Skocz do zawartości

323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiście, że na policję, tylko, że nikt nie ma na tyle odwagi i nie chce robić chłopakowi dymu, ale gdyby podczas kręcenia tego idiotycznego filmu potrącił kogoś z Twoich bliskich, byłbyś innego zdania, a jak widać (dookoła nas) o nieszczęście nietrudno. A skoro tak mu się nudzi podczas jazdy to po co tak jeśli bez celu??? każdemu by się nudziło gdyby jeździł w koło komina... :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na jego blog...pierwszy raz i poczytałem. Bardzo podoba mi się jego pióro. Lekko, zabawnie z dystansem.

Chciał żeby wyszło zabawnie i wyszlo. No cóż nie każdemu pasuje jego poczucie humoru i ....całe szczęście.

 

I proszę skończcie już z tym "co by było gdyby komuś zrobił krzywdę" bo sam mam dwie córki (6 i 12 lat) a chcialbym, żeby tylko tacy "wariaci" poruszali się po drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszedlem na jego blog...pierwszy raz i poczytałem. Bardzo podoba mi się jego pióro. Lekko, zabawnie z dystansem.

Chciał żeby wyszło zabawnie i wyszlo. No cóż nie każdemu pasuje jego poczucie humoru i ....całe szczęście.

 

O ile zrozumiałem przesłanie tej 'kampanii' sponsorowanej przez BMW, a mającej za zadanie mówiąc 'po księgowemu" dać zarobić BMW na nowych klientach to raczej marka stacza się po równi pochyłej. Do kogo w/g Ciebie jakub ma przemawiać 'lekka forma jego pióra', do internetowych pryszczatych gołodupców podnieconych opowieściami na jego blogu? Wątpię aby przemówiła do kolesia z grubym portfelem, wątpię czy aby ten target w ogóle czytał blogi.

Pytam się więc czego albo czyja to ma być reklama i komu służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda pisałem już o nim w moim poprzednim poście (o blogerze) że też mam go za typka który młodość spędził przed kompem waląc k...... i na grach, i tak mu zostało :norty: ale że faktycznie bmw.pl się na coś takiego pokusiło :mad2:
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie racji...

Bardzo dobrze mi sie to czyta i żaluję, że tak późno się za to wziąłem.

A co sądzicie o Clarksonie z Top gear?

A co sądzicie np o Kubie Wojewódzkim?

A czytacie artykuły w polskim wydaniu Top Gear.....bardzo podobnie piszą do blogomotiva.

 

....Ja mu zazdroszczę lekkości piora....uważam, że gość owija wokół palca 80% właścicieli BMW. To że importer go wybrał to nie jest przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze moją litania się usuneła z powodu awarii serwera która była :) no ale dla mnie on tez nic złego nie zrobił i też uważam że codziennie wiekszość z nas robi gorsze rzeczy na drodze.

 

Też go czytam od dawna zanim w ogole zaczał współpracę z BMW i zanim w ogole miałem BMW i też mi się sposób pisania podoba bo tego pisania o litrach pojemności bagaznika mam dość. Wole subiektywnie opinie normalnego człowieka niz super mega hiper porównania aut i suche fakty.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie macie racji...

Bardzo dobrze mi sie to czyta i żaluję, że tak późno się za to wziąłem.

A co sądzicie o Clarksonie z Top gear?

 

Stawiasz Clarksona z nim w szeregu? :lol: Ale, ok. Nie przypominam sobie aby w potyczkach drogowych 'flipa i flapa' któryś z nich dokonywał podobnych wygłupów, być może to dlatego,że nie oglądam TopGear systematycznie. Swoje wygłupy uskuteczniają najczęściej na torze.

 

A co sądzicie np o Kubie Wojewódzkim?

