Skocz do zawartości

Silnik v8 4.4 chce włożyć do e36 325.


DIABLO325

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie chcialbym włożyć silnik 4.4 v8 do bmw e36 325 24v. :D Mam silnik kompletny ale moze ktoś miał do czynienia z taką przeróbką i mi pomoże bo nie wiem czy sprzęgło i skrzynia biegów będzie pasowała.Czy jedynym wyjściem jest poszukanie skrzyni 6-biegowej i sprzęgła kompletnego od v8?Wszystkich w temacie proszę o pomoc.A może ktoś z Was zna dobry warsztat w okolicach Łodzi,Wroclawia lub Poznania i okolicach tych miast,który by to wszystko ładnie zapakował?Pozdrawiam Wszystkich i z góry dziękuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli dopasujesz skrzynie od tego 325 to przy momencie obrotowym jaki ma V8 dlugo sprzeglo nie wytrzyma. Swoja droga ciekawe gdzie Ty to wszystko upchniesz w malej trojce. Ale zycze powodzenia bo napewno sie da jak sie mocno chce i ma duzo funduszy :)

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tutaj

 

61-615 Poznań

Ulica Popiela 3

Telefon 061 / 823 01 94, 0602 367 422

Wojewodztwo wielkopolskie (poznańskie)

Opis Firma istnieje od 1980 r.

Specjalizuje się w naprawach niemieckich marek samochodów, a zwłaszcza BMW.

Świadczy następujące usługi: przeglądy, naprawy bieżące, mechanika pojazdowa.

Godziny otwarcia: 07.30 - 16.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

hmm...niezla ta firma KSRmotorsport, klasa! Niezly jest ten projekt, zreszta bardzo udany, ze swap'em 3.0d do e36 1.8 is coupe. Sam sie zastanawialem nad takim silnikiem do swojej e34, troche szperalem w internecie ale nici z tego ;( Fakt faktem sama cena takiego silnika oscyluje w granicach wartosci rynkowej np. mojej Betti, do tego koszty przebudowy....Ale z jakiegos powodu ludzie to robia. Wystarczy tylko "troche" przywiazania do danego modelu. do tego fundusze lub sponsor, czas i nerwy jesli robisz to wlasnorecznie-etc. :) Moze kiedys pomysle nad tym- przeciwko dieslom nowej generacji a zwlaszcza tym w BMW nie mozna naprawde nic powiedziec- "wciagnijcie" sobie ten filmik, na ktorym 330d przyspiesza od 90 km/h do 230 KM/h:

 

www.bmw-drivers.de/msm/video/100.mpg

 

niezle jak na diesla :twisted:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.