Witam, chciałbym zasięgnąć opinii na temat tego modelu i jednostki napędowej N47D20C, myślę nad zakupem egzemplarza https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x1-salon-polska-aso-m-pakiet-automat-niski-przebieg-ID6F11t0.html?fbclid=IwAR3mXRCPiLexn9FqHo5Wqv2FCS59rvJBq4e_yalg6iFTUkxd9DuRuZTlW7Y i chciałbym wiedzieć co może mnie czekać zaraz po zakupie albo na co uważać przy oglądaniu tego auta, czy jest to dobra oferta czy jednak "kot w worku". Z góry dziękuję za wszystkie opinie.