 

Ale,że niby co? :mrgreen: Sorry stary ale zadziwiasz mnie jeszcze bardziej. :duh: Być może prywatnie to spoko koleś ale w mediach kreuje się na celebryte błazna, taka męska odmiana dody. Im zrobie z siebie większego idiote albo z kogoś innego tym lepiej na tym wyjde. To już Cejrowski z całym tym swoim skrajnym nastawieniem do polityki jest ciekawszą postacią jeżeli mówimy o telewizyjnych oszołomach którzy coś tam "tworzą".

 

....Ja mu zazdroszczę lekkości piora....uważam, że gość owija wokół palca 80% właścicieli BMW. To że importer go wybrał to nie jest przypadek.

 

80% właścicieli czego?? 80% potencjalnych klientów na nowe BMW co ma w kieszeni 200-300kzł /ci co mają pod 500kzł to nawet szkoda wspominać/ nie ma pojęcia o oszołomie z blogomotive, a gdyby nawet miała to myśle, że popatrzyła by na to z zażenowaniem albo politowaniem. Mając taką kasę na auto nie szukam porad na blogu tylko ide do salonu i biore auto które mi się podoba na testy. A jak salon zwietrzy potencjalnego kupca to się od niego nie odklei, tak było jak szef rozglądał się za X6, potrafili 2-3 razy dziennie dzwonić z propozycjami auta do objeżdzenia. Ostatnio brat zostawił swojego x-a na serwis, dostał nowe '5' na cały dzień bo kiedyś tam wspomniał, że sie przymierza do takiego. Co to ma być za miarodajna opinia kogoś kto szukał e46 za wartość kół do nowego BMW, a swoim zachowaniem na drodze najwyraźniej nie dorósł aby mieć PJ, nie wspominająć o reklamowaniu poważnej chyba /mam ostatnio inne wrażenie/ prestiżowej marki. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAX

no widocznie mało oglądałeś top gear jak uważasz że oni tam na ulicach nic nie robili. Jeździli autami tak przerobionymi że szok, limuzyny dlugości 20m w centrum londynu pospawane z kilku aut, auto przerobione na żaglówkę, jakieś spalenia przyczep sie zdarzały, wozili krowe na dachu, zderzali się na publicznych drogach i wiele wiele innych. I jakoś nikt nie bił piany jak to oglądał. Trzeba troche mieć dystansu i troche samokrytyki, najpierw patrzymy na siebie jak sami jeździmy a potem na kogoś.

Mnie nic w tym filmiku nie bulwersuje bo nic nie zrobił.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1IrFDAIMayM&feature=player_embedded

może tego gościa znajdziecie bo chyba dużo więcej złego zrobił niż gościu bawiący się taśmą i udający że czyta książke czy wypełnia pita.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

K3m0T1989: ale moment, my rozmawiamy o człowieku który ma; jak zrozumiałem jak nie poprawcie mnie; popularyzowanie i reklamowanie marki gdzie ceny zaczynają się od 100kzł, a kończą na 600,700?? Bo jakoś szczeniackie wygłupy i luzackie podejście nie pasuje mi do prestiżu jaki podobno daje bmw 5 czy 7. Jeżeli "Radość z jazdy" ma kojarzyć się z takimi filmami jak ten to wybaczcie ale wali tandetą i remizą na kilometr. :duh:

 

To nie jest podobno blog kogoś kto ma nocne moczenia jak śni o BMW tylko podobno BMW Polska dokłada się do tego albo wręcz finansuje. TopGear to program innego typu, nie reklamuje konkretnej marki nawet jak testy uznamy za reklame.

Edytowane przez BaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko:

 

"Nie ważne jak się mówi, ważne żeby mówili" - dotyczy to oczywiście BMW.

Blogera nie czytałem i nie będę. Ludzie i tak mają wyrobione zdanie o kierowcach BMW (błędne, o czym przekonuję się siedząc jakiś czas na forum) i jeden Bloger tego nie zmieni.

 

Chyba najlepiej byłoby zamknąć ten wątek, bo zaraz może dojść do rękoczynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja powiem krótko:

 

"Nie ważne jak się mówi, ważne żeby mówili" - dotyczy to oczywiście BMW.

