Skocz do zawartości

podświetlenie załacznika świateł


bewup

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie jak sadze u mnie spaliły sie żrówki podswietlajace załacznik swiateł wyciagłem to ale jak sie zorientowalem tam gdzie maja byc te zarówki ten plastik jest na jakis zatrzaska jak to pozdejmowac zeby nie połamac i jakie zarówki tam sa z góry dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

ja mialem to samo , po malych trudach doszlem to tego jak sie to rozbiera :lol:

Jak wyciagniesz ten przelacznik to zarowka jest osadzona w takiej bialej chodzby rurce, ktora sie wyciaga.żarowke popchnij lekko w dol i ona wyjdzie ci razem z tym bialym plastykiem.

A ten owy plastik sie rozbiera na 2 czesci . żarowke kupisz w kazdym sklepie motoryzacyjnym koszt 1zł.

 

pozdrawiam, mysle ze cos pomoglem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo spoko. widze że kazdemu pada właśnie to podswietlenie :lol:

 

nie spotkałem e-36 gdzie by świeciło to ustrojstwo :)

 

Hmmm dziwne :mrgreen: u mnie świeci bezproblemowo od 5 lat :wink: a czy poprzedni właściciel wymieniał tam żarówkę to nie wiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Kiedyś było o tym na forum:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2364&highlight=pod%B6wietlenie

Tam znajdziesz dokładny opis jak się do tego zabrać.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. nie było wczesniej opisu to sie mordowałem z tym gównem.

 

odkręciłem tą śrubkę i darłem co popadnie, kable za krótkie zrobili i musiałem sie męczyć z odkręcaniem tej wtyczki.

jak już to wytargałem wyjałem tego białego bolca.

patrze niema żarówki, założyłem nowa i pcham do oprwaki tak to szybko robiłem ze zapomniałem o starej żarówce i stłukłem obie w środku.

i od nowa zabawa.

znowu do sklepu 200m.

poskładałem i ślicznie świeci :8) jestem zadowolony :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez go nie mam podswietlonego :)
a ja już zrobiłem.Wymieniłem żaróweczkę..i po kłopocie.Tylko że mi się już to zaświeca jak przekręcę kluczyk a nie jak światła włączę..to chyba tak powinno być?

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dolacze do tematu podswietlania jeszcze posdswietlanie pokretel na desce (nawiewy).

jak tam wymienic zarowke?

tzn zarowke do mam chyba dobra bo jak walne w deske to sie zaswieci, cos nie kontaktuje tam u mnie.

odkrecilem sruby pod pokretlami i zdjalem czarny plastik ale dalej jest bialy plastik z wystajaca zarowka i nie wiem z ktorej strony sie zabrac za dalszy demontaz.

i jeszcze tylko do wymiany zarowka w popielniczce i juz chyba wszysko by swiecilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dolacze do tematu podswietlania jeszcze posdswietlanie pokretel na desce (nawiewy).

jak tam wymienic zarowke?

tzn zarowke do mam chyba dobra bo jak walne w deske to sie zaswieci, cos nie kontaktuje tam u mnie.

odkrecilem sruby pod pokretlami i zdjalem czarny plastik ale dalej jest bialy plastik z wystajaca zarowka i nie wiem z ktorej strony sie zabrac za dalszy demontaz.

i jeszcze tylko do wymiany zarowka w popielniczce i juz chyba wszysko by swiecilo :)

 

ja Ci w tym nie pomoge, bo sie nie zabieralem do tego bo mi teraz wszystko swieci.Ale poszukaj na forum napewno ktos juz to opisywal :search: .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
no ja tez go nie mam podswietlonego :)
a ja już zrobiłem.Wymieniłem żaróweczkę..i po kłopocie.Tylko że mi się już to zaświeca jak przekręcę kluczyk a nie jak światła włączę..to chyba tak powinno być?

 

dokładnie tak powinno byc ja tez wymienilem i jest ok :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.