Skocz do zawartości

318i Pierwszy samochód do 16tyś


brio

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie kupisz, do 16 tez kupisz. Kwestia nie napalania sie na pierwszy lepszy tylko szukanie odpowiedniego egzemplarza. Nie patrz na przebieg bo w takich pieniadzach to kazdy krecony i czasem lepiej brac auto co ma 250tys niz takie co ma 150 tys a wczesniej mialo 500 :P Szukaj, ogladaj, jak sie decydujesz to sprawdzaj z mechanikiem lub aso, mozesz tez pokazywac w odpowiednim dziale ogloszenie i wzrokowo troche mozna ocenic.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, czytam ze zrozumieniem, ale nie zauważyłem,że powstała już druga strona. Wokół jakiego rocznika się rozglądać do 20tys?

 

 

98-2000. 318i, 320i. 320i to już R6, jeżeli planujesz montaż gazu to zniesiesz jakoś spalanie tego silnika (powyżej 10 l/100 km). Poza tym będzie lepiej wyposażone.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj szukaj a znajdziesz , polecam ci zrobić tak jak ja , jesli masz stały dochód co miesiąc , kupiłem okazyjnie bmw e46 za 16,500 , full klima poduszki itd , tylko jedyny mankament ze jest w pół skorze i ze nie mialo alufelg , ale mysle sobie , 16,500 , silnik zdrowy , nic do wymiany , spoko biore , z czasem wsadziłem 17 cali felgi ktore kupiłem za 1000 zł + opony za 500 zł uzywane , ale jak nówki u mechanika znajomego , i suma sumarum , nie wyszło mnie to wszystko tak zle , chyba ze nie masz stałych dochodów , to w ogole nie kupuj bmw i tyle , bo troszke to spala i jak sie chce dbać to tez na bierzaco trzeba wszystko robic , a bez kasy tego nie ogarniesz chyba ze masz bogatych rodziców :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze masz bogatych rodziców :cool2:

 

Święta racja.

Niech nikt teraz nie pomyśli, że BMW jest tylko dla bogatych.Nie to nie prawda ale dla ludzi którzy mają śmieszne dochody, to auto nie zda egzaminu, nie morza mieć auta w domu i modlić się aby się nie zepsuło. Marka BMW daje przyjemność z jazdy, super wygląd jak na kilkuletnie auto ale to coś kosztem czegoś, dość drogie części, nie mówię, że droższe od innych marek (są zamienniki, ale co są warte to inny temat) i zaawansowana technologia marki robi swoje. Podsumowując, ja bym nie zmienił auta na inne, prostota a zarazem niepowtarzalny styl to BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj szukaj a znajdziesz , polecam ci zrobić tak jak ja , jesli masz stały dochód co miesiąc , kupiłem okazyjnie bmw e46 za 16,500 , full klima poduszki itd , tylko jedyny mankament ze jest w pół skorze i ze nie mialo alufelg , ale mysle sobie , 16,500 , silnik zdrowy , nic do wymiany , spoko biore , z czasem wsadziłem 17 cali felgi ktore kupiłem za 1000 zł + opony za 500 zł uzywane , ale jak nówki u mechanika znajomego , i suma sumarum , nie wyszło mnie to wszystko tak zle , chyba ze nie masz stałych dochodów , to w ogole nie kupuj bmw i tyle , bo troszke to spala i jak sie chce dbać to tez na bierzaco trzeba wszystko robic , a bez kasy tego nie ogarniesz chyba ze masz bogatych rodziców :cool2:

 

Jeździsz sam czy z kim np rodziną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo jak kupisz to... zachorujesz a to nie wyleczalne :cool2: większość wie o co mam na myśli.

 

 

ja wiem :D moje drugie auto to wlaśnie beemka, wcześniej jeździłem Corolla z 2000 r. No i musze przyznać racje:) to jest już choroba... Jak jeździć to tylko BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj szukaj a znajdziesz , polecam ci zrobić tak jak ja , jesli masz stały dochód co miesiąc , kupiłem okazyjnie bmw e46 za 16,500 , full klima poduszki itd , tylko jedyny mankament ze jest w pół skorze i ze nie mialo alufelg , ale mysle sobie , 16,500 , silnik zdrowy , nic do wymiany , spoko biore , z czasem wsadziłem 17 cali felgi ktore kupiłem za 1000 zł + opony za 500 zł uzywane , ale jak nówki u mechanika znajomego , i suma sumarum , nie wyszło mnie to wszystko tak zle , chyba ze nie masz stałych dochodów , to w ogole nie kupuj bmw i tyle , bo troszke to spala i jak sie chce dbać to tez na bierzaco trzeba wszystko robic , a bez kasy tego nie ogarniesz chyba ze masz bogatych rodziców :cool2:

 

Jeździsz sam czy z kim np rodziną?

 

 

ja jezdze sam do pracy dzien w dzien , z rodziną to od czasu do czasu na zakupy czy z panna do kina , czasem z ziomkami nad wode , ale to wszyzstko , a jakie to ma znaczenie ? :cool2: :D

 

no ja tez przyznam ze jak kupiłem bmw to mialem mieszane uczucia , jak to bedzie z benzyną , naprawami itd... ale teraz nie zamienił bym juz na nic innego , i ja mowie tu o e46 1.9 benzyna , gdzie nie ma mocy , to co dopiero powiedzieć jak zmienie za pare latek na mocniejszy ? :shock: bmw 4ever :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam po dłuższej przerwie. Samochodu jeszcze nie kupiłem :( ale dzięki temu nazbierałem trochę więcej kasy. Obecnie mam na wydanie 25tyś wliczając w to wszystkie opłaty. Czy w tej cenie znajdę jakiś zadbany egzemplarz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Samochodu jeszcze nie kupiłem :( ale dzięki temu nazbierałem trochę więcej kasy. Obecnie mam na wydanie 25tyś wliczając w to wszystkie opłaty. Czy w tej cenie znajdę jakiś zadbany egzemplarz?

Pozdrawiam

 

tak, znajdziesz 318i, 320i, 323i albo diesla 320d za tą cenę spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.