Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze wszystko zostalo napisane! A co do tych ramek to niestety prawda :( troche lipne :duh: Szkoda bylo koledzy poruszać ten temat!!!! Moim zadaniem zainteresowanie byloby duze tymi lepkami tylko chodzi o sam wyglad i koszty takiej naklejki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moby85 popelniasz maly blad w rozumowaniu, NAKLEJKA KLUBOWA MA IDENTYFIKOWAC CZLONKA BMW KLUB POLSKA. ciekaw jestem ile osob z forum kupi takie naklejki lub podkladki? moze zrobimy tak, ze najpier zbiezemy zamowienie np. na 100 szt, teraz to kilknascie osob pisze, ze jak beda to oni by chcieli itp. z doswiaczenia wiem, ze jak w koncy przychodzi do konkretow to zapada martwa cisza.............

Moim zdaniem się mylicie zainteresowanie na pewno nie będzie małe.Załóżcie temat to nic nie kosztuje :nienie: Najlepiej w każdym dziale,seria1,3,5,6,7,8,Z,X.Tak żeby każdy po wejściu na swój dział widział że jest możliwość kupienia takich naklejek. Zobaczycie jakie będzie zainteresowanie :cool2: . Zbierzcie zamówienie na 100szt i się rozejdą jak ciepłe bułeczki.Praktycznie wszystkie kluby mają takie naklejki,a my jak na razie niestety nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

I wzajemnie, niestety - po tym jakie odpowiedzi padly po poscie bumblebee.

 

Temat jest, koniec swoj bedzie mial. I tyle. Teraz tylko sie nakrecacie niewiadomo na co i jeszcze macie pretensje i roszczenia. LOL

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial tylko wiedziec ile jest klubowiczy a ilu forumowiczow??

 

to ja ci odpowiem dzięki tym kilkudziesięciu jest miejscu do pisania dla tych kilku tysięcy, bo gdyby nie ta garstka to jak mawiał Kononowicz nie było by niczego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Panowie tak jak wczesniej napisalem nikt nikogo nie zmusza do bycia klubowiczem, dodam teraz, ze tez nikt nikogo nie zmusza do pisania na tym forum. Jezeil normalna dyskusja i wymiana pogladow zniechca kogos do pisania tutaj to coz mamy zrobic? moby85 jezeli chodzi o liczbe klubowiczow to jest to 80-150 osob ( w roznych latach roznie to bywa ) co do liczby forumowiczow to jest napisana na dole tego forum.

Wracajac do sprawy naklejek, czekam na zebranie tych pierwsych 100 chetnych. Dzialajcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jak wczesniej napisalem nikt nikogo nie zmusza do bycia klubowiczem, dodam teraz, ze tez nikt nikogo nie zmusza do pisania na tym forum. Jezeil normalna dyskusja i wymiana pogladow zniechca kogos do pisania tutaj to coz mamy zrobic? moby85 jezeli chodzi o liczbe klubowiczow to jest to 80-150 osob ( w roznych latach roznie to bywa ) co do liczby forumowiczow to jest napisana na dole tego forum.

Wracajac do sprawy naklejek, czekam na zebranie tych pierwsych 100 chetnych. Dzialajcie!!

Dlaczego nie chcecie założyć oddzielnego tematu naklejek,to nic nie kosztuje :nienie: .Tak żeby każdy wiedział o co chodzi bo piszemy w temacie Ramki do tablic rejestracyjnych.W tym temacie na pewno nie będzie takiego zainteresowania,bo nikt o tym pomyśle nie wie.Dlatego moja propozycja,załóżcie nowy temat odnośnie naklejek i się przekonajcie czy będzie zainteresowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zakładam temat w każdym dziale :arrow: seria 1,3,5,6,7,8,Z,X tak żeby każdy wiedział o co chodzi.I zobaczymy czy będzie zainteresowanie.Mam nadzieje że nie dostane upomnienia :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umieściłem w każdym dziale mam nadzieje że zarząd mi głowy nie urwie.Ale tylko w taki sposób dowiemy się czy będzie zainteresowanie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na wyrozumiałość zarządu klubu,tylko tak możemy się dowiedzieć czy będą chętni do kupna takowych naklejek :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie ciezko wydaje, ze odpadniemy w przedbiegach:/ jesli ktos sie pyta ile taka naklejka bedzie kosztowac to sorry...przeciez nie majatek...

Z jednej strony jestem troche rozczarowany zachowaniem Klubowiczy, bo wyszlo to tak jakby oni stanowili elite, a reszta niech sobie bedzie, jak chca pisac niech pisza...

Z drugiej jednak strony maja racje, kiedy pisza o zachciankach forumowiczow w sprawie jakikis gadzetow...

 

Jakby co:

Myśle, ze jesli zgłosi sie ktoś z "dyrekcji" do mnie na pw lub maila to mogę sie zając projektami.

Pracuje w branzy IT, więc znam sie na takich rzeczach jak projektowanie graficzne. Nie chce robić projektów bez zgody, czy prośby administracji, ponieważ stracę czas, którego nie posiadam za wiele, a projekt pójdzie do śmieci.

Jak cos, to czekam na wiadomosc.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby temat wypalił to naklejki mogły by być z logo klubu+nick droższa i bez nicku tańsza :wink:Kolega kobe4321 wyraża chęć pomocy w produkcji :cool2: . Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wiec Zarzad zeby ktos dal zielone swiatlo na projekt nalepek dla kolegi, ktory sie zadeklarowal....

Mobi85 poczekajmy jeszcze trochę niech uzbiera się trochę postów,żeby zarząd widział że faktycznie zainteresowanie jest nie małe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.