Skocz do zawartości

[E91] Jakie felgi i opony na zimę z oryginalnych BMW?


code

Rekomendowane odpowiedzi

mi się podobają 282 i 268, sam na lato mam 17tki a na zime 16tki. Opony zimowe w mniejszym rozmiarze tańsze, węższe opony mają większy nacisk w śniegu itd i zwyczajnie komplet bedzie tańszy.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ja mam 268' 16 do sprzedania ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się też podobają 268.

Pytanie tylko czy te opony są OK.

Zależy mi na bezpieczeństwie.

 

Na nowe kompletne koło z oponą firmy Bridgestone Blizzak LM25*RFT RSC w rozmiarze 205/55-16 91 H mam cenę 1178zł brutto (1 sztuka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za te 158 dałeś i w którym ASO?

Ja mam w Łodzi cenę na kompletne koło z oponą Pirelli W210 Sottozero*RSC w rozmiarze 225/45-17 91 H - 1530zł brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za te 158 dałeś i w którym ASO?

Ja mam w Łodzi cenę na kompletne koło z oponą Pirelli W210 Sottozero*RSC w rozmiarze 225/45-17 91 H - 1530zł brutto

Wedlug mnie swietna cena. Zobacz jeszcze na salesafter.eu wysylaja do Polski i jesli masz nip unijny to moga Ci wystawic fakture netto. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie kombinowałem z Felami kupiłem sobie stalówki 16-calowe i tak tyle soli sypią przez zimę że po sezonie będą wżery na felgach więc szkoda kasy na alusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się też podobają 268.

Pytanie tylko czy te opony są OK.

Zależy mi na bezpieczeństwie.

 

Na nowe kompletne koło z oponą firmy Bridgestone Blizzak LM25*RFT RSC w rozmiarze 205/55-16 91 H mam cenę 1178zł brutto (1 sztuka)

 

Bridgestone Blizzak LM25 to dobra opona, co najmniej powyżej przeciętnej.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam 17" model 158 na zime, 16" mi nie wchodzi ale i tak byla by to profanacja :)

 

Co do komentarzy niektorych o jakis tam wzerach to zapewniam ze nic niema , we wszystkich autach tak mam i zadnych sladow soli :) jak slysze takie plotki to to poprostu znaczy ze ktos nie mial nigdy alu na zime.

 

To tak samo mozemy powiedziec ze w lecie opilki klockow sie wtapiaja w felgi wiec najlepiej chyba bedzie tramwajem, te nowe maja juz nawet klime :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby samochód w zimę ma wyglądać gorzej niż w lato? Najbardziej mnie rozkłada zimówka na czarnej stalówce bez kołpaka... I historie pod tytułem: wżery w felgach alu od soli naprawdę można włożyć między bajki.

 

Ale przeskok z letnich 18 na zimowe 16 to już trochę kosmos. Różnica w trzymaniu się drogi raczej też...

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby samochód w zimę ma wyglądać gorzej niż w lato? Najbardziej mnie rozkłada zimówka na czarnej stalówce bez kołpaka... I historie pod tytułem: wżery w felgach alu od soli naprawdę można włożyć między bajki.

 

Ale przeskok z letnich 18 na zimowe 16 to już trochę kosmos. Różnica w trzymaniu się drogi raczej też...

No... ja mam wprawdzie tylko 17" na lato, ale nie mogę patrzeć na te 16" zimowe :(. Gdyby nie to, że po prostu je miałem nowe razem z autem to w życiu bym się nie dał namówić. Auto jeździ na tych 16" jak po mokrej trawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączę. Alu na zimę to super sprawa, auto wciąż wygląda dobrze :-) O wżerach zapomnijmy, nic takiego nie ma miejsca !!! Chyba że felgi są porządnie poobcierane, mają 10 lat to może tak !!! Od wielu lat śmigam zimą na alu, choć E91 kupiłem na stalówkach i szkoda mi nowych opon :mad2:

Oczywiście alu się utlenia od chemii sypanej na drogi ale mając obręcze w dobrym stanie, nic się złego nie dzieje...

 

p.s. 10 lat temu słyszałem jeszcze lepszy tekst. Że nie można jeździć zimą z kołpakami ponieważ śnieg i chemia dostają się między felgę a kołpak powodując uszkodzenia felgi oraz doważenie. Czego to ludzie nie wymyślą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączę. Alu na zimę to super sprawa, auto wciąż wygląda dobrze :-) O wżerach zapomnijmy, nic takiego nie ma miejsca !!! Chyba że felgi są porządnie poobcierane, mają 10 lat to może tak !!! Od wielu lat śmigam zimą na alu, choć E91 kupiłem na stalówkach i szkoda mi nowych opon :mad2:

Oczywiście alu się utlenia od chemii sypanej na drogi ale mając obręcze w dobrym stanie, nic się złego nie dzieje...

 

p.s. 10 lat temu słyszałem jeszcze lepszy tekst. Że nie można jeździć zimą z kołpakami ponieważ śnieg i chemia dostają się między felgę a kołpak powodując uszkodzenia felgi oraz doważenie. Czego to ludzie nie wymyślą :-)

Ty to słyszałeś 10 lat temu... ja to słyszałem dwa tygodnie temu u mojego wulkanizatora jak ktoś tam nie mógł zdzierżyć, że zakładam alu na zimę... Prawda jest taka, że ludzie w każdy możliwy sposób próbują sobie wytłumaczyć własną niemoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.