Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 08.11.2025 uwzględniając wszystkie działy

  1. Myślę że trochę inny jest punkt odniesienia gdy kupujesz nowy za 500 a inny gdy kupujesz używkę za 200 wiedząc że w tej kasie to masz wybór pomiędzy 25d w X5 albo nowym samochodem niższej klasy gdzie nawet 2.0 nie będzie 😄
  2. Może i ciężko to zrozumieć ale przeglądam rynek używanych G05 od jakiegoś czasu i 25d wcale nie jest tańsze niż 30d a czasami bywa droższe niż 40i 😄 Utarło się że b47 to relatywnie tani w obsłudze silnik a osiągi dla wielu osób są wystarczające dla rodzinnego Suva.
  3. Przy używce są trochę inne kryteria i biorąc pod uwagę awarię takiego M50d to jednak sporo ludzi sobie odmawia. Aczkolwiek doskonale rozumiem że kupując nowe brałeś dokładnie to co sprawiało największą frajdę - i bardzo dobrze, zwłaszcza przy zakupie na dłużej.
  4. O dziwo znam czlowieka ktory posiada nowe M5 i jest mega zadowolony z tej hybrydy. Jeżdżąc po mieście samochód spala cywilizowane ilości paliwa, rano może bezszelestnie wyjechać z osiedla i podobno nie czuć tak bardzo masy. Po torze nie jezdzi jak 99% uzytkownikow tych samochodow. Dźwięk V8 jest, doznania z M są, 5er charakter jest, na ilości miejsca nie narzeka. Jakbyś chciał cos dzikiego na tor to przecież można kupic M2 CS bo duze limuzyny nawet w wersjach M to sa samochody dla innego odbiorcy. W warunkach drogowych daja rade. Według mnie bardzo duza przewaga BMW to różnorodność modeli, zobaczymy co będzie po Neue klasse. Obecnie nie ma takiego czegoś co robi Audi czyli klony. Jak wywalisz oznaczenia modelowe pokazując sam przód to nie wiesz czy to Q3 czy może Q5 czy zaraz Q7 jak zrobią lifta. W BMW jak masz 7er to wiadomo że masz flagowca, jak masz M3 to wiadomo, że masz M3. Seria 3 ma charakter sportowego wozu, 5 er jest bardziej komfortowa. W Audi patrząc na konfigurator to A6 w porównaniu do A5/S5 wychodzi fatalnie bo jak nie potrzebujesz pneumatyki czy przeżyjesz brak dociagow w środku nie wiesz jakim autem jedziesz identyczne, z przodu sa identyczne dopiero lekko z tyłu się troche różnią oraz od boku widac, ze to A6 jest troche wieksze. Z tylu mi zalatuje jakims citroenem to A6...
  5. Cała Twoje wypowiedź miałaby sens, gdyby producent montował w swoich samochodach tylko opony "z gwiazdką". A wcale tak nie jest - montują to, co akurat będą mieli na stanie. Więc jednak jest to bardziej "chłyt marketingoły".
  6. Kompletnie nie rozumiem tego - odwieczna zasada face liftingów polegała na podnoszeniu poziomu materiałów, dodawaniu wyposażenia - i zawsze warto było czekać na takie wersje. A tutaj księgowi zaczynają zmieniać zasady gry. Ale w Audi/Mercedesie nie widzę takich kroków w obrębie danego modelu. Nowe modele to już inna bajka. BTW ostatnio znajomy porównywał koszt zakupu/wytworzenia deski rozdzielczej sprzed LCI w X5 i po - ta po LCI była ponad 2 krotnie tańsza - mniej pokręteł, paneli, etc. Mam dokładnie taki sam sposób wyboru samochodu - najlepszy silnik/zawieszenie na jakie mnie stać nawet kosztem wyposażenia.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.