Skocz do zawartości

chip tuning - wykres


niemirad

Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrzę na takie kreski, to mi się płakać chce, że nie dołożyłem 10tyś. i nie kupiłem jednak 330/335 :cry: kuwa fa :twisted: Ale w mieście by się za bardzo męczyło :roll:

Fajnie się tym musi latać już w serii, a teraz pewnie znaczna poprawa elastyczności, której pewnie i tak nic nie dolegało :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a mam takie pytanko:)

 

przymierzam się pod moda i ten wykres plasticka przypadł mi do gustu i pewnie odwiedzę Wawę niebawem. Chciałem tylko zapytać jak to jest z ograniczeniami prędkości i Vmax w 335d bez moda. Jak wracałem świeżym autem z DE w Polsce na A2 było pusciutko więc można było sprawdzić auto. Na płaskim poszedł 265 km/h i odpuściłem ale była jeszcze rezerwa - auto przyspieszało:) Odpuściłem z uwagi na opony.. Co to oznacza? zdjęty ogranicznik? Jakiś gift od fabryki:)? Czy po prostu tak jest?

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mam takie pytanko:)

 

przymierzam się pod moda i ten wykres plasticka przypadł mi do gustu i pewnie odwiedzę Wawę niebawem. Chciałem tylko zapytać jak to jest z ograniczeniami prędkości i Vmax w 335d bez moda. Jak wracałem świeżym autem z DE w Polsce na A2 było pusciutko więc można było sprawdzić auto. Na płaskim poszedł 265 km/h i odpuściłem ale była jeszcze rezerwa - auto przyspieszało:) Odpuściłem z uwagi na opony.. Co to oznacza? zdjęty ogranicznik? Jakiś gift od fabryki:)? Czy po prostu tak jest?

 

Dzięki za pomoc

 

Może masz zdjęty ogranicznik. Chociaż przy prędkości licznikowej w tych okolicach co piszesz -czyli 262-265km/h licznikowych załącza się kaganiec, bo tak wypada 250km/h realne. Szkoda, że nie pojechałeś dalej czyli 270+ wtedy byłaby pewność, że zdjęty lub np. przesunięty na 280 licznikowe. Jeżeli kaganiec byłby zdjęty to jest spore prawdopodobieństwo, że auto już jest po jakimś programie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma sporo opcji indywidualnych - było konfigurowane ewidentnie pod czyjeś indywidualne gusta - nietypowy kolor i tapicerka też rzadko spotykana - może i w tej kwestii coś było ustawiana w fabryce. Nie pozostaje nic innego jak oddać na hamownię i sprawdzić:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że u mnie kaganiec był ustawiony na 210 !!!...miałem stracha, że z silnikiem jest coś nie tak bo auto nie chciało dalej jechać niż licznikowe 220km/h.

Moje obawy rowiał właśnie soft - tuner powiedział, że jeszcze nie widział takiej wersjii softu jak u mnie z takim kagańcem..najprawdopodobniej auto było dedykowane do Belgii ale pierwszy właściciel był w Niemczech..więc u Ciebie jest wszystko ok. masz kaganiec na 250 a licznikowo te 26x..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie, 35d zazwsze kaganiec mają na 250 (licznikowe co najmniej 265+)

...inne, takie jak 320d w większości na 225km/h...520d na 250km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no toż gadam...SL trzeba ściągać, szkoda żeby wycięło...i zabrakło w najmniej oczekiwanym momencie, np. podczas killowania jakiegoś tdi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przy dobrych wiatrach i chipsie na 190-200KM zdarza się 245

 

Chip na 210KM, zdjety limiter (byl na 235). Autostrada w Niemczech, plasko. Z gorki moze by bylo 250...

 

http://imageshack.us/a/img401/1812/p1010427d.jpg

 

 

osz ty w dupę :)

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, narzeczona z Sosnowca, wczesniej robiłem studia w Katowicach, teraz zaczynam Doktorat też w KAtowicach więc, że tak powiem najbliżej mi tam a i renoma bdb :), i tak jestem z wolina :), Teraz byłem na pomiarze po regulacji zaworka przy okazji olej Kupiłem :)

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Lukasz dogadales sie z Grzeskiwm odnosnie softu w silniku ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chip może się przyczynić do pęknięcia wału korbowego? bo pech chciał, że w swojej starej E46 po dwóch miesiącach od chipa pękł :? Teraz mam 197PS seryjnie i mam wątpliwości :roll:
Spolszczenie CCC na PW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.