązane z falującymi obrotami?
  19. Cały beżowy czy z beżowym wykończeniem? Pierwsze z brzegu aukcja. Zadzwoń i może sprzeda Ci co potrzebujesz:) https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-x1-e84-wnetrze-fotele-boczki-kanapa-uk-anglik-CID5-IDGfrA6.html
  20. p_s88 odpowiedział(a) na Kubarescue temat w X1 (E84)
    Jeżeli masz podstawy zestaw i pod siedzeniem do głośnika niskotonowego idą 4 przewody to na Twoim miejscu kupiłbym taki zestaw: https://allegro.pl/oferta/audio-system-mfit-bmw-evo2-x80-4d-hlac4-5-11299318499 Masz wszystko czego potrzebujesz. Łącz je z przewodami do głośników i zasilenia wzmacniacza z bezpiecznikiem:) Dodatkowo możesz zastanowić się nad dokupieniem mat:) Wyjdzie Cię taniej niż Gladen:)
  21. p_s88 odpowiedział(a) na Tybek13 temat w X1 (E84)
    Sprawdzałeś po vinie czy nie masz w wyposażeniu? Dziwne żeby w pierwszej kolejności kodował a później brał się za montaż manetki Zdalnie ciężko będzie Ci pomóc. Najlepiej udaj się do kogoś ogarniętego w kodowaniu ponieważ nie wiadomo co było zmieniane.
  22. p_s88 odpowiedział(a) na JanekR temat w X1 (E84)
    Nie wiem jak jest w e84 ale w e60 miałem tak że jeżeli auto nie wykryje odpowiedniego napięcia to nawet nie puści napięcia na rozrusznik. Z tego co piszesz akumulator jest ok, ale zobacz jakie masz napięcie na plusie pod maską. Miałem przypadek że spadek napięcia był na plusowym przewodzie łączącym akumulator z rozrusznikiem (tym biegnącym od bagażnika do komory silnika)
  23. p_s88 odpowiedział(a) na Kubarescue temat w X1 (E84)
    Naprawdę jest to przyjemne auto w rozbieraniu;) 1. Wyciągasz mate bagażnika i odlaczasz akumulator 2. Odkręcasz fotele. Ja nawet nie wypinałem kostek. Fotele przesunąłem stronę tylniej kanapy i odchyliłem. 3. Ściągasz listwy przy progu poprzez mocne pociągnięcie, odchylasz kawałek maty i ukazują Ci się chyba 4 śruby od maskownicy głośników. 4. Wypinasz kostki i wyciągasz cały głośnik. 5. Ściągasz tapicerkę drzwi. Śruby są pod dekorem i maskownicą uchwytu. Jest dużo filmików na YouTube. 6. Dokładasz tweetery, wymieniasz głośnik na tapicerce łączysz je ze soba poprzez zwrotnicę. Możesz podłączyć to do oryginalnych przewodów i nie bawić się w przeciąganie ich przez drzwi, albo zrobić jak należy i położyć nowe. 7. Wymieniasz małe woofery na nowe większe:) Ja dodatkowo wygluszylem ten plastikowy element do którego się przykręca głośnik. Przy ponownym montowaniu w aucie musisz uważać żeby dobrze przylegał do progu bo tworzy z nim tak jakby skrzynie rezonansową. 8. Ciągniesz wszystkie przewody w progach i pod tylnią kanapą. Wyciągasz ją ciągnąć energicznie do góry. Najpierw z głośników ciągniesz do bagażnika przewody sygnałowe a później od wzmacniacza do głośników. Po dwa z każdej strony. 9. Wpinasz wszystko do wzmacniacza uważając żeby nie pomylić plusów z minusem. 10. Składasz wszytko do stanu pierwotnego i cieszysz się przyzwoitym dźwiękiem:) Dla ułatwienia możesz kupić gotowy przewód który wpinasz w orginalne kostki i niczym się nie przejmujesz:) https://audio-system-polska.com.pl/pl/p/Audio-System-HLAC-BMW-kable-P-n-P-do-podl.-wzmacn./5149
  24. Jest to najmniejszy X i niestety to widać wewnątrz oraz w jakości materiałów

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.