Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam magika w bliskich okolicach Mińska Maz., który mógłby zdiagnozować 320d 150KM.

Kolego znalazłeś kogoś od kompa jeżeli tak to podpowiedz. Pozdrawiam

Nie, w Mińsku nikogo nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Diagnostyka - Warszawa Ursus.

Chętnie pomogę w odczytaniu i skasowaniu błędów. Ustawie Car&key (światła, kierunki).

Zapraszam na PW.

Pozdrawiam :cool2:

 

Cze mam problem z 320 d E46 150 kM z 2002 r. spada moc i auto gaśnie zapala się na desce kontrolka DDE. Po odpaleniu można jechać tylko mam odczucie, że nie ma tyle mocy co kiedyś. Przy kolejnym takim objawie kontrolka na desce gaśnie. i tak kilka razy dziennie. Ostatnio był u mechanika wymieniony zawór na EGR przepływka sterowanie podciśnieniem oraz regulowane przepływy na wtryskach. Potrzebuję szybkiej djagnozy - jak coś jest nie tak z tym co robił to złoże reklamację. Jestem z Tarchomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Diagnostyka - Warszawa Ursus.

Chętnie pomogę w odczytaniu i skasowaniu błędów. Ustawie Car&key (światła, kierunki).

Zapraszam na PW.

Pozdrawiam :cool2:

 

Cze mam problem z 320 d E46 150 kM z 2002 r. spada moc i auto gaśnie zapala się na desce kontrolka DDE. Po odpaleniu można jechać tylko mam odczucie, że nie ma tyle mocy co kiedyś. Przy kolejnym takim objawie kontrolka na desce gaśnie. i tak kilka razy dziennie. Ostatnio był u mechanika wymieniony zawór na EGR przepływka sterowanie podciśnieniem oraz regulowane przepływy na wtryskach. Potrzebuję szybkiej djagnozy - jak coś jest nie tak z tym co robił to złoże reklamację. Jestem z Tarchomina.

 

Niema problemu, Zapraszam na PW to się umówimy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu zapaliła mi lampka Air Bag BMW E85 Z4 2003, po podłączeniu testera Bosch pojawił się bład Czujnika słupka prawego ( numer części 65.77-6928572 ) . Kupiłem taki sam, z tym samym numerem części i po zamontowaniu tester daje błąd niewłaściwego kodowania czujnika.

Czy jest ktoś w Warszawie lub okolicy kto mógłby zakodować ten sensor pod moje auto ?

tel. 600 395167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam kolegi z Malborka,Tczewa,Elblaga lub bliskich okolic z programikiem do przeskanowania e65 730d.

Mile widziana osoba,ktora potrafi zinterpretować(poza błędami) wartości poszczegolnych urzadzeń mierzacych,dawkujących itd.(przepływka,korekcje wtrysków,ładowanie turbo itp).

Jeśli trzeba zapłacę.

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Oferuje pomoc w odczycie/kasowaniu bledow jak i interpretacje wynikow Live Data, Jaworzno i okolice...

Posiadam interfejs OBD i ODBII...INPA, Carsoft BMW...VAG, VCDS

Pozdrawiam

Tel. 606-625-969

Edytowane przez DemogorgonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, bo żaden warsztat w Malborku nie ma odpowiedniego sprzetu aby ograniczyc/deaktywować egr. Ustawić najwyższą wartość zasysanego świeżego powietrza. Info jak to zrobić jest tu: viewtopic.php?f=97&t=112204 . Ale czy da rade to zrobić w E65 730d?

Szukam właśnie do tego forumowicza lub warsztat w okolicy Malborka. Może ktos z Was (posiadaczy:disa...)bedzie w mojej okolicy? Proszę o kontakt na PW lub nr 886350766.

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnozowanie / Programowanie

 

Warszawa - Gajdy 22

 

tel. 602478278

 

http://www.bimmerretrofit.pl/

Edytowane przez artdesign

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, szukam kogos z Torunia lub okolic kto podlaczylby moja bunie (e46, 320d, polifotwa, XI.2001) na kompa w celu ogolnego sprawdzenia, wlaczenia swiatel dziennych i aktywowania manetki BC. Jak cos to zapraszam na priv. Pozdrawiam.
Ja nie cham, czytam Chopina, Sienkiewicza gram!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Czy ktoś byłby w stanie za rozsądną cenę zaktywować mi światła do jazdy dziennej w E85 w Wawie? Proszę o info z ceną na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pilnie poszukuję osoby ze śląska, która ściągnie redukcje mocy ( redukcja mocy ze 163 na 150)w samochodzie bmw e90 320d 2006 r wersja flotowa :!:

Proszę pisać na maila lub pw

Pozdrawiam

 

Jak nie znajdziesz nikogo na śląsku to zapraszam na dolnyśląsk.

Edytowane przez szatynwroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie Wszystkich na forum.

 

Mój problem dotyczy skasowania kontrolki blokady kierownicy ( kierownica z kłódeczką - świeci na czerwono).

Autko pali bez problemu.

Były próby skasowania przez KTS'a i bezskuteczne.

Szukam kogoś z okolic LUBLINA...

Proszę o kontakt na priv

 

ps.

jestem również zainteresowany zakupem interfejsu do diagnozy (na własny użytek)

E90 318D 2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.