Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko nie rozumiem dlaczego Klubowicze nie powiedzieli o takiej sytuacji wczesniej tylko pozwolili sie ludziom nakrecic i pisza dopiero teraz jak juz mialo wszystko ruszyc dalej....tylko o to mi chodzi i prosze kogos z KLUBU odpowiedz....Bez urazy dla ludzi z BKP, ale mogliscie wczesniej dac wytyczne, ze robcie sobie naklejke, ale bez znaczka BMW...

Nie chce sugerowac, ze byla tam jakakolwiek zlosliwosc, ale moze tutaj wychodzi to, ze ludzie z Klubu, czy zarzadzajacy forum za czestu sie tutaj nie pojawiaja...:/

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie dlaczego sie czepiacie BKP i mnie?? Jezeli napisze, ze nie wolno krasc samochodow bo TAKIE JEST PRAWO to tez ktos napisze, ze inni kradna i jet OK?? Jak chcecie to mozecie sobie skopiowac nasza naklejke klubowa, samemu wydrukowac dowolny projekt tutaj przedstawiony a ze nie bedzie to do konca legalne to co?? Kogo to w koncu obchodzi?? Przeciez jestescie forumowiczami z dlugim starzem :mad2: To, ze ktos ma 200 czy 2000 postow na jakims forum nie robi z niego Boga!! BKP moze uzywac loga BMW TYLKO W LOGO KLUBOWYM, do tego takie logo jest zatwierdzane przez BCE i tam kazda linia MUSI BYC ZGODNA Z ICH WYTYCZNYMI ( mozecie wierzyc mi na slowo, ze jest to mala paranoja ALE MY MUSIMY SIE DO TEGO DOSTOSOWAC ). Mam nadzieje, ze ten projekt wypali i powstanie fajna, interesujaca naklejka propagujaca forum BKP ale zgodna z prawem. Mozecie nas uwazac, za "starych i zarozumialych pierdzieli" ale staramy sie postepowac tak jak przystalo na czlonka BCE i nie bedziemy popierali "piractwa".

 

No tak ma byc. To nie jest byle klubik kilku kolesi co nie chcą siedzieć w domu z dziećmy, lub nie mają pomysłu na siebie i tworza jakieś tam klubiki by spotykać się wieczorem pod cerfurem. Skoro reprezentujecie BMW na polskę to jednak to czegoś wymaga. I jestem za tym by rzeczywiscie to było tak jak nalezy. .

 

Czekam na naklejki, nawet jak by to miał trwac jeszcze z pół roku.

 

Pozdrawiam Klubowiczów i Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Bez przesady,zejdźcie z chłopaków.Takie jest niestety prawo i pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da.I nie ma co tutaj się czepiać kogokolwiek bo i tak to nic nie zmieni.Nie bedzie naklejki to trudno,płakać z tego powodu nie będę.Chociaż widzę,że co niektórzy zachowują się jak dziecko któremu zabrano cukierek.

Tyle w temacie.

Pzdr.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie pare dni nie było mnie na forum a tu pare dobrych stron do przeczytania.

 

Nie będę się rozpisywal, powiem tylko ze czekam na ankietę.

 

Pozdrowienia dla wsYstkich co maja ochotę na oblepienie swojej BMW!!!!!! :cool2: :norty:

 

Kolego to lepiej poczytaj, bo wiele si pozmienialo...ankiety mozesz nei doczekac, bo jak sie zaglebisz w temat to sie okaze, ze wykorzystanie logo BMW na naklejce moze byc naruszeniem i jak na razie temat naklejek jestw d....

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni mnie nie bylo na forum(prace przy e30) a tu widze ze troche sie pozmienialo. Projekt lukasza bardzo mi sie podoba! Jest super. Tez sie nie bede rozpisywal tylko prosze zeby mi ktos napisal czy wkoncu bedzie ta lepka czy nie?????? Mozna juz sie pogubic!!!! Projekt byl,wszystkim sie podobal a tu cios. Ja tamna prawie sie nie znam ale jak nie mozna uzyc logo bmw to moze cos takiego jak kolega proponowal- cos delikatnie w logo zmodyfikowac? Moby85 nie denerwuj sie Andrzej540 tylko sobie jaja robi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie rozumiem czemu wczesnie nie napisali ze nie mozna wykorzystac logo bmw? Lukasz sie napracowal i zreszta kazdy co pisze w tej sprawie a tu [BAD]!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ponieważ jestem Klubowiczem, czytam ten wątek to odpowiem za siebie. Ja np. zupełnie o tym nie pomyślałem\zapomniałem. Ktoś się na szczęście ocknął, rzucił "ej, a logo BMW to możemy sobie dołożyć?" i dalej już wiecie. Cała teoria spiskowa i inne "krew w piach" :duh:

 

