mam x1 xdrive 1.8d 143km z roku 2014 z udokumentowanym przebiegiem właśnie mi się rozrząd rozsypał przy przebiegu 80000!!! masakra poszedł łańcuch (a właściwie trzeba napisać łańcuszek!!!) co napędza wałki rozrządu olej wymieniany co 13000km czy ktoś miał taki przypadek po tak krótkim przebiegu??
witam mi mechanik specjalizujący się w BMW radzi by do baku dolewać zwykły olej do dwusuwów 2t semisynthetic z 50ml na bak ropy ponieważ w polsce disel jest strasznie suchy i powoduje opiłkowainie pompy paliwa i fakt zaraz po zakupie bmw z przebiegiem 60000km po przekrojeniu filtra paliwa były opiłki!!!
jaki reduktor?? w tej skrzyni biegów wystarczy wymieniać olej statycznie!
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.