 

Wystarczy poczytać ogólnotematyczne fora motoryzacyjne czy usnet aby przekonać się jak ludzie mówią o kierowcach BMW, mówią źle i bardzo źle. Dokładają oliwy do ognia media, które jak rozwali sięjakieś stare bmw robią z tego prawie news dnia. W świetle tego co taki 'promotor' odstawiający szopke na drodze pod szyldem BMW robi dobrego dla wizerunku marki?

 

Może przeprowadzimy test, podeślemy linka do filmu i bloga na kontakt24, zobaczymy jak to zostanie odebrane i czy będzie zaintersowanie. Oczywiście zaznaczymy, że bloga sponsoruje BMW Polska, jak mylicie jaki będzie odzew? /a może nie będzie wcale/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie racji...

Bardzo dobrze mi sie to czyta i żaluję, że tak późno się za to wziąłem.

A co sądzicie o Clarksonie z Top gear?

 

Stawiasz Clarksona z nim w szeregu? :lol: Ale, ok. Nie przypominam sobie aby w potyczkach drogowych 'flipa i flapa' któryś z nich dokonywał podobnych wygłupów, być może to dlatego,że nie oglądam TopGear systematycznie. Swoje wygłupy uskuteczniają najczęściej na torze.

 

A co sądzicie np o Kubie Wojewódzkim?

 

Ale,że niby co? :mrgreen: Sorry stary ale zadziwiasz mnie jeszcze bardziej. :duh: Być może prywatnie to spoko koleś ale w mediach kreuje się na celebryte błazna, taka męska odmiana dody. Im zrobie z siebie większego idiote albo z kogoś innego tym lepiej na tym wyjde. To już Cejrowski z całym tym swoim skrajnym nastawieniem do polityki jest ciekawszą postacią jeżeli mówimy o telewizyjnych oszołomach którzy coś tam "tworzą".

 

 

 

....Ja mu zazdroszczę lekkości piora....uważam, że gość owija wokół palca 80% właścicieli BMW. To że importer go wybrał to nie jest przypadek.

 

80% właścicieli czego?? 80% potencjalnych klientów na nowe BMW co ma w kieszeni 200-300kzł /ci co mają pod 500kzł to nawet szkoda wspominać/ nie ma pojęcia o oszołomie z blogomotive, a gdyby nawet miała to myśle, że popatrzyła by na to z zażenowaniem albo politowaniem. Mając taką kasę na auto nie szukam porad na blogu tylko ide do salonu i biore auto które mi się podoba na testy. A jak salon zwietrzy potencjalnego kupca to się od niego nie odklei, tak było jak szef rozglądał się za X6, potrafili 2-3 razy dziennie dzwonić z propozycjami auta do objeżdzenia. Ostatnio brat zostawił swojego x-a na serwis, dostał nowe '5' na cały dzień bo kiedyś tam wspomniał, że sie przymierza do takiego. Co to ma być za miarodajna opinia kogoś kto szukał e46 za wartość kół do nowego BMW, a swoim zachowaniem na drodze najwyraźniej nie dorósł aby mieć PJ, nie wspominająć o reklamowaniu poważnej chyba /mam ostatnio inne wrażenie/ prestiżowej marki. :shock:

 

Podałem przykład Wojewódzkiego i Clarksona jako oszołomów budzących skrajne emocje. I o to chyba chodzi.

Blogomotive bardziej ma popularyzować pewien tryb życia. BMW chce trafić do ludzi pomiędzy 30-40 rokiem życia, którym własnie szajba odbija w tęsknocie za młodością. Oni maja kupować używane e90, M3, M5 i serwisować w ASO. To są prawdziwe pieniądze. Na klientach od X6 to sie można tylko siwych wlosów nabawić i g...zarobić.

 

BMW w wielu kręgach dolnej klasy średniej źle się kojarzy i to trzeba zmienić. Ludzie z naprawdę dużą kasą to są nowobogackie snoby, ktorzy zabierają czas a i tak na koniec pójdą gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAX

cała akcja związana z Blogomotive oraz tym autem za 15tys. ma jedno przesłanie którego chyba większość nie zauwazyła albo nie doczytała o co w całej akcji chodzi. To nie ma być typowa reklama nowych modeli koncernu BMW, tylko po to kupili to auto i po to kupili takie tanie żeby pokazać ludziom że można mieć auto do jeżdzenia na codzień oraz w weekendy do jeżdzenia na torze i że nie kosztuje takich koszmarnych pieniedzy udział w imprezach i ściganie się z innymi. O to w całej akcji chodzi dlatego są na blogu co tydzień średnio relacje z jazd po torze autem normalnym, bez gwintu, bez klatki, bez nie wiadomo jakich hamulców itp.

 

Wiem że nowe BMW kosztują kupe kasy ale właśnie tutaj jest cała akcja skierowana do normalnych ludzi (takich co nie mają pół bańki na nowe BMW), do posiadaczy e46 i e36 czy innych równie już tanich modeli że one się nadają do wszystkiego. Akcja pokazuje że 15 letnie BMW jest nadal dobre, nadal super jeździ i daje dużo frajdy.

 

Przecież pełno jest magazynów papierowych czy na tvn turbo gdzie jeżdza same najnowsze fury po torach tez czasem. Tutaj tak nie miało być i nie maja tego czytać prezesi ale normalna klasa średnia która stać na BMW używane. Dla chcacych kupic nowe są jazdy testowe, dni otwarte i rózne eventy gdzie BMW udostępnia nowe samochody do testów.

 

Ogólnie zrobił sobie żartobliwy filmik o tym jak kierowcy nudzą się podczas jazdy, mnie nie uraził, nie zbulwersował, nie mam potrzeby lecieć z tym na policje czy do mediów bo nic nie zrobił.

 

Kiedyś już pisałem że wielu z nas robi gorsze rzeczy codziennie i nikt na policje nie dzwoni jak sie baba maluje albo jak ktoś nawija przez telefon i pali papierosa, je hamburgera i jednoczesnie jedzie za szybko.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Na forum BMW Klubu Polska nie popieramy zabaw typu palenie gumy, nielegalnych wyścigów, chamskiego zachowanie na drodze, łamania przepisów ruchu drogowego itd. Wątki o treściach zawierających tego typu informacje (w tym relacje, zdjęcia, filmy) będą usuwane, a autorzy dostaną ostrzeżenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście popis Solberga??? Nawet najlepsi rozwalają auta bo trzymanie kiery im się nudzi . I to ma być takie cool? Stać mnie to se kupie starsze bmw :mad2: i będę świrował heh, śmigam e 46 bo nie stać mnie na e9 i jestem w przedziale 30-40 ,bez bloga nikt nie przekonywał mnie do marki bo nie musiał !!!! A nawet odstraszali ale ten blog to raczej odsuwa niż przyciąga do marki . A serwis to mam swój(kumaty mechanik) i dobre zniżki na części (zamienniki bo żal bulić za ori 2-3 razy więcej do auta 14-letniego :duh: zdrowego rozsądku !!! ) i nawet gdybym słyszał o tej akcji kilka miechów przed zakupem e 46 nigdy bym nie pomyślał o ori serwisie do 14-letniego auta ani nie zachęciło by mnie do zakupu takiej fury która zmusza mnie do wyzysku ASO !!!

 

 

I żeby te jego e46 było choć w 20% jakimś klasykiem to jeszcze zrozumiem . Ale nie jest !!!

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kiedyś dawno temu miałem tu konto i byłem dość aktywny, ale właśnie przez takie akcje i komentarze do nich sobie odpuściłem... Choć uważam się za znawcę i fana marki BMW ...

 

Nie rozumiecie czemu BMW Polska nie chce współpracować z takim klubem?? Bo jest pełen jadu ludzi, którym wydaje się, że wiedza lepiej od innych... Nie bądźcie typowymi polaczkami co ich Święte oburzenie bierze bo zobaczyli filmik czy "jakiś tam bloger" nie zna się na autach...