Andrzej - serio zapytajcie BMW PL czy można użyć logo do naklejki forum. Wiem, że to ciemna masa (mam gdzieś czy to czytają), ale może powiedzą "OK"? A jak powiedzą "bujać się", to może przynajmniej co niektórzy z forum pukną się w głowę, że BKP nie jest przeciw nim...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja z tematem tych naklejek

trza wyluzować i nie popędzać

będą prędzej czy pużniej na pewno im to nie zaszkodzi a napewno będą lepiej dopracowane i w 100% legalne

sorki dla kolegi Andrzeja540 jeśli czymś uraziłem (poprzednie wypowiedzi poprawione)

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz od czlowieka z marketingu z BMW Smorawinski Poznan:

 

Witam

Przed Państwem mała przeprawa, Proszę napisać do BMW Polsk.Oni posiadają kompetencje do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

 

 

----------------------------------------------------------------

Dealer BMW

Smorawiński

Emil Janeczek

Specjalista ds. Marketingu

ul.Obornicka 235

60-650 Poznań

tel. +48 (61) 84 55 152

kom. +48 515 004 595

fax +48 (61) 82 26 791

emil.janeczek@bmw-smorawinski.pl

http://www.bmw-smorawinski.pl

 

Wychodzi na to, ze zostalem skierowany do BMW Polska, tzn do Klubu?? Nie wiem jak to rozumiec wiec jutro zadzwonie i wypytam...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy

 

Tez się deklarowałem ze wpadnę do salonu BMW. Otóż po długiej rozmowie z panem od sprzedaży doszliśmy do wniosku ze BKP jak i BMW maja zastrzeżone logo i tylko oni mogą go używać. My jako forumowicze nie mamy dostępu do loga pod żadną postacią i jeśli go użyjemy to niestety łamiemy prawo.

 

Koleś był tak bardzo miły i obiecał jutro skontaktować się z siedziba BMW w Swindon UK. i do mnie oddzwoni (Jak ze i sam przebywam za granica) z drugiej strony po znajomości przyznał ze BMW jako firma nie przykłada jakiś większych starań co do łamania prawa w sensie udostępniania ich loga(przez np. osoby trzecie jak my bo np. macie miliony aukcji na np. eBay'u czy Allegro którzy sprzedają różności BMW i tak naprawdę pozostają bezkarni) aczkolwiek jest to przestępstwo.

 

Na terenie UK istnieje ok. 20 niezrzeszonych klubów BMW i praktycznie żaden z nich nie cackał się gdy robili naklejki itp. Drugim problemem może jednak być także sam napis http://www.bmw-klub.pl gdyż może się to nie spodobać członkom klubu BKP już po fakcie gdy będziemy śmigać z naklejeczkami (a wtedy maja prawo nam narobić kolo du@#) Jak tylko coś będę wiedział więcej to napisze.

 

Marcin

 

PS. Oczywiście jest możliwe uzyskanie pozwolenia na użycie loga. Jutro będę wiedzieć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Proszę napisać do BMW Polsk.Oni posiadają kompetencje do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

 

 

(ciach)

 

Wychodzi na to, ze zostalem skierowany do BMW Polska, tzn do Klubu?? Nie wiem jak to rozumiec wiec jutro zadzwonie i wypytam...

Zostałeś skierowany do BMW Polska, nie BMW Klubu Polska, czyli do przedstawicielstwa BMW na Polskę, bo to oni mają prawo do logo BMW, nie Klub.

I to jest właśnie to, co pisałem Andrzejowi - żeby zapytać BMW PL. Raczej lepiej by było, żeby Klub się o to zapytał, w końcu to ma być naklejka forum Klubu, niż każdy forumowicz po kolei się dopytywał...

 

z drugiej strony po znajomości przyznał ze BMW jako firma nie przykłada jakiś większych starań co do łamania prawa w sensie udostępniania ich loga(przez np. osoby trzecie jak my bo np. macie miliony aukcji na np. eBay'u czy Allegro którzy sprzedają różności BMW i tak naprawdę pozostają bezkarni) aczkolwiek jest to przestępstwo.

Zmartwię Cię. Jak się otworzyło BMW Polska, praktycznie każdy dostał pismo od ich kancelarii o nielegalnym używaniu logo itp. Między innymi sklep z częściami na Narbutta w Wwie musiał zmienić swoją nazwę... chore? trochę tak, ale tak jest...

 

Na terenie UK istnieje ok. 20 niezrzeszonych klubów BMW i praktycznie żaden z nich nie cackał się gdy robili naklejki itp. Drugim problemem może jednak być także sam napis http://www.bmw-klub.pl gdyż może się to nie spodobać członkom klubu BKP już po fakcie gdy będziemy śmigać z naklejeczkami (a wtedy maja prawo nam narobić kolo du@#) Jak tylko coś będę wiedział więcej to napisze.

Na terenie PL też i też się nie cackają. Ale zarówno w UK, jak i w PL nie pozwoli sobie na to OFICJALNY, AUTORYZOWANY Klub ;)

O http://www.bmw-klub.pl nie ma się co martwić ;)

 

Jeśli ma być logo BMW w naklejce, musi być zgoda na jego użycie. I to tyle ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.