 

Większość z Was zżera albo zazdrość albo macie typowego polskiego gena - ja nie mam, to zjadę z ziemią by obrzydzić kolesiowi życie!!!

 

Znam Rafała osobiście i jest super spoko gościem, który ma specyficzne poczucie humoru. To co Wy tu uskuteczniacie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto uczestniczyć w Polsce w forach... Bo to właśnie taka "interia" która tyle razy była wspomniana ...

 

A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Większość z Was zżera albo zazdrość albo macie typowego polskiego gena - ja nie mam, to zjadę z ziemią by obrzydzić kolesiowi życie!!!

 

Wyżaliłeś się już? Na tym forum są różne głosy, również te usprawiedliwiające zachowanie Blogo. Natomiast komentarze czytelników jego bloga są poniżej krytyki, wszystkie atakują bmw-klub.pl. Więc reality check, kto tu jest "hejterem"?

 

Temat do zamknięcia.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze napisz czego mu zazdrościmy .... :norty:

 

To akurat jest bardzo proste - popularności i skuteczności

 

Już tłumaczę :)

Uczestniczysz w forum bo chcesz mieć poczucie przynależności do jakiejś społeczności. Wyróżnikiem jest samochód BMW. Uczestniczysz, wypowiadasz się czym więcej wnosisz i jesteś większym znawcą tym masz większe poważanie wśród pozostałych forowiczów.

 

...Nagle pojawia się człowiek, który nie dość że w 10 min staje się popularny, robi to z latwością i przebojowo to dodatkowo zyskał przychylność ulubionej marki. Nie dość że popularny to jeszcze osiąga wymierne korzyści materialne. Normalnie szok...co robić? Dokopać mu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
to jeszcze napisz czego mu zazdrościmy .... :norty:

 

To akurat jest bardzo proste - popularności i skuteczności

 

Nie zazdroszczę mu ani jednego, ani drugiego.

Nie zmienia to faktu, że mogę się dziwić i dziwię się, że jest to na dyktando BMW PL.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znam Rafała osobiście i jest super spoko gościem, który ma specyficzne poczucie humoru.

 

Rozumiem, że JEGO specyficzne poczucie humoru definiuje obecnie zwrot "Radość z jazdy". :lol: I oczywiście JEGO poczucie humoru definiuje standardy co jest fajne, a co nie. Błazenady ciąg dalszy. :lol:

 

jakub: ja Cie proszę.... :mrgreen: znasz faceta ktróy by zazdrościł czegoś innemu facetowi? Może na poziomie piaskownicy, może wczesnej podstawówki ale w dorosłym życiu? U kobiet to defekt genetyczny, ale facet..????? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze napisz czego mu zazdrościmy .... :norty:

 

To akurat jest bardzo proste - popularności i skuteczności

 

Już tłumaczę :)

Uczestniczysz w forum bo chcesz mieć poczucie przynależności do jakiejś społeczności. Wyróżnikiem jest samochód BMW. Uczestniczysz, wypowiadasz się czym więcej wnosisz i jesteś większym znawcą tym masz większe poważanie wśród pozostałych forowiczów.

 

...Nagle pojawia się człowiek, który nie dość że w 10 min staje się popularny, robi to z latwością i przebojowo to dodatkowo zyskał przychylność ulubionej marki. Nie dość że popularny to jeszcze osiąga wymierne korzyści materialne. Normalnie szok...co robić? Dokopać mu!

dla mnie on nie jest ani trochę popularny...

też czerpię korzyści materialne od innych marek , tylko za to że jestem u nich na forum ;)

uczestniczę w forum po to aby poszerzać swoją wiedzę w danym temacie , nie koniecznie musi to być forum bmw , wymieniać poglądy itp.

... nie dokopałem mu ani razu , dla mnie jest nijaki , nie przeszkadza mi ani trochę , ale oklejanie taśmą kierownicy nie było dla mnie ani smieszne ani zabawne , tylko kojarzy mi się z debilem